Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Астоновитесь!• 10 марта 2024
Тарологи сделайте расклад пожалуйста кому не сложно. Хороший ли человек на самом деле Роман 19? Ухаживает за дочкой. Но очень мне подозрительный
Кривая спроса• 10 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
не забывайте писать имена
Вибачаюсь. Недосвідченна поки що)). Вікторія. Недобудова в Києві.
Весела бджілка• 10 марта 2024
Іван і Наталія, подивіться будь ласка чи є серйозність почуттів?
Налогообложу• 10 марта 2024
Дівчата, де ви набивали руку, коли починали робити розклади? Де брати ’клієнтів’?
Молода і нерозважлива• 10 марта 2024
Посмотрите, пожалуйста, и мне у кого есть возможность. Будет ли секс с загаданным коллегой. Очень хочется с ним интима, а дело дальше обнимашек не идёт, не знаю как себя и вести, чтобы секс произошёл. Дарья.
Заела_пластинка• 10 марта 2024
Ответ дляНалогообложу
можете здесь начинать искать
Заела_пластинка• 10 марта 2024
Ответ дляНалогообложу
А вообще - тик ток рулит. Там их море
IvannaTaro• 10 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Буду вдячна, якщо хтось зможе подивитись чи добудують новобудову, в яку я інвестувала 6 років тому (весь цей час стоїть заморожена).
Якщо Войцеховский то нажаль ні, дивилась його по запиту ...
Кривая спроса• 10 марта 2024
Ответ дляIvannaTaro
Ні, не Войцеховский. Аркада. Євріка
IvannaTaro• 10 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Ні, не Войцеховский. Аркада. Євріка
Карти кажуть шанс є, не все безнадійно , але по часу займе більше ніж хотілося б .. відлюдник і зірка , дуже розтягнеться нажаль (
Ответ дляВесела бджілка
Будет давящее общение,будет преодоление препятствий в ваших отношениях,но процесс запущен и вы обязательно получите результат а результатом будет дальнейшее развитие ваших отношений и переход на более высокий уровень
your style• 10 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Ні, не Войцеховский. Аркада. Євріка
По картам іде , що документи змінені. Будинок буде добудовувати другий інвестор. Ви отримаєте своє, але пройде ой як багато часу.
your style• 10 марта 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Добрый день. Никогда не обращалась к ТАРО, а тут стал вопрос который меня уже тяготит, посмотрите пожалуйста. Стоит ли соглашаться на предложение Андрея, чего ожидать от связи с ним?
Якщо згодитесь на його пропозицію, то нічого серйозного не буде, немає фундаменту для нормальних стосунків, ви будете розчаровані. Проблем не поменшає, а прибавиться. Якщо не згодитесь, то спати будете спокійно
Весела бджілка• 10 марта 2024
Ответ длявалери 62
Огромная благодарность за ваше время
your style• 11 марта 2024
Ответ дляkuskus
Хто може подивитись чи варто мені розвиватись у тому напрямку, який мене зацікавив і до чого це призведе?
той напрямок, що ви обрали, якщо робити крок за кроком, не поспішаючи і повільно , то він може призвести до кардинальної зміни в вашому житті. Це як зачистка всього старого, і початок нового. Від вас тільки треба терпіння і фінанси на перший час. В результаті ситуація стабілізується . В подальшому вам це принесе, ну якщо не радість , то фінансовий дохід точно. Якщо цього не зробити , то ви скоро так і не будете нічого шукати
Таро Клеопатра• 11 марта 2024
Ответ дляКривая спроса
Достроится,но все будет идти медленно
Ответ дляВесела бджілка
Немає серйозності, я бачу ви працюєте і думаєте про нього..часто, фантазуєте) можливо між вами відстань або ви думаєте поїхати зустрітися, хочете сильно, сексуально вас приваблює, але поки нічого не робите..тільки в мріях.
Можете спробувати але тут не получиться нічого, залишитесь тоді одна
Таро Клеопатра• 11 марта 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Хороший,трудолюбивый,но нестабильный
Таро Клеопатра• 11 марта 2024
Ответ дляВесела бджілка
Не серьезные,воду льет вам в уши.
Таро Клеопатра• 11 марта 2024
Ответ дляМолода і нерозважлива
Будет в ближайший месяц смотрела
Таро Клеопатра• 11 марта 2024
Ответ дляГалябалована
Посмотрите и мне, гадалочки, кому не сложно.
Муж любит?
Любит)
Астоновитесь!• 11 марта 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Хороший,трудолюбивый,но нестабильный
Он хитрый и коварный. Этого не увидели?
Молчунья• 11 марта 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Будет в ближайший месяц смотрела
А на следующие месяцы не смотрели? Карт вроде достаточно в колоде