Крошечка-хаврошечка• 17 января 2024

Сину 14 років скоро. Треба одразу йти і ІD картку замовляти?

Хто недавно робив? Що треба для цього?
На циголках• 17 января 2024
Ответ дляclernikol
Яку книжечку? Зараз же тільки пластик вижають
В 16 лет через суд

автор Крошечка-хаврошечка • 17 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
В мене син одноліток з автором. І в мене і при оформленні в поліклініці в 2012р, і коли попали по швидкій в лікарню , і при оформленні в садочок, і в школу в 2016.... Всюди питали. Київ
Дуже дивно. А в якій лікарні просили? Ми і на Алішера лежали часто і на Богатирській
Несу добро людям• 17 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ні-ні, я розумію, обов´язково треба робити. Дякую
🙂 Там на сайтах все зрозуміло. Прочитали, зібрали, записались, прийшли, потім ще раз прийшли. Все.
Йосип_молодий• 17 января 2024
А обязательно оформлять паспорт в 14? Дочке летом будет, так неохота с этим возиться... Или штраф будет?
Ашолюдискажуть• 17 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ніколи і ніде в мене її не питали.
Вільну людину виховуєте)
Карма хамелеона• 17 января 2024
ну от моїй донці теж скоро 14. і теж ніде не прописана. і якщо і питалося то про місце проживання. теж переживаю про цей момент. і не розумію чому це питання прописки досі таке актуальне. добре що хоч не в усіх установах про неї питають.
Ответ дляАшолюдискажуть
Вільну людину виховуєте)
Ага
Несу добро людям• 17 января 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Там нечего возиться, ну реально. Раз-два и готово.
Ашолюдискажуть• 17 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ага
Як не смішно, але так і є. Та це ненадовго

clernikol• 17 января 2024
Ответ дляKROX@
Також читала таке. Син в 18 буде через суд робити
А до 18ти він не буде ні банківську картку отримувати,ні атестат про освіту, до вузу не буде вступати?
Ответ дляЙосип_молодий
Ну взагалі то да. Тільки питання наскільки критично якщо не в перший же місяць. Бо і школа і робота моя, а у вихідні я впевнена що не працюють
Йосип_молодий• 17 января 2024
Ответ дляНесу добро людям
Для меня не раз(( Меня не затащить в такие учреждения. Еще ж и фото надо сделать... Короче, я ленивая
Йосип_молодий• 17 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
а в 16 как раньше нельзя уже?
Гарні диньки• 17 января 2024
Ответ дляKROX@
Як книжечку зробити, підкажіть, бо те ад незоче. Геморно кожні 10 років мінять. Прізвище зробили неправильно на англійській. Одні проблеми вилізли
Никак уже
Роздратована шкіра• 17 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
На богатирський при оформленні в стаціонар по швидкій. Прям наїхали якого ми приїхали...жахлива лікарня...
clernikol• 17 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
В мене не питали. В кінці року перезаключала декларації на дітей, теж реєстрацію не питали, зі слів вбили фактичне місце проживання
Несу добро людям• 17 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
ЦНАП працює у вихідні. ДМСУ працює у суботу
Несу добро людям• 17 января 2024
Ответ дляЙосип_молодий
Фото делают там на месте
БезПаспортаНеПродаю• 17 января 2024
Ответ дляНесу добро людям
Потому что ВПО, потому и обходитесь. А с не ВПО регулярно просят справку из ЦНАПа с местом регистрации.
Так я до впо сыну школы меняла и жили спокойно) субсидии и тд нам не нужны были

KROX@• 17 января 2024
Ответ дляclernikol
У нього є. В 18 років неохоче.
clernikol• 17 января 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
В мене донька лежала на стаціонарі в ожоговому, не питали реєстрацію. То мабуть якесь самоуправство в конкретній лікарні
Несу добро людям• 17 января 2024
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Может правила другие были, они же сейчас очень быстро меняются. И сейчас чуть что хотят справку из ЦНАПа
clernikol• 17 января 2024
Ответ дляKROX@
У нього є. В 18 років неохоче.
Є що, ай-ди? А в 18 вже не схоче?
Ответ дляНесу добро людям
Ого! Оце реально неочікувано.
Шумелка Мышь• 17 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В суботу, висока ймовірнісь, що працюють.
KROX@• 17 января 2024
А ще таке питання. Чи можна відмовитись від прізвища латиницею? В ад. Транслітерації змінюються через декіл Ка років і змінюють букви. От ад у нас одне, а іноземні документи зробили по іншому. Як би в ад не було латиниці, не було б проблем
KROX@• 17 января 2024
Ответ дляclernikol
Є що, ай-ди? А в 18 вже не схоче?
Не хоче пластик
Ашолюдискажуть• 17 января 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Тобто не робити паспорт і не прописувати? А як в вуз вступати?
Це внутрішні вимоги закладів, закону такого немає. Та це вникати потрібно і вимагати письмову відповідь, якщо відмовлять. Багато інформації на Ютуб від людей, які це проходили. Довго пояснювати, якщо не в темі. Повинна бути чітка відповідь нащо це потрібно
Всіх підсаджую• 17 января 2024
Автор, на сайте ДМС указано, что для первого паспорта в 14 лет нужны только св-во о рождении и паспорт родителей.
И ЦНАП паспорт не выдает, только вклеить фото там можно в 25-45 лет. Прописка - ну пропишите его, если вам надо, это дело двух минут по месту вашей регистрации, вытяг о прописке для поступления в вуз можно потом в Дие сформировать и распечатать, на него и ни подписей, ни печатей не нужно, это просто бумажка.
И да, ДМС работают в субботу, уточните в своем на всякий случай.
Ашолюдискажуть• 17 января 2024
Ответ дляclernikol
Є що, ай-ди? А в 18 вже не схоче?
Ну прикиньте, люди ростуть, розвиваються, змінюється свідомість протягом життя і розуміння процесів.
Чи ви з дитинства сприймаєте світ однаково протягом всього життя?