Крошечка-хаврошечка• 17 января 2024
Сину 14 років скоро. Треба одразу йти і ІD картку замовляти?
Хто недавно робив? Що треба для цього?
Оскорбляю всячески• 17 января 2024
Авторе, міграційні працюють по суботам. Я теж голову ламала, як з роботи вирватися. Але змогла записатися на суботу. Відкривайте офіційний сайт ДМСУ і там далі вкладку ’Електронна черга’, а далі зрозумієте, там усе просто. Швидше за все Ваша дитина прописана, перевірити можна через Дію. Не знаю, чи можна через додаток, я перевіряла на сайті.
Я теж не пам´ятала, чи прописана в мене дитина, усе життя жили в одній квартирі у маленькому містечку, ніколи прописку не просили. З дорослими зрозуміло - прописка у паспорті. А як стикнулися з переїздом та оформленням документів дитині, то люди підказали, де подивитись ту прописку. Доречі, я отримувала картку після втрати книжечки, то брала в ДМС тільки себе та Дію, більше нічого не було з собою. Прописку мою вони також дивилися самі
Шумелка Мышь• 17 января 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Це внутрішні вимоги закладів, закону такого немає. Та це вникати потрібно і вимагати письмову відповідь, якщо відмовлять. Багато інформації на Ютуб від людей, які це проходили. Довго пояснювати, якщо не в темі. Повинна бути чітка відповідь нащо це потрібно
а воно того вартує? Слухати якихось анонімів, вникати, вимагати... Чи витратити 2 години і отримати документ
Крошечка-хаврошечка
• 17 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Автор, на сайте ДМС указано, что для первого паспорта в 14 лет нужны только св-во о рождении и паспорт родителей.
И ЦНАП паспорт не выдает, только вклеить фото там можно в 25-45 лет. Прописка - ну пропишите его, если вам надо, это дело двух минут по месту вашей регистрации, вытяг о прописке для поступления в вуз можно потом в Дие сформировать и распечатать, на него и ни подписей, ни печатей не нужно, это просто бумажка.
И да, ДМС работают в субботу, уточните в своем на всякий случай.
Спасибо большое!
Гарні диньки• 17 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Мы получали именно в цнапе
Ашолюдискажуть• 17 января 2024
Ответ дляKROX@
А що робити? Без паспорта ж нікуди
Свідоцтво теж документ) а наші паспорти не відповідають навіть положенню про паспорт і мають зовсім інший вигляд, ніж затверджено законом.
KROX@• 17 января 2024
Ответ дляГарні диньки
Загранпаспорт тоже не хочет?)
У меня загран, но паспорт книжечка, он тоже так хочет
Несу добро людям• 17 января 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
ЦНАП паспорт выдает
Всіх підсаджую• 17 января 2024
Ответ дляНесу добро людям
ЦНАП паспорт выдает
Ну ок, тогда еще проще
Ашолюдискажуть• 17 января 2024
Ответ дляШумелка Мышь
Вище писали, що тільки айді можливо, а це не так.
А проходити цей шлях чи ні, справа особиста. Тільки це хотіла сказати
Указка• 17 января 2024
Якщо хочете айді, перелік є на сайті. Паспорт книжечку роблять через суд навіть в 14, однак це дорожче, ніж біля 16. Ну і бажано з юридичним супроводом. Взагалі то по закону можна через суд в 16. Знаю, що багато людей роблять, у деяких юристів черги великі.
Оскорбляю всячески• 17 января 2024
Ответ дляАшолюдискажуть
Ви знаєте, кожна людина воліє робити по-своєму, як хоче. Хоч книжечку отримувати, хоч зовсім ніякий, або хоч кучу письмових відмов чекати. Але моя близька людина працює в юридичний сфері - ото він мені історій розповідіє, скільки до нього звертаються принципових громадян, які спочатку не хочуть отримувати державні документи, що посвідчують особу, а потім не можуть отримати, наприклад, спадщину, якісь довіреності, права на керування автомобілем тощо. І починається ходіння по інстанціях, цитування пунктів законів, Конституції, замовлення довідок, відмов, на видачу яких законний термін може бути аж 30 днів. А часто в таких ситуаціях час дуже дорогоцінний. А якщо різко пандемія? Так що, граючись у такі ігри, важливо не переграти самого себе
Несу добро людям• 17 января 2024
Ответ дляlatifa.
від ID картки прописка генерується в дії
А в Дію ця прописка спочатку має потрапити
Плету корзинки• 17 января 2024
Ответ дляГарні диньки
т е 14 лет у вас ребенок бомж?
У нас тоже до 14 лет не было прописки. Нигде не спрашивали.
LIANA171185• 18 января 2024
1)Запис у чергу
2)Свідоцтво про народження
3)Ідентифікаційний код
4)Реєстрація(довідку ми брали в Регіональному центрі(типу Цнапу)
Це я пишу про свій досвід.Можливо у інших є інші варіанти.
2)Свідоцтво про народження
3)Ідентифікаційний код
Крошечка-хаврошечка
• 18 января 2024
Ответ дляLIANA171185
1)Запис у чергу
2)Свідоцтво про народження
3)Ідентифікаційний код
2)Свідоцтво про народження
3)Ідентифікаційний код
Кода теж немає... ну нічого. Буду якось робити