Девочки, когда вы услышали прям явные шевеления. Беременность у меня вторая, роды будут первые. Прям явных шевелений не чувствую, иногда как мышца поддергивает.
Ответ дляYana-7ac1
22 тижні, перша вагітність, переднє прикріплення.
Ледь відчутні один раз в пару днів десь на 18-19.
В мене також переднє прикріплення
Ответ дляЮлия250694
В мене також переднє прикріплення
Не хвилюйтесь, чекайте, воно буде, я багато форумів читала, теж переживала, що немає) в переднього прикріплення це така особливість, може ще буде великий животик) оце подьоргування (в мене було як нервовий тік), почалось десь в 18 тижнів, і було дуже рідко раз в пару днів. В 22 вже сидячи відчула справжній поштовх, вони були рідкісні, але сильніші, ніж той нервовий тік. До 28 тижнів було іноді, що майже цілий день нічого не було, або легенько. І так по наростаючій. З 28 тижня вже мають бути рухи щодня.
Прям сильний рух на животі я бачила може пару разів в кінці вагітності.
Легкої вам вагітності!