Педиатор_я• 20 января 2024
Стара діва у 30 років у Європі та США, як це розуміти
Подивилася низку сучасних закордонних фільмів, де неодружені дівчата у 30 років вважаються у Європі та США старими дівами. Як так?
Наприклад, у фільмі Ненавиджу Різдво,2022 р. молоду італійку цкують рідні за те, що без пари та дітей, коли, навіть її молодший брат вже має сім´ю.
У фільмі Пара на свята, 2020р. США- теж саме, 30 річну американку хейтять рідні, чому сама, коли її молодший брат заручений.
А як же те, що нам казали, що на заході тільки з 30 років починають одружуватися, що це не критичний вік, а тільки початок для одруження?
Хто довго живе у США, Європі, Канаді...невже там такі стереотипи до дівчат та вони вже у 30 років старі діви?
Педиатор_я
• 20 января 2024
Ответ дляОце фіфа
Это не про то, что они старые девы, а про отсутствие отношений.
ні, там саме про сім´ю мова
Оце фіфа• 20 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
ні, там саме про сім´ю мова
Вы в курсе, что ’старая дева’ - это та, у которой секса не было, а не семьи?
Паратруперсупер• 20 января 2024
Казати можно рiзне але навряд чи хто з сiмей захiдного свiту мрiэ що буде на весiллi сина гомосексуалиста, чи доньки лiз... Всi чомусь мрiють про онукiв. Отак i з вiком.
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Так, а как внуки связаны с ориентацией?
Паратруперсупер• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Так, а как внуки связаны с ориентацией?
Прочитайте пост ще раз, а якщо не зрозумiэте то повторiть доки не дойде.
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Ну? Все равно не вижу связи. У моего коллеги сын гей, женат давно, есть два ребёнка. Родители изначально нормально относились. Камингаутнулся ещё в подростковом возрасте. Ещё раз повторюсь, какая связь между внуками и ориентацией?
Паратруперсупер• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Син народив, чи його муж чи як там у них? А так не задурюйте собi голову, якщо для вас так, то най Вам буде так. Я ж Вам розум не переставлю.
Сижу_и_плачу• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Вы прикидываетесь? Какие дети от гея?
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Хм, а в гетеро парах тоже муж рожает? Им сур мама родила
вкрации• 20 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Скрепи понад усе
21 століття за вікном. Пора вже змінювати світогляд.
Шмоточницаца• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
кошмар, может у нее неблагополучные гены.
Ибо нормальная женщина на это не пойдет.
только маргиналы
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
только маргиналы
Вы считаете всех сур мам маргиналками?
Забрызжу ядом• 20 января 2024
Ответ дляПаратруперсупер
Навіть у нас далеко не всі мріють про онуків, купа тем на порадниці що внуки бабусям-дідусям не потрібні, а там прямо всі мріють?В моєму оточенні не мріють і я сама не мрію, хай собі діти роблять що хочуть і з ким хочуть, лиш би їм в радість, а в мене й без онуків є чим зайнятися
Непереможна• 20 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
только маргиналы
Ото шуточки подвезли😂😂
Не прохожу мимо• 20 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
только маргиналы
А в вас течет голубая кровь и в семье нет ни у кого хронических болезней? Или нет ни одного родственника алкаша?
В танке• 20 января 2024
меньше тупые комедии смотрите, в Европе как раз нормально относятся к личной жизни людей и не вмешиваются в юные 30 лет
Черговий по кухні• 20 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
ні, там саме про сім´ю мова
Сейчас вам будут натягивать сову на глобус и рассказывать, как 40летняя невеста лучше 30 или 20 летней).
И как машина с пробегом в 300 тыс лучше новой)
Педиатор_я
• 20 января 2024
Ответ дляОце фіфа
Ще раз, у фільмах річ не про НЕЗАЙМАННІСТЬ, а про відсутність сім´ї та дітей у дівчат у віці 30 років, тим більш на заході цноту зазвичай рано втрачають.
Кубик Рубика• 20 января 2024
Ну як не крути, а в тій самій Європі якщо жінка народжує в 40 теж вважається вже щось вона довго збиралася. В Німеччині медичне страхування покриває, наприклад, 50% вартості еко жінкам до 40 років, старші мають сплачувати все самі
Рожайтретьего• 20 января 2024
Ответ дляОце фіфа
сама придумала?
Я в дамках• 20 января 2024
Ответ дляПедиатор_я
ні, там саме про сім´ю мова
В фільмах не все правда. Італійці дуже не поспішають одружуватися, особливо чоловіки. В німецьких фільмах жінки доглянуті і гарно одягнені, але це не так
Бурундучиха• 20 января 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Такая. Что лесбиянки и геи не рожают детей. И их родителей сидят без внуков
Ms. Iphone• 20 января 2024
Ответ длявкрации
Скрепи понад усе
У всех есть деньги на сур мам, во всех странах разрешено пользоваться услугами сур матерей? Да и вообще это дно полное использовать женщину ради таких целей, словно живой инкубатор.
Сами бы стали таким зарабатывать?
Ms. Iphone• 20 января 2024
Ответ дляШмоточницаца
только маргиналы
Вот именно
Педиатор_я
• 20 января 2024
Ответ дляКубик Рубика
ого, нічого собі...не знала
Укр_жіночка• 20 января 2024
Ответ дляБурундучиха
Не сидят) геям рожают сур мамы, лесбиянки сами успешно рожают. Вы в каком веке живёте?