Доктор Варвар• Изменено 25 января 2024

Как помогаете своим близким, которые в ЗСУ?

Собственно и весь вопрос
Но волнует именно, что Вы делаете кроме донатов, если находитесь заграницей
А муж/брат/близкий человек в служит
Передаёт какие-то посылки? Заказываете что-то? Что?
Спасибо заранее за ответы
Солоденька цукОрка• 25 января 2024
Так, ми купували аптечки ЄС, якісні, великі, але вони не дешеві
Мульйонерша• 25 января 2024
Всем нужно разное. Но часто действительно проще деньгами
Чарівне зіллячко• 25 января 2024
Деньги зп себе оставляет и не в чем себе не отказывает)))
вре_Динка• 25 января 2024
купуємо автівки, тепловізори, планшети, ноутбуки, те що просять
Колишня муза• 25 января 2024
В мене таких нема
Астоновитесь!• 25 января 2024
чоловік робить дрони. але ми в Україні.
Чарівне зіллячко• 25 января 2024
Ответ дляСолоденька цукОрка
А ну это мы ещё все в 22г купили, тогда много чего .Сейчас сам по мелочи покупает много чего и выдали
Kidstaff Bot• 25 января 2024
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
любительница• 25 января 2024
Ответ дляАстоновитесь!
чоловік робить дрони. але ми в Україні.
Дяка вашому чоловіку
сладкий_ноябрь• 25 января 2024
Тільки своїм, перевіреним.
Їжу, одяг, грілки, взуття, медикаменти, турнікети, бандажі, бронижелети.
На жаль зараз дуже багато тих, хто збирає гроші і нічого не купує потім.
Наталя-e9ac• 25 января 2024
в´яжу теплі речі, солодке, грілки ,свічки . все по запиту
T_Sp• 25 января 2024
Я не за кордоном, чоловік служить. Звісно, роблю все, що в моїх силах, щоб забезпечити його потреби і його хлопців - від одягу-амуніції-легших плит-каски-якихось штук у волонтерів, їжі елементарно, грілок хімічних, організаційно щось допомогти - все на мені. Донатити не доначу - витрачаю на прямі потреби і це десятки й десятки тисяч кожен місяць.