Леопардові панчохи• 15 января 2024
Як ви рахуєте, квартиру коли батьки дарують
Багато хто говоре, що самі зароблять діти, чому я маю купувати!
Результат:
вже голосів:
377 (76.01%)
Добре, щоб жили потім окремо
119 (23.99%)
Самі нехай купують діти
Гадаю_По_шнуркам• 15 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
В Києві. Але ж прилітає. І новий 2023 рік був дуже шумний...
Я теж в Києві,знаю.
Доньку в Польщі не дозволили залишитись на канікулах ,їде другий раз на канікули ( перший раз була в грудні).Взагалі сказали що у нас тут нормально.
Ну ниче се• 15 января 2024
Ответ дляПодругаМужа
Так чего вы такая разумная не отказались от помощи родителей? Надо было отказаться.
Ви теж, схоже, текст не взмозі сприйняти навіть з другого разу
втретє пишу - якщо мої діти будуть шось робити для покупки свого житла, як ми з чоловіком робили з 21 року, то я так само допоможу.
а батькам ми віддали вже більше, ніж вони нам дали колись, не переживайте)
а ви вже скільки квартир купили, разумная(с)?
Блиск думки• 15 января 2024
Ответ дляШлях до зірок
а конкретно ’все’ в чому заключається? Бо давно помітила, що ’все дать’ транслюють найголосніше і найпафосніше ті, хто реально зміг дати чуть більше нуля
А шо в темі то ?))) про це і говорять … не про нуль жеж ваш
Дама с собачкой• 15 января 2024
Ответ дляНу ниче се
Мне родители не дали ничего, наоборот, бабушкина квартира ушла в чужую семью. Но я две уже купила, не переживайте, своим детям.
П.с. ваши розовые пузыри смешны. Так и вижу, как ваше взрослое чадо, которое уже откладывает на квартиру, бегает отчитываться ежемесячно про количество своих денег, чтоб вы приняли правильное решение про помощь))
Ну ниче се• 15 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
Ви з двох акаунтів пишете? слідкуйте тоді, з якого відповідаєте.
за моїх дітей не переймайтеся, якось вже розберуся, ідіть рахуйте свої квартири)))) і пиріжок заодно візьміть
Дама с собачкой• 15 января 2024
Ответ дляНу ниче се
Тортик я доделаю, с этой логикой мне понятно.непонятно, с чего такой бздык за два аккаунта? Впрочем, не важно. Ваш у ранний узбагоин остался не принят, по ходу.
Админко• 15 января 2024
Якби у мене була фінансова можливість, я б купила, але на жаль, не маю такої змоги. Тому сподіваюся, що син заробить собі на житло, а наша з чоловіком квартира, яку ми в іпотеку брали, коли одружилися, буде його після нашої смерті.
Ну ниче се• 15 января 2024
Ответ дляДама с собачкой
Ви така смішна))) гарного дня і смачного тортика
Умничка-помощничка• 15 января 2024
Ми з чоловіком назбирали на однокімнатну, моя мама позичила нам гроші, щоб вистачило на двокімнатну. Борг ми віддали, я вважаю, що це неабияка допомога нам була, і дуже їй вдячна
ЭкстрасенсиХаЯ• 15 января 2024
Ответ дляАдминко
А если не заработает, будет жить как грустная игуана?
Помогалочка• 15 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Знаете какую самую первую фразу я выучила на украинском , когда в 14 году 1,5 месяца жили во Львове ?
- Если вам зручнише розмовляты российскою , розмовляйте российскою. Тогда в моде было проявлять толерантность)). Мой муж смеялся и говорил , что бедные львовяне , не могут выдержать мой украинский. А я пыталась. Да , говорила как азиров, но пыталась. Их аж перекашивало , когда я начинала говорить, и они сразу предлагали перейти мне на российску. Ну ок. Я перешла. Больше никого не буду напрягать своим корявым украинским и никому не позволю тыкать меня в неграмотность.
Не нравится мой русский , проходите мимо , не задерживаю , и в собеседницы не навязываюсь.
Вы из россии?
ВЫВсеВрете• 15 января 2024
Ответ дляДолькиКабана
Є різниця, для дружини сина і дітей сина. Якщо помре син або розлучаться, то для них нічого не дістанеться.
А что делить, если то не его квартира?
Админко• 15 января 2024
Ответ дляЭкстрасенсиХаЯ
Значит будет жить на съеме, или вы мне предлагаете почку продать, чтобы жилье ему купить.
Кумася• 15 января 2024
Очень интересно, но ничего не понятно - из вопроса автора.
Юное поколение добралось до форумов не в состоянии сформулировать вопрос, набор каких-то не связных слов
.
Ваша прЭлесть• 15 января 2024
Мені дістався тупий мозок тому не можу заробити навіть на зйом, але не вважаю що батьки повинні купувати житло, лише за бажанням
Ваша прЭлесть• 15 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
У мене з’явилась фінансова можливість купити квартиру. Спочатку думала якусь куплю, щоб здавати в найм і так колись до пенсії добавка буде. Але вийшло купити в новобудові та ще в 2-х кімнатну. Зробили ремонт...Син одружився і живе в тій квартирі. Не дарувала, ніколи мови не заводила чия квартира...І ось свати кажуть, чому я не оформляю квартиру на сина... Я промовчала...Що мені говорити? Я не знаю як далі складеться...
Вам потрібно обговорити з сином, чи заробляє він на квартиру, чи думає що це йому і не рухається в цьому напрямку
Рекламама• 15 января 2024
Ответ дляSvitlo_
Почитайте тлумачний словник слова ’рахувати’
5. неперех., на кого - що, розм. Надіятися, розраховувати на кого-, що-небудь у своїх діях, планах і т. ін. - Ти, може, рахуєш на те, що вийдеш заміж? (Март., Тв., 1954, 338); Звістіть, коли ласка, на яке число примірників книжки можу рахувати? (Коцюб., III, 1956, 209); Я ревно притягатиму других до роботи над словником, і взагалі Ви можете на мене рахувати (Крим., Вибр., 1965, 565).
6. перех., за кого - що, ким, чим, розм. Те саме, що вважати. Рахувати його [хазяїна кав´ярні] за постійного члена нашої сімки важко (Ю. Янов., II, 1958, 99).
7. неперех., розм. Думати, розмірковувати над чим-небудь. [Кнуриха:] Все знаєш, рахує [Василь] про діла людські і мучиться, що не по правді народ живе (Мирний, V, 1955, 91); [Свічка:] Погано ж ти рахуєш, воєводо, Коли життя за грамоту даєш (Коч., П´єси, 1951, 220); // із спол. щ о. Грунтуючись на чомусь, робити певний висновок, певне припущення з приводу кого-, чого-небудь. Роздумав собі [Гринько] так, що ожениться з Варварою, бо вона має хатчину й городець. Рахував, що на бульбу й капусту вистане [вистачить] їм грунту (Март., Тв., 1954, 318); Він рахував, що як письменний Зінько пристане до його, то вони вдвох таке заведуть, що ну! (Гр., II, 1963, 347).
8. у знач. вставн. сл., неперех., рідко. Уживається для підтвердження певної думки. - І піп, рахувати - свячена особа, а він, як якийсь казав, важить на моє добро (Март., Тв., 1954, 286).
Ох и нудная вы....
Помогалочка• 15 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Упаси боже.
А почему тогда вообще украинский не знали. Разве его в школе у нас не учат. Я тоже из русскоговорящего региона. Но украинский в школе был с первого класса и чаще русского
Кому там слова не давали• 15 января 2024
Ответ дляПомогалочка
Наверное мы с Вами в разные года учились. В Крыму не было украинского. В 11 классе факультативом ставили пару раз в неделю , но это было не обязательно , и на него никто не ходил. За весь Крым не скажу , в Севастополе не было. И в универе , тогда еще в институте, тоже только русский.
Кубик Рубика• 15 января 2024
Ответ дляКинДза
Фу… противно читать. Кто Вы вообще такая, чтобы указывать другим, что им учить или не учить?
Занимайтесь собой и своей жизнью, если не хотите, чтобы Вам в ответ рассказывали, что Вам учить и куда ходить.
Чому вас так хвилює що я там написала?)))) Себе спочатку знайдіть.потєряшка 😂
Помогалочка• 15 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
В Крыму да, наверное так было. Я из Харькова 1997 года рождения
Ответ дляПомогалочка
Я могла бы быть Вашей мамой ))
Помогалочка• 15 января 2024
Ответ дляКому там слова не давали
Я могла бы быть Вашей мамой ))
Да ну))
Наполеон Бонапарт• 15 января 2024
Мы строим дом. Огромный. Для нас и троих детей. Откладываем деньги на учёбу. Старшему уже насобирали. Квартиры покупать для них - цели нет. Если будут деньги свободные, будем брать под сдачу. Мы очень много выкладывали и вкладываем в детей, даём качественное образование и воспитание, чтоб они были в силах сами достичь. Если не получится, будут жить с нами. Дом расширяется сейчас до 200м². Места хватит всем.
Кашпо• 15 января 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Это вы зря. Жить с вами никто не будет. Всё дети хотят жить отдельно от родителей.
Не обижаюсь• 15 января 2024
Ответ дляЯ супер-пупер
Сказати, що купіть дочці квартиру і оформіть на неї.