Карти ТАРО - це стародавній інструмент, який використовує символічну мову для надсилання повідомлень з підсвідомості. Вони з´явилися в середньовічній Європі як гральні карти, але згодом пережили безліч змін і трансформацій, відбиваючи вплив різних епох, країн, течій і особистостей. Проте не завжди легко зрозуміти, що означають карти у конкретному контексті.
У цій темі ми пропонуємо ділитися своїм досвідом та знаннями про те, як інтерпретувати карти ТАРО у різних ситуаціях, таких як любов, робота, здоров´я, духовність тощо. Ви можете ставити свої питання, просити поради або просто обмінюватися своїми думками та враженнями про карти ТАРО.
Ответ дляAdri_taro
Ой блін, зачем я время тратила искала🤦♀️
ничего по факту она не сказала, от слова вообще
Так, все розказувала що не знає, не дивилась хто така Аліна. Потім почула хвою. Ну таке. Я по її розкладу зрозуміла що вона жива, і батькам треба терміново з нею зв´язатися, бо буде смерть🤷
Ответ дляnata9116
Конкретики не каже бо потім притягують за слова її ж глядачі. Краще так загальними фразами, щоб потім можна було обіграти ніби вона це й мала на увазі)))
Кава з перцем• 13 марта 2024
Ответ дляДюагональ
Сьогодні Марія тиха я бачила в ютубі на її кидала.
Цікаво, на якому саме каналі, як знайти?
Кава з перцем• 13 марта 2024
Ответ дляyour style
Я також бачу по картам , що її ніхто не вбивав. Вона у воді
Напишіть, буль ласка карти. по яким ви бачите саме природню смерть та де вона є. Дякую.
БоХатая• 13 марта 2024
Дівчата, подивіться, будь ласка.
Пропонують роботу. Чи варто змінювати місце роботи і чи буде мені краще на новому місці?
06.01.90 Тетяна.
Дякую
06.01.90 Тетяна.
Дякую
Налогообложу• 13 марта 2024
Ответ дляПозаземний розум
Добрий день. Подивіться , будь ласка, Інна 31 - чи зустріну в 2024 році чоловіка для сім´ї. Дякую
Показує якогось жонатого мужчину, можливо коханець.. У вас зараз є хтось? Стоїте перед вибором.
Налогообложу• 13 марта 2024
Ответ дляБоХатая
Дівчата, подивіться, будь ласка.
06.01.90 Тетяна.
Дякую
06.01.90 Тетяна.
Дякую
Підкажіть, вам через знайомих пропонують роботу і чи офіційне влаштування чи ні?
Ответ дляБоХатая
Дівчата, подивіться, будь ласка.
06.01.90 Тетяна.
Дякую
06.01.90 Тетяна.
Дякую
Насколько я понял, то у вас сейчас на работе не лучшие времена. Могут обмануть или подставить. Возможно еще могут не заплатить или не в том объеме. Здесь нет перспектив, а наоборот некая ситуация там, либо с коллегами, либо с начальством ухудшится.
А на счет новой работы, совет соглашаться. И место хорошее и условия и зп.
Ответ дляМая твая не панимать
Спасибо вам большое за ответ,если будет время посмотрите пожалуйста перспективу будущего с мужем,потому что сейчас все идет к разводу,кажется как раньше никогда не будет.
Ну у вас это повторение ситуации. Уже было такое не раз. Доходит до развода, а потом все затихает и опять по новой. Исходов может быть несколько. И это от вас зависит. Вам жить с ним или не жить. Человек будет повторять с вами то что вы уже проходили. И вот ответьте себе: зачем допускать снова такое? Вспоминайте что вы чувствовали когда он причинял вам боль и страдания. Он не изменится (возможно это будет главным ответом на все ваши вопросы). А то что вы до сих пор вместе, так это просто отсрочка времени от неизбежного. Пытаетесь сохранять отношения, балансировать, но этим вы только растягиваете время. Я не призываю разводиться. Просто сами всё обдумайте.
Ответ дляБоХатая
Дівчата, подивіться, будь ласка.
06.01.90 Тетяна.
Дякую
06.01.90 Тетяна.
Дякую
Подивилась перспективи нової роботи.
буде важко на новому місці, прибутку зовсім не бачу, розчарування якесь
в мене так показує, відпишетесь потім як якщо зміните роботу, чий прогноз співпав)
Налогообложу• 13 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
Подивилась перспективи нової роботи.
У мене обман показує на новій її роботі (7 мечів), я спитала у автора, чи офіційно її будуть влаштовувати (ще не відповіла) Бо якщо не офіційно, то може норм буде.
Галябалована• 13 марта 2024
Ответ дляЁшkин kот
Посмотрите и мою ситуацию с мужем, пожалуйста. Оправдано ли мое недоверие к нему или это мои ’тараканы’.
Могу в лс обратиться.
БоХатая• 13 марта 2024
Ответ дляНалогообложу
Це приватний центр, погодинна оплата. А от чи офіційно чи ні я чомусь забула спитати
Я навпаки думала, що не офіційно, то шанс є на обман. А якщо офіційно, то все має бути добре.
БоХатая• 13 марта 2024
Ответ дляAdri_taro
Подивилась перспективи нової роботи.
Дякую
your style• 13 марта 2024
Ответ дляКава з перцем
Добрий вечір вам:) В такої юної дівчини - це все рівно вважається не природня смерть, але в розкладах на вірогідність того, що дівчина під водою, в болоті, трясині вказують карти зірка і місяць. В моїх розкладах, скільки вже таких було, то ще 6 мечів ( це якщо розклад живий, чи мертвий) - також означає смерть. Робила я сьогодні ще раз на Аліну два розклади, на різних колодах. Знову - смерть від води. Приблизно , що можу сказати про її останні часи , чи хвилини: біля неї був поруч чоловік, набагато старше неї. В них була трошки конфліктна ситуація. Не з добрими намірами був цей чоловік. Але я не бачу, щоб він примінив до неї насильницькі методи. Скоріш за все, що секс був. Вона йшла, так як була випивши, оступилась, її затягло. Вибратись не змогла. Також я не бачу, щоб це було самогубство. Це банальна необачність, і те, що вона була під градусом.
Ответ дляБоХатая
А по моему раскладу ничего не хотите сказать? Например, элементарное ’спасибо’.
your style• 13 марта 2024
Ответ дляБоХатая
Дівчата, подивіться, будь ласка.
06.01.90 Тетяна.
Дякую
06.01.90 Тетяна.
Дякую
На новій роботі розвитку особистого і підвищення по службі не буде. У всьому другому буде нормально: і зарплата трохи вище, і ви швидко освоїтесь . А з поточного місця роботи ви звільнитесь
Невгамовна сила• 13 марта 2024
Ответ дляЁшkин kот
А зачем? Вы же на халяву смотрите, можно проигнорить или смайлик поставить. Никто просто не думает о том что нужно будет отдавать. А уж чем это вам решать))) зато вы сами можете выбрать что взять.
Ответ дляНевгамовна сила
Да я понял что это потребительское место. На несколько раскладов не дали обратной связи или хотя бы ’спасибо’.
Кава з перцем• 13 марта 2024
Ответ дляyour style
Доброго вечора, дякую, в мене теж випадала 6 Мечів на неї,5 Кубків...
Я робила 2 розклади та завжди причиною зникнення випадав якись чоловік, ворог....А в першому розкладі. крім чоловіка була група осіб (5 пентаклів з Місяцем).....
Невгамовна сила• 13 марта 2024
Ответ дляЁшkин kот
Несколько раскладов это уже повод
Даха-сваха• 13 марта 2024
Ответ дляЁшkин kот
На жаль. Це так.
your style• 13 марта 2024
Ответ дляКава з перцем
Доброго і вам вечора:) . Так, 6 мечів - смерть від води, 5 кубків- це печаль, розпач, та й взагалі траур. Мені теж випав чоловік поряд з нею, і він військовий . Він бачив. Судячи з розкладу мого, він просто їй не захотів допомогти вилізти з того болота
Галябалована• 13 марта 2024
Ответ дляЁшkин kот
Неоправдано. Сами придумали и сами раскрутили. Вы не понимаете всей ситуации. Вы на какой то мелочи сильно зациклены.
Спасибо!