Сундучок с каникулами• 22 января 2024

Складна ситуація. Потрібна твереза порада

Мені щойно виповнилось 30 років. Зустрічаюсь з МЧ, який хочу сім"ю. Розумію, що мій вік - це вже по суті останній вагон для народження дитини. Але ситуація наступна. Зараз я заробляю, на себе вистачає. Працюю по 14 годин в день. Якщо утримувати ще дитину, то може бути сутужно. МЧ по життю все до одного місця, все життя надіється на батьків. В побуті нуль. Батьки все роблять йому. Зп у нього 15000, більше напрягатися не хоче. Після народження я планую зразу ж працювати, бо не буде іншого виходу. Але з таким МЧ трохи переживаю, бо як на мене це варіант не надійний. Тут мабуть треба бути готовою, що утримання дитини буде повністю на мені. Або може я помиляюсь. На моєму місці народжували б?
sur_sur• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Його батьками вже 70. В мене тільки тато старенький
Скільки старенькому?

ЗабежАЛОЧКА• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Яка від нього база. Вихідні умови - ті , які описала в старпості.
Жилье?
Ваше или родителей?
Может ему подарят на свадьбу?
Или как планируется?
Или вы истерично хотите залететь?
автор Сундучок с каникулами • 22 января 2024
Ответ дляsur_sur
Скільки старенькому?
60 років
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Жилье?
Ваше или родителей?
Может ему подарят на свадьбу?
Или как планируется?
Или вы истерично хотите залететь?
Купувала не я, перейшло в спадок
Йому нічого не планується дарувати. Його батьки і так в 70+ пашуть на нього, щоб забезпечити йому життя на базовому рівні. Житло якраз не проблема. Перша проблема це куди подіти дитину, коли я буду працювати.
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Жилье?
Ваше или родителей?
Может ему подарят на свадьбу?
Или как планируется?
Или вы истерично хотите залететь?
Відверто, хороших і впевнених умов для дитини немає. Тут просто питання відстрілятися, бо потім не зможу народити
Анонім Перший• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Так, я не красуня далеко
Наскільки далеко? Може краще зайнятися собою а не страдати фігнею?
Ответ дляАнонім Перший
Дуже далеко)розумієте, якби мені було 25 років, то Ви точно були б праві, я і сама б це розуміла. Але в такому віці як в мене вже пізно і треба заскакувати в останній вагон мабуть. Ще років 5 і старість по суті
sur_sur• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
60 років
Це ще навіть не пенсійний вік, і зовсім не старенький)
ЗабежАЛОЧКА• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Купувала не я, перейшло в спадок
А ваша зарплата соответствует чему?
И квартира полностью лично ваша?
Она большая?

Ответ дляsur_sur
Ну він не вивезе заняття чи утримання дитини
ЗабежАЛОЧКА• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Если вы действительно совсем не красавица, я бы подумала об этом активно
Но, насколько сильно вы прямо хотите ребёнка в жизни?
Так как это совсем не просто и труд очень сильный, минимум на 10 лет ближайшие
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А ваша зарплата соответствует чему?
И квартира полностью лично ваша?
Она большая?
Моя зп зараз 30 тис
Навпіл з сестрою, але вона тут не живе
Нормальна квартира
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
А що тут думати про це? Йти на пластичні операції? І то кардинально вони нічого не змінять
Загалом не хочу. Потрібна дитина лише для того, щоб передати ту ж квартиру не чужій людині
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Загалом для мене найважливіше в житті це кар’єра і гроші
Сижуревувшоке• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Дитину загалом не дуже хочу зараз. Просто є страх, що потім не народжу. Якби був хоч племінник, то особиста дитина мені і даром не потрібна була б
Ну тогда подумайте очень хорошо над этим, сейчас нормально не иметь детей и эта галочка никому не нужна
Сижуревувшоке• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Всюди тролі. Насправді ситуація в мене дуже погана. Тому я і питаю пораду. Якби мені було 25 років, то зрозуміло таким питанням я б не здавалася. А так ситуація патова. Я буду змушена працювати, бо тоді ні мені, ні дитині просто не вижити
Так а навіщо такі страждання і собі і дитині
ЗабежАЛОЧКА• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Зачем?
На сегодня может и снаряд прилететь и землетрясение
Продадите на фиг и поживите для себя в старость
А сейчас живите для себя на свои 30тысч
Для ребёнка это ООООЧЕНЬ мало
Гарачий Чокалад• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Ну іншого немає
Это последний выживший мужик на земле?
Гарачий Чокалад• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Дитина потрібно суто для того, щоб передати майно не чужій людині чи державі. І все. Тому якби був племінником ця проблема вирішилася б
Вам противопоказано рожать детей. Еще и от кого попало!

Гарачий Чокалад• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Так, це лотерея. І якщо не здорова, то краще взагалі не мати дітей
То куда Вы его потом, выкинете на помойку, больного?
оксюморон• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
чому не зможете - зможете і в 32 і в 34 і в36 не спішіть. Нашо вам відразу дитину без батька свідомо заводити? і головне без почуттів до цього чоловіка. Дитина має рости в любові в першу чергу - ну і мати повноцінну сімю - маму і тата

дуже дурне рішення - ще почекайте. добре подумайте
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Зачем?
А сейчас живите для себя на свои 30тысч
Для ребёнка это ООООЧЕНЬ мало
Ну та загалом в житті може бути все що завгодно. Так завжди можна було думати, що то снаряд прилетить, то метеорит. Тим більше живу не на ЗУ.
Ответ дляГарачий Чокалад
Не знаю, єдиний вихід це або залишати вдома, або інтернат
Ответ дляоксюморон

Не знаю. І лікарі, та й тут дівчата пишуть, що 30 років це таки вже вік...
Ответ дляГарачий Чокалад
Это последний выживший мужик на земле?
Тут просто більшість такі
Гарачий Чокалад• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Тут просто більшість такі
где - тут?
Ответ дляЗабежАЛОЧКА
Зачем?
А сейчас живите для себя на свои 30тысч
Для ребёнка это ООООЧЕНЬ мало
А щодо 30 тис, ну так небагато. Але куча тем, де живуть і на 10 тис всією сім’єю.
Гарачий Чокалад• 22 января 2024
Ответ дляСундучок с каникулами
Вам не стоит рожать детей. Наследство потом можно оставить за досмотр в старости...
Ответ дляГарачий Чокалад
где - тут?
Моє містечко, та й більшість ЗУ. Тут чоловіки практично всі побутові інваліди і багато ще і толком не заробляє
Ответ дляГарачий Чокалад
Це чужа людина, цього не хочу