Тримбулька• 20 января 2024

Чи щасливі ви в шлюбі?

Скільки часу триває шлюб? Чи відчуваєте ви себе щасливою.
Результат:
вже голосів: 116
24 (20.69%) Щаслива, живемо понад 10 років
24 (20.69%) Інший варіант у коментарі
21 (18.1%) Щаслива, разом понад 20 років
18 (15.52%) Була щаслива, тепер ні.
17 (14.66%) Не щаслива
8 (6.9%) Не була в шлюбі
4 (3.45%) Щаслива, живемо понад 5 років
Барбітта• 20 января 2024
Ответ дляТримбулька
Гадаю, що це його думка)
Нет. Это реальность
Сусановна• 20 января 2024
Ответ дляТримбулька
Завжди є можливість змінити своє життя і у вас вона також є) Співчуваю
Так, але в моєму випадку нажаль не все так просто)
автор Тримбулька • 20 января 2024
Ответ дляБарбітта
Нет. Это реальность
Я теж не жінка-мрія, проте, про розлучення ніколи не було мови)
Тирамісу на терасі• 20 января 2024
Ответ дляНевгамовна шахиня
Мало удовлетворяет и мало денег на вас тратит?
На меня мало тратит. Вот вчера не захотел мне полностью обновить гардероб. И хочет чтобы я со временем пошла работать.
Если это не считать, то я счастлива)
автор Тримбулька • 20 января 2024
Ответ дляСусановна
Знаєте, багато хто тут давав хорошу пораду, відкладайте гроші. А далі видно буде)
Барбітта• 20 января 2024
Ответ дляТримбулька
Ну вы ведь готовите? И, наверно, не выносите мужу мозг. И не лазите в его телефон
Аристократка-тунеядка• 20 января 2024
Щаслива, але розлучена. В шлюбі була самотня, морально було дуже важко.
Самоучка• 20 января 2024
Є моменти в шлюбі, які б я хотіла змінити і які не дають мені сказати, що я щаслива на всі 100%.
Але в цілому мій чоловік гарна людина.
Барабасиха• 20 января 2024
Ответ дляМальовнича даль
Мы еще при динозаврах поженились, счастливы.
Мальовнича даль• 20 января 2024
Ответ дляБарабасиха
Наша свадебная наскальная фреска.
автор Тримбулька • 21 января 2024
Ответ дляБарбітта
Готую рідко (приходить жінка, що готує 3 р/тиждень), мозок виношу рідко, телефоном чоловіка не цікавлюся)
Барбітта• 21 января 2024
Ответ дляТримбулька
Ну вот. А я не готовила, выносила бывшему мужу мозг и лазила в его телефон. Были и другие проблемы в семейной жизни. Может, и в сексе я его не особо устраивала (но он мне этого не говорил)
автор Тримбулька • 21 января 2024
Ответ дляБарбітта
Зрозуміло, головне, це зробити правильні висновки з минулих відносин