Ручки-Крючки• 13 января 2024

Жінки, які живуть в Києві і заміжні за звичайними чоловіками, як так вийшло?

Стосується жінок до 35* років. Ті, хто заміжні вже 20 років можуть не відповідати.
В Києві настільки багато заможних чоловіків. Ніхто не говорить про олігархів чи мільйонерів, але є купа тих, хто має хоч маленький, але свій бізнес, і якісь 200 тис в місяць приносить.
Що саме змушує вас обирати невдаху, який працює за 20 тисяч ? З яким ви роками знімаєте житло? Який ще й не завжди хороший і вірний чоловік, і хороший батько для дітей. Як так вийшло?
Сама я заміжня і дуже вдало. Не за мільйонером, але в місяць чоловік 500 тис приносить. На охоронців і тому подібних навіть не дивилась, хоча сама далеко не красуня
Помогалочка• 13 января 2024
Молодець, візьміть пиріжок собі ))
Проработник• 13 января 2024
Ви молодець!
Сладкий лимончик• 13 января 2024
так вы тут и адресочки напишите где в Киеве водится ’багато заможних чоловіків’, и еще и свободных!
Подмигашка• 13 января 2024
Виходять заміж по любові, а не за гроші)
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляПомогалочка
Молодець, візьміть пиріжок собі ))
так а причому я
мені за інших цікаво
я і не думала самостверджуватись чи щось подібне, просто знала що будуть запитувати ’а сама як вийшла’
Пи Пи Пилюля• 13 января 2024
А если женщина снимает на Троещине и одевается там же, прямо за ней очередь из бизнесменов и айтишников встанет🤣 да их пути никогда не пересекутся даже
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
та будь ласка - на будь-якій роботі
ПростоБелка• 13 января 2024
Принцев мало и на всех их не хватает
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляПодмигашка
дуже смішно
я свого чоловіка безмежно кохаю, і кохатиму без грошей. але з грошами набагато приємніше)
Сладкий лимончик• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
та будь ласка - на будь-якій роботі
на моей работе все мужчины, получающие от 200 тыс все женаты, хотя в моей организации штат более 2000 человек
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляПростоБелка
Принцев мало и на всех их не хватает
принц - це урвати собі мільйонера з 10ма квартирами і трьома діючими бізнесами
а знайти того, хто норм заробляє - це звичайні речі
Чаклунка-ведунка• 13 января 2024
а ви не брешете?
ЧукИГеки• 13 января 2024
А вихваляєтесь навіщо? Самооцінку підіймаєте? Життя непередбачене.
ПростоБелка• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
та будь ласка - на будь-якій роботі
Т.е. конкурс на одного директора может быть 20 человек на место, или 200-500, в зависимости от размеров предприятия? )) А что ж делать проигравшим в конкурсе?
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляЧукИГеки
ні, я зовсім не для цього створила тему
просто цікаво
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ дляСладкий лимончик
і всі- всі працюють в офісі?)) всі 2 тисячі? і ніхто не віддалено?
Сладкий лимончик• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
раньше все в офисах, сейчас гибридно, офис-дом. Просто я бух по зарплате и в одном кабинете с кадрами работаю, поэтому знаю и их зарплаты и семейное положение.
Подмигашка• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дуже смішно
Ха-ха)) і перше як описуєте чоловіка - його дохід) головна якість 😁
фан L.O.S.T.• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
От я за лікаря заміж вийшла, в нього таких доходів немає. Мені його бросити?
Ms. Android• 13 января 2024
Автор, скільки ви заробляєте?
Полуничка• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
ні, я зовсім не для цього створила тему
просто цікаво
Покажіть свою каблучку будь ласка, яка в вас с діамантами?
тяжкаялюдина• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
Покажіть,яка зараз у вас сума грошей на карті(скрін)
Инстагра_мерша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дуже смішно
А ким чоловік працює?
Барвіночка• 13 января 2024
В мене знайома колись навіть на Новопечерських Липках спєцом кіартиру зняла що б знайти заможного кавалєра. Знайшла тако ж авантюриста, як і сама
автор Ручки-Крючки • 13 января 2024
Ответ длятяжкаялюдина
зараз покажу, хвилинку
Кривая спроса• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
дуже смішно
А сами что умеете, сколько зарабатываете? Каких карьерных вершин достигли?
Сама купляю квіти• 13 января 2024
Пишите адрес .. пойдем знакомится с вашим мужем 😉
Ненька наша• 13 января 2024
Ответ дляРучки-Крючки
так а причому я
мені за інших цікаво
Удалено администрацией...
Пописанная парта• 13 января 2024
Автор, а вы своего мужа ’замуж’ сразу с доходом 500 тыс. взяли или это он уже с вами до такого дорос ?
Полуничка• 13 января 2024
Капець, розходимось.
Автор звичайна фантазерка