Крихітка на всі• 25 января 2024
Як не зриватись на дитині? Почуття провини.
З боку я дуже турботлива мама. Але лише я знаю як сильно можу кричати і зриватись на дитині. Основний каталізатор це офігєвший чоловік, який все звалив на мене (побут, дитину, школу, гуртки) під прикриттям того, що в нього дуже відповідальна робота, посада. Щодня приходить після 20 год і якісь дорікання, то не приготовила їсти, то брудно, то якійсь запахи в кваитирі, то мало заробляю.Як правило, я з ним влаштовую дебати, однак на дитину злість не переношу. А сьогодні, він так зацепив мене.Це капець. Каже, що в тебе за робота, по 4 години працюєш, ти повинна не на 9 год йти, а завела дитину в школу і відразу на 8.20 на роботу. З тим щоб більше заробити. Я працюю сама на себе, бігаю в школу, туди- сюди, робота шалено відповідальна, а цей скот мене дорікає що я мало заробляю, бо мало в офісі сиджу. І тут дитина під руку верещить: давай прибирай в кімнаті, тут тварини напісяли в кутку, це жах. Як тут не зірватись. Він дорікає, мала на мене весь час кричить, щось вимагає. Дурдом псіхушка. Як не зриватись? Як білка в колесі живу, і всім все не так. Саме образливо, що дитина бачить ці розборки і ще й сама мені пред´являє. Що буде, коли їй 14-16 буде? Вона мене за ганчірку буде сприймати. Крик душі, дякую, що послухали.Добраніч.
Брюнетка в Мармеладе• 25 января 2024
Она уже вас воспринимает, как тряпку. Видит отношение мужа к вам и не уважает.
Не знаю, зачем вы вместе? Мужа вы не любите, не уважаете. Он вас тоже. Зачем?
Несу добро людям• 25 января 2024
Жесть.
Залиште оту квіточку тому принцу, а самі на два тижні в санаторій. Мовчки.
А взагалі - проблема в вас.
Наполеон Бонапарт• 25 января 2024
Це ви дозволяєте йому та з собою поводитися. Треба ставити їх на місце
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Бо з ним легше тягти дитину. Розірвання шлюбу йому руки розв´яже, а на мої плечі положить.
Все в житті минає, і це мине. Дитина виросте, у неї буде своє життя, а чоловік з часом заспокоїться.Мабуть зараз у нього такий період. Всі пари колись переживають не найкращі часи. Хтось розходиться, а чиїсь шлюби міцнішають, якщо люди проводять роботу над собою
Обіймаю вас, бажаю дійти згоди в родині.
Ананомчикус• 25 января 2024
Дитина наслідує батька🤷🏼♀️ Гарно було б пожити окремо від них обох, але то якщо є де і на що.
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Скільки не прикладаю вольових зусиль над собою, щоб поставити його на місце, нічого не виходить. Немає важелів впливу на нього. Жодних.
Плету интриги• 25 января 2024
У меня похожая ситуация,но я с мужем не живу.А когда он все же приходит в гости,ребенок все видит тоже самое,когда мы и в жили вместе,но это я сама виновата,надо было не пускать изначально.
Наполеон Бонапарт• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Запам´ятайте, людина може впливати і змінювати лише себе.От і ви почніть ставити меді і границі..... Важко - зменшіть кількість гуртків, нічого з вашою кровинкою не буде.Ставте особисті границі і не дозволяйте себе принижувати
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляSara Ice
Дуже дякую. Захотілось плакати після ваших слів. Дитина виросте, а я буду жалкувати, що я так огидно з нею поводилась і забезпечила їй таке дитинство.
Брюнетка в Мармеладе• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Понимаю. Но имею 22-летний опыт своей жизни, одинокой, с ребенком и без алиментов. И сейчас бы я жила только для себя. Мои цели были для меня на первом месте. Да, некоторые теории приходится проверять на практике. Мне удалось доказать, что дети не ценят того, что ты для них делаешь, а ты свою жизнь прожил. Тем более, мне не понятно, зачем жить в таких обстоятельствах, как у вас? Жить приходиться в угоду двум людям.
Брюнетка в Мармеладе• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Делайте счастливой себя и возле вас все будут счастливы.
Чупокабра• 25 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
а для этого надо подзабить на всех и все
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Не виходить ставити границі. Він щодня криє матом і дорікає.
Борщик• 25 января 2024
Вам совсем некуда деться? Не представляю, что бы кто-то меня так, как скотину, гонял. Я ушла от мужа, когда ребенку было 9 месяцев, потому что он стал офигевшим, но там и половины небыло того, что у вас.
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляЧупокабра
перестать всем угождать
ребенку сколько?
Чупокабра• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
крыть в ответ
Плету интриги• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Це триндець,а навіщо він тоді вам?якщо ви і так все сама
Г@Л@В@ломка• 25 января 2024
Ответ дляБрюнетка в Мармеладе
Золоті слова, автор, прислухайтесь. Ви і ми самі робимо це зі своїми домашніми, спочатку хочемо догодити, вгодити, а коли вже на голові сидять, кричимо - караул!
По тихеньку, м´яко і ніжно перекладайте частину обов´язків на чоловіка, при необхідності зменшіть гуртки чи ще щось.
Ответ дляКрихітка на всі
Наші діти - це гості в нашому житті. Вони приходять до нас, нетривалий час живуть з нами , а потім ідуть від батьків. І час так швидко минає! Цінуйте кожну мить, коли ви живете родиною з дитиною. А чоловіка спробуйте вивести на відверту розмову, можливо він переосмислить все та зміниться.
Чупокабра• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
начинайте нагружать немного - пылесос, пыль... убрать за животным
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляЧупокабра
Не виходить. Дитина постійно щось хоче, то їсти, то щось робити разом. ( те, що не хочу я)
Чупокабра• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
смотри, папа пришел - иди с ним погуляй
Крихітка на всі
• 25 января 2024
Ответ дляЧупокабра
крыть в ответ
Я крию, кричу гучно, дитина це все слухає і очима тільки водить.
Г@Л@В@ломка• 25 января 2024
А ще мені тітка чоловіка класна така жіночка поради якось давала, значить, приходить чоловік з роботи, а ти лежить голова болить, котику зроби чай. Я так спеціально ніколи не робила. Може вам спробувати?
ОливьЕЖечка• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
Важіль ви сама. Ви маєте створити такі умови, щоб йому в голову не приходило взагалі, що так можна себе поводити. Запахи сторонні? То тиждень будуть лише бутерброди без запаху і порційно їжа для дитини. Брудно? То стає і прибирає як треба, а ви до цього не торкаєтесь. І так далі.
Чупокабра• 25 января 2024
Ответ дляКрихітка на всі
у меня такой же псих был, и как вы говорите никаких рычагов давления....
выгнала... теперь когда приходит улыбается, молчит
Чупокабра• 25 января 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
бутреброды?
- да щас... вообще все урезать