Сало не люблю• Изменено 15 января 2024
Тим, що виїхали зі старшими дітьми..
Розкажу свою історію. Я з Києва. На початку війни виїхала з дочкою 12р в Угорщину. Сиділа там 3 міс. Умови хороші були,на всьому готовому,працювала дистанційно. Виплат не було, хоча подала документи через місяць. Була можливість виїхати в Англію,знайшли вже спонсорів. Але чомусь побоялася їхати,і далеко так. Вдома залишилися батьки,а я у них одна. Вони активні,їх двоє, ходити коло них не треба. І так хотілося додому...Повернулася влітку 2022 р.,бо на роботі сказали повертатися. боялася втратити роботу. Зп і тоді і тепер.20-24 тис. грн. Якось до цього часу жила і ні про що не думала,не було якоїсь паніки.. Але тепер жалкую,що вернулася,все думаю,що очікує дитину,якщо ця війна на роки. Перспективи нуль- малі зп,обстріли і т.д. Але платити за навчання в тій самій Англії- треба мати великі кошти. Вже дізнавалася- там усі беруть кредити на вищу освіту і не всім дають,якщо в тебе мінімалка. Ось ті мами,що виїхали з дітьми в 9-11 кл. На що ви розраховуєте? Школа безкоштовна .А що далі? Ці думки не дають мені спокою. Тим,що виїхали з прикордонних зон,не було куди діватися.Зрозуміло
Конотопська відьма• 15 января 2024
Ну вам сейчас напишут, что в Германии все бесплатно, еще и приплатят чуток.
НичеНипанимаю• 15 января 2024
Ну крім Англії є ще країни, де вища освіта безкоштовна або коштує для іноземця не великих грошей
Бойцовская• 15 января 2024
Ответ дляКонотопська відьма
В Швейцарії шале дарують на 18-річчя.
Чим не мотивація залишитись там ?
В рот не ложи• 15 января 2024
ВО очень переоценено именно в постсовке.
А вообще чего Вы переживаете так, у Вас дочь!
Сало не люблю
• 15 января 2024
Ответ дляНичеНипанимаю
дитина добре знає англійську. десь В2. Більше ніяких мов
Сало не люблю
• 15 января 2024
Ответ дляБойцовская
В Швейцарії шале дарують на 18-річчя.
Чим не мотивація залишитись там ?
в Швейцарії сидить моя знайома. не так все радужно.Дорога країна. І там з українцями ніхто не церемониться
Знаю бакси• 15 января 2024
А чего сразу Англия? Дочь выучила за год чешский, паралельно с 11 классом онлайн, сейчас учится в университете бесплатно. Мы рассчитали свои возможности, об Англии и не помышляли. Вам советую также действовать по вашим возможностям , чудес не бывает
НичеНипанимаю• 15 января 2024
Ответ дляСало не люблю
І що?
В Польщі, германії, можна вчитись на англійській. Думаю що ще є країни Європи де це можливо
Сало не люблю
• 15 января 2024
Ответ дляВ рот не ложи
ну треба вчитися,щоб щось мати.треба щось вміти. Торгувати в лавці-це деградація
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 января 2024
давайте начнем сначала - почему вы вернулись?
потому что могли потерять работу, которая приносит доход
идем дальше - вы выезжаете, некоторое время живете у кого то... какие ваши действия дальше?
Знаю бакси• 15 января 2024
Ответ дляСало не люблю
Ну это как бы сейчас не достижение, а необходимый минимум
Крайня невістка• 15 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
А як в Чехії ставлення до нас? Дивилася їх каартири- то жах якийсь, наче з совка всі інтер´єри, і купити дуууже дорого по їх зарплатах. Нє?
Сало не люблю
• 15 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Англія,бо була можливість,знайомі з Угорщини їхали і знайшли собі і нам спонсорів.але там дітям по 7 років...це те,що трапилось
ПлюшкамиБалуюсь• 15 января 2024
Я виїхала з сином в Канаду, тут теж навчання платне, але після отримання постійного резиденства це недорого. Зараз плачу з власних заощаджень, так і до війни хотіли, аби він навчався закордоном, він і сам про це мріяв, а війна просто розставила крапки над і. Звичайно, аби не війна, ми б не виїзжали з ним, але сталося як сталося.
Доречі, про те, що виїхали на другий день війни, не жалкувала ні разу. Знайомі, які виїхали і повернулись, або побоялись їхати, тепер жалкують. Подруга як і ви, виїхала з сином, чоловік був в ЗСУ, весну-літо 2022 жила в Європі, а на осінь повернулась, бо ж «сину до школи треба». А далі знову обстріли, школи нормальної не було. Зараз жалкує, що не поїхала зі мною в Канаду
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 января 2024
Абстрагируйтесь, вы в Украине, хорошо знаете украинский язык - кем сможете работать?
Сало не люблю
• 15 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
а головне інтер*єр? до сраки він.Головне- майбутнє спокійне дітям.освіта
Сало не люблю
• 15 января 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
за освітою працюю
Знаю бакси• 15 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
А вам тільки купляти? Варіант гуртожитку під час освіти не розглядаєте? Тоді вам теж в Англію схоже
НичеНипанимаю• 15 января 2024
Ответ дляСало не люблю
Десь В2 це ні про що. Якщо не має сертифікату зі знань, то це пусті слова
Нехай дитина отримає сертифікат за знанням мови
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 января 2024
Ответ дляСало не люблю
за освітою працюю
А кем будете работать в Англии?
Сало не люблю
• 15 января 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
влаштовуюсь на якусь неквалфікаційну роботу.починаю вчити мову
Крайня невістка• 15 января 2024
Ответ дляЗнаю бакси
Купувати колись всі захочуть, маю на увазі після універу. Є країни з доступним житлом, а є такі, що і не купиш.
Чумацький Шлях• 15 января 2024
Дитина у Польщі закінчила 8 класів, вступила в ліцей, там вчитись 4 роки, все безкоштовно, мова польська легка, після ліцею буде вступати с університет
НичеНипанимаю• 15 января 2024
Ответ дляКрайня невістка
А де доступне житло в Європі?
Сало не люблю
• 15 января 2024
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
А кем будете работать в Англии?
так отож. про це думала. некваліфікаційна праця-готель.хостел
Кукусикиииииии• 15 января 2024
Не всі поїхали в Англію. Є європейські країни, де вища освіта безкоштовна, але на мові країни.
Я поїхала, коли сину було 12 років. Зараз йому 14. Вчить
Ро30BbIu_CJIoHuK• 15 января 2024
Ответ дляСало не люблю
вашей зп не хватает даже на сьем...
это не страшилки, обьективная реальность