Kidstaff• 10 января 2024

Єдина тема. Карти ТАРО: як читати та розуміти їх значення.

Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.

У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
13108 0
your style• 07 марта 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Дякую! Знайомі давно, а от щось закручується, то це так. Тут не те що вагання, а сумніви і страх цих стосунків. Скоріш за все мені треба було запитувати чи вступати з ним в стосунки, бо я невпевненна в своєму рішенні. Я невпевненна взагалі ні в чому стосовно нього і просто так подавати якісь надії, а потім кудись пропасти, бо я передумала, не хочется робити йому боляче. Як вважаєте чи потрібно взагалі щось будувати?
будь ласка:) Я вам пізніше гляну
Ковбой Хагис• 07 марта 2024
Ответ дляyour style
будь ласка:) Я вам пізніше гляну
Добре! Дякую!
Adri_taro• 07 марта 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Тут більше гра вами, з чого взяли що ви йому прям дуже подобаєтесь і можете зробити йому боляче? Тут ще третя в відносинах йде
Ковбой Хагис• 07 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
Ні. Ніяких ігор немає між нами. Людина дуже інтелігентна, галантна, добра. Тому і не хочу робити боляче. А третя особа з мого боку є. Я не в стосунках з ним. Але присутність його є.
Adri_taro• 07 марта 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Гра вами це образно, просто фліртує інтелігентно, хоче вам сподобатися, щоб ви звернули увагу .. а на справді ви йому не дуже то й подобаєтесь
Ви можете знайомі бути і10 і 20 років але справжнього його не знати
Ковбой Хагис• 07 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
Дякую за відповідь❤️
Банан-барабан• 07 марта 2024
Ответ дляТаро Клеопатра
Да
З якими намірами до мене Сергій і як будуть розвиватись стосунки?
your style• 07 марта 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Добре! Дякую!
Виклала вам розклад, що буде як вступите з Павлом в стосунки. Ну я не знаю: краще карти годі й бажати. Спочатку це будуть стосунки , як наче від двох підлітків, трошки незрілі, потім все налагодиться, гармонія, прекрасний розвиток, довіра між вами, ще цей чоловік буде піклуватись про вас . Ну і сім’я. Як не вступите в стосунки: то ту у вас в пам’яті тільки буде ідеалізація його, потім різке охолодження. І все. Тема буде закрита. Ніхто не буде повертатись до минулого
эстик• 07 марта 2024
Ответ дляyour style
буде в вас чоловік. Схоже, що при погонах. До речі, це дуже швидко буде
Дякую Вам Щиро
Не знаю, чи то так буде, але так приємно це читати, повірити в це і мати надію))))!!!!
Дякую Вам щиро, що вселили віру і надію
Ковбой Хагис• 07 марта 2024
Ответ дляyour style
Дуже дякую! Щось на те схоже зараз. А як буде потім, я залишу зворотній зв´язок.
Решка7777• 07 марта 2024
Возможно кому-то встречалось, прошу поделиться инфо :
Пластиковые Ленорман в железной коробочке , не могу найти
спасибо
Adri_taro• 07 марта 2024
Ответ дляРешка7777
спасибо
Знаю где есть в жестяной коробочке но они не пластиковые.
Adri_taro• 07 марта 2024
Ответ дляэстик
Дякую Вам Щиро
Дякую Вам щиро, що вселили віру і надію
І я відповідала 2778, почитайте)
Володарка мрій• 07 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
заказ на пластиковые на 8 марта от знакомой( спасибо
your style• 07 марта 2024
Ответ дляэстик
Дякую Вам Щиро
Дякую Вам щиро, що вселили віру і надію
будьте здорові:) .
your style• 07 марта 2024
Ответ дляКовбой Хагис
Будьте здорові:)
Adri_taro• 07 марта 2024
Ответ дляВолодарка мрій
Позвонить це магазин у них багато всього є в наявності, карти які хочеш, може й пластикові уже є 0637807000
Бо я просто не бачила, тільки таро уейта пластикові
Решка7777• 07 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
спасибо большое, завтра свяжусь
эстик• 07 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
Я бачу чоловіка з вами, можливо це буде с минулого людина, Ви зараз вже с холодною головою його згадуєте, він дасть про себе знати. Нарахунок дитини, тут ви постійно думаєте про це, це ваша основна проблема, але все вирішиться, два випадають
І Вам велика Щира Дяка, адже також вселили віру і надію - Щиро-щиро Дякую Вам за це!!!!!!! Дякую щиро за небайдужість!!!!!
Несу добро людям• 08 марта 2024
Туз мечей плюс рыцарь мечей на чувства, помогите растолковать? Фиолетово?
Milla_olmashy• 08 марта 2024
Удалено автором
бювет_в_обед• 08 марта 2024
Удалено автором
Поумничка• 08 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
В Мечах нет чувств. Туз Мечей - это почти всегда - нет чувств и эмоций. Это однозначный ответ НЕТ.
Таро Клеопатра• 08 марта 2024
Ответ дляБанан-барабан
Сексуальными,не чего серьезного
Поумничка• 08 марта 2024
Ответ длябювет_в_обед
Удалено администрацией...
он устал и сильно пресытился отношениями, хоть и ему подходил интим с вами. Он хочет радости, гулянок и девок других. Итоговая карта Королева Кубков- Вы одна со своими эмоциями. Квинт 13 СА - это смерть, т.е умерло что-то навседа.
Ёшkин kот• 08 марта 2024
Поздравляю всех женщин с праздником! Желаю душевной гармонии и равновесия, всегда хорошего настроения и побольше улыбок! 🥂
Ёшkин kот• 08 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
Мечи это ментал и эмоции. Мысли и разговоры. Эмоции больше негативного характера такие как ревность, зависть, злость, обида, агрессия.
Чем то задели его, агрессивно к вам настроен, особенно если это после ссоры. Ситуация требует прояснения по тузу мечей, хочет серьезного разговора. Выяснения отношений. Эмоции зашкаливают у него. Возможно что что то недосказал вам в догонку. Ну, откровенно говоря негативит в вашу сторону, скорей всего из-за обиды на вас. Что то такое вызвало шквал эмоций, с которыми ему сейчас тяжело справиться. У него сейчас единственное желание это выплеснуть эти эмоции, может вас вызвать на разговор.
your style• 08 марта 2024
Ответ дляЁшkин kот
дякую:)
бювет_в_обед• 08 марта 2024
Ответ дляПоумничка
Дякую, дуже схоже на те
Adri_taro• 08 марта 2024
Ответ дляНесу добро людям
А остальные карты какие? Трудно делать выводы не зная соседние карты
Туз мечей - возможна вот недавно случилась какая то ситуация которая поменяла его мнение о вас, или узнал какую-то информацию о вас, которая повлияла на его чувства к вам.. Рыцарь возможно конфликты.. тут уже надо смотреть рядом карты