Ms. Dolly• 25 января 2024
Можно ли продать квартиру, если один собственник против?
У меня есть 1/3 часть квартиры. Остальные 2/3 принадлежат другим собственникам. Если они захотят продать квартиру, смогут ли? ( дать взятку нотариусу)
Я продавать не хочу. Знаю, что у них есть связи и могут ли подделать мое согласие? Были у Вас такие случаи?
ШанельКуКу• 25 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
А где ее территория?)))))
Особенно при условии и после возможной смены собственников остальной 2/3))))
Если начнется ’война собственников’ автор с большой долей вероятности и миноритарной долей собственности окажется на улице
Её территория это 1/3 комнаты)) при любом раскладе жить в квартире ей никто не может запретить
Ку ка ку ка ку• 25 января 2024
Ответ дляШанельКуКу
’При любом раскладе....’
Щебетушка• 26 января 2024
Ответ дляОцененная
У них и так есть доли - 2/3
Выделение доли через суд у них? Или через нотариуса «у них 2/3»? Для продажи долей их нужно выделять в натуре через суд
Щебетушка• 26 января 2024
Ответ дляMs. Dolly
Квартира однушка, смогут выделить?
Надо смотреть в законах однушка если то как ничтожные могут быть. Откройте законы почитайте
Ку ка ку ка ку• 26 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Для продажи как раз не нужно ничего.
Щебетушка• 26 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Для продажи как раз не нужно ничего.
Да что вы. А если логику включить как продать часть квартиры без выделенной доли? В документах как обозначаться будет купленное?
Ку ка ку ка ку• 26 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Логика клоунов здесь не работает. Есть закон.
В массе случаев выделение в натуре вообще невозможно. И продается;))))))1/3, 1/2.... 1/16
Оле Лукойе• 27 января 2024
Ответ дляИщу-брожу
ПРиїде співласник швидше поліції, і скаже хоче залишити ночувати. Раз-два, і та поліція перестане їздити
Ну то без співвласника гості не можуть залишатись. Поки приїде співвласник, гості будуть вже в поліції з підозрою в кражі.
Оле Лукойе• 27 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
То таку продаж можно оспорить в суде. Сосед не может продать ваше имущество без согласия. Якщо частини продаються без виділення в натурі, то ТІЛЬКИ за згодою співмешканців.
Щебетушка• 27 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Удалено администрацией...
Ку ка ку ка ку• 27 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
Ваші фантазії не мають нічого спільного з законом. Якщо не куплять співмешканці, бо в них першочергове право, то потім їх згода до дупи.
Ви хоч знаєте, що підлягає поділу в натурі? ))) Лише кімнати і кладовки. Решта майна не підлягає видаленню в натурі, якщо не має можливості зробити окремий вхід. Тому все одно залишаються неподільними інші приміщення, залишаючись в частках 2/2, 1/3 і т.д.
Ку ка ку ка ку• 27 января 2024
Ответ дляЩебетушка
Удалено администрацией...
Я не буду робити того, що вже зробили ви
Оле Лукойе• 27 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
О, це цікаво. Ви юрист? Бо щось мені здається, що на законах ви знаетесь. То що дійсно 1 кімнату можно продати без розподіла внатурі?
Ку ка ку ка ку• 27 января 2024
Ответ дляОле Лукойе
Запам´ятайте, у всіх випадках, з чи без виділення в натурі, продаються ЧАСТКИ, а не кімнати))))
Як можна продати кімнату без прав на частку щодо користування санвузлом.... і вхідними дверима, врешті решт?))))
Виділення в натурі, якщо грубо, вказує покупцю, що він дійсно може заходити в квартиру і мешкати там на конкретній ЖИТЛОВІЙ площі. Але це не оберігає від конфліктів з іншим співвласником на кухні чи в інших спільних приміщеннях. Там ’це моя власність і територія’ не працює.
Передача права володіння - продаж, дарування, передача в спадок не мають жодного відношення до виділення в натурі.
На все це згода співвласників не потрібна (першочергове право на викуп не є згодою)?
Виділення в натурі потрібне для отримання ОКРЕМИХ прав розпоряджатися цим майном, що перебуває у спільній власності, якщо співвласники не можуть вирішити це інакше. При чому ці окремі права фактично обмежені правом співвласників на ВЛАСНЕ проживання.
Оскільки після виділення частки в натурі, частина майна продовжує перебувати у спільній власності, то право ВОЛОДІННЯ не є безумовним правом РОЗПОРЯДЖАТИСЯ власним майном. Як і у випадку без виділення часток в натурі.
Іншими словами, виділення в натурі передбачає лише те, на якому шматочку квартири ви можете ставити меблі і користуватись ними без особливих претензій з боку іншого співвласника))) А також наявність ЗГОДИ інших співвласників на спільне користування загальними приміщеннями (коридори, санвузли, балкони, кухні...)
А ось передати в користування третій особі, наприклад в оренду, не можете. Бо оренда - це інші права розпоряджатися спільним майном, в яких один співвласник обмежений (лише за згодою іншого).
Оле Лукойе• 27 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Дуже дякую за роз´яснення.