В пластикових паспортах
Ответ дляZvezdochkina
А в бумажных указано???
Наче так. Давно вже немає паперового, не можу подивитись
10 листопада 2010 року Постановою Кабінету Міністрів України N1025 (’Про затвердження зразків актових записів цивільного стану описів та зразків бланків свідоцтв про державну реєстрацію актів цивільного стану’) графу ’національність’ вилучено з усіх бланків про державну реєстрацію.
Гугл не работает?
Санька-4b93• 10 января 2024
Ответ дляvinogradova1611
Вы из какой страны пишете?
Ответ дляMarieasat
Гугл не работает?
Чому вилучено?
double-mama• 10 января 2024
Бо націлнальнвсть не пишуть ще з часів розпаду СРСР. Паспорт- це підтвердження громадянства, а національність ніхто визначити не взмозі
Марина-58d4• 10 января 2024
Ну бо паспорт України може бути тільки у громадянина України, це логічно, ні ?
Для іноземців є посвідка на проживання
Просто Коза Я• 10 января 2024
Ответ дляvinogradova1611
Чому вилучено?
Думаете готовят нас к чему-то? Зрада- зрадонька? Какие ваши мысли, рассказывайте уже, раз начали
Ответ дляПросто Коза Я
Конституцією національність прив`язана до Національного Багатства (земля, підприємства з усім майном, надра). А це навіть більше, ніж мільярди долларів. Нема в документах національності = відсутне право на Національне Багатство. Плюс, за Конституцією, український народ має право проводити всеукраїнський референдум по найважливішим питанням країни (напр. зміна статей в Конституції). Як його проводити, якщо в Україні де-юре нема українців? Фізособи, це мігранти, вони не мають прав вирішувати Державні питання.
double-mama• 10 января 2024
Ответ дляМарина-58d4
Для іноземців є посвідка на проживання
Громадянство і національність- це різне. Людина будь -якої національності, може бути громадянином України
Ответ дляvinogradova1611
ви марите?
Просто Коза Я• 10 января 2024
Ответ дляvinogradova1611
Вижу, готовились к теме. Молодец.
double-mama• 10 января 2024
Ответ дляnata.ant
А в СРСР писали,я наприклад нагла своє свідоцтво про народження,національність вказана лише в батьків
А потім,коли діти отримували паспорт,вони могли обрати собі національність одного з батьків. Це вже у минулому
Ответ дляvinogradova1611
А хто вам не дозволяє користуватись національними багатствами?
Ответ дляvinogradova1611
Можете пояснити, як так сталося що з таким рівнем ’національного багатства’ ви ще нещодавно створювали дуже неоднозначні темки російською?
Санька-4b93• 10 января 2024
Ответ дляvinogradova1611
Железная логика (нит)
Zvezdochkina• 10 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вже ні
Я в курсе
В моем паспорте никогда не было указана национальность
Молодая я слишком:))