Люблю Украину• 21 января 2024

Дівчата, де в квітні-травні краще всього на морі відпочивати?

Хочу зняти апартаменти і пожити тижні три-місяць біля моря з дитиною. Підкажіть, будь ласка, міста/країни, де вам сподобалося саме в ці місяці?
ЗаведУющая• 21 января 2024
Не апартамениы, а в отелях в турции люблю это время

Попразендовна• 21 января 2024
Кипр , Испания( советую Аликанте , там уже теплое море будет ) , Греция ( там еще прохладное море ) . В Анталии можна глянуть апартаменты .. тут если вы хотите дешевле - надо бронировать уже
автор Люблю Украину • 21 января 2024
Ответ дляПопразендовна
Дякую, так, хочу завчасно все спланувати
Смешнюча• 21 января 2024
Мне кажется еще холодное море везде, где близко. Ну вот чтоб прям купаться. У меня подруга живет в Греции, они из Афин ездят на острова поюжнее, купается ее муж - грек. Но он морж. Она через раз и вода очень бодрящая.
Какие-то эмираты может?
Попразендовна• 21 января 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Тоді дивіться авіаквитки вже зараз , бо трохи пізніше буде дорожче і апартаменти обирайте не далеко від інфраструктури
tourdream• 21 января 2024
Автор, не зрозуміло, ви хочете просто пожити біля моря, чи плануєте і купатися у ньому? Пожити можна будь де у Європі - Італія, Іспанія, Чорногорія, Греція, Кіпр, Болгарія. Також Туреччина, Туніс.
А ось купатися у квітні в цих країнах не будете, море прохолодне. За теплим морем треба далі летіти. Той самий Єгипет, наприклад.
Взагалі, дивиться по-перше, куди Вам зручно буде дістатися транспортом.
Редисочка• 21 января 2024
Я в травні/початок квітня була в пригороді Барселони. Ми купались і плюс людей було мало

А поговорить?• 21 января 2024
Ответ дляРедисочка
Це ви в різні місяці були?Як з Барселони добиралися,електричкою?
Редисочка• 21 января 2024
Ответ дляА поговорить?
Так, я люблю Іспанію і в різні місяці там буваю. З Барселони автобусом, але електрички там теж були
А поговорить?• 21 января 2024
Ответ дляРедисочка
А як по вартості харчування?Я вже моніторю вартость проживання. Чи варто брати сніданок-вечеря?
Редисочка• 21 января 2024
Ответ дляА поговорить?
Я беру сніданки. Ціни дешевше ніж в інші місяці. Я в одному і тому самому готелі зупиняюсь. Там ніч 3000-3500 грн коштує. Але, напевно, є і дешевше. Їжа не дуже дорого і можна в маркетах ще брати щось. Вечеря до 20 евро на одного виходила. Чашка кави десь 2-3 евро
А поговорить?• 21 января 2024
Ответ дляРедисочка
Дякую
Заздрість то погано• 21 января 2024
Ответ дляРедисочка
а де саме зупиняєтесь, якщо не секрет. Теж моніторю квітки та житло
Редисочка• 21 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Дуже класний готель. Пляж в 15 хвилинах пішки і навпроти готелю автобус до Барселони зупиняється
Заздрість то погано• 21 января 2024
Ответ дляРедисочка
Дякую! А квітки, якщо на липень, коли і звідки краще брати, за вашим досвідом)? Я дивлюсь туди з Варшави дешевше, а вертатись в Краков, но ще не впевнена
Редисочка• 21 января 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Теж або з Кракова або з Варшави. З Кракова частіше дешевше. Ryanair чи WizzAir і краще заздалегідь брати. Я просто в Польщі мешкаю і інші країни відльоту не розглядала
Почекуха• 22 января 2024
Ответ дляtourdream
скажіть будь ласка, а на рахунок Єгипту , як зараз? Купують тури ?
tourdream• 22 января 2024
Ответ дляПочекуха
Так, купують звичайно. Ось тільки вчора у нас туристи на 2 тижні полетіли до Марса Аламу. А сьогодні бронювали Шарм на середину лютого.
Дівчата з дітьми - школярами вже цікавляться турами на весняні канікули.