Коленная ложечка• 20 января 2024
Замовлення із Joom
Хто робив замовлення із Joom? Це так як з Аліекспресу?
Знайшла лише там товар, який треба. Але ще ні разу не замовляла звідти. Написано, що доставка безкоштовна. А захист покупця є, як на Алі, якщо продавець е відправить посилку?
Байрактара• 20 января 2024
Замовляла двічі, все добре було. Конвертація в мене трошки більше грошей з´їла, але товар прийшов гарний. Враховувала відгуки, коли замовляла, не розчарована. Про захист покупця не цікавилась, не підкажу
Коленная ложечка
• 20 января 2024
Ответ дляБайрактара
Дякую! Відгуків небагато, але є
Коленная ложечка
• 20 января 2024
Ответ дляНе пью, не курю
Так же, как и на Али, возвращают деньги
Супер, дякую!
Відморожена• 20 января 2024
Ніколи не замовляла нічого на Алі, тільки на джум. Якщо товар був бракований, то гроші повертали. Якщо товару не було на складі, теж швидко повертали гроші.
Коленная ложечка
• 20 января 2024
Ответ дляВідморожена
Зрозуміло, дякую. А я навпаки, все тільки на Алі. І лише зараз натрапила на джум
Коленная ложечка
• 20 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
заказывала, все ок. но цены больше, чем на али
Мого товару немає на алі. Вже оформила замовлення, буду чекати)
Дякую всім за відповіді!
Бла бла бла• 20 января 2024
Я постоянно там покупаю всякое-разное и очень довольна. Один нюанс- по времени плюс-минус месяц.
Мамина квіточка• 20 января 2024
Ответ дляКоленная ложечка
Дякую всім за відповіді!
хорошей вам покупки)
Люблю_смаколики• 20 января 2024
Лет 5-6 назад джум был просто супер. Шло очень быстро, всегда, в отличии от Али, посылка отслеживалась, и цены были дешевле.
А сейчас там гораздо дороже,чем на Али, а ассортимент одинаковый.