Рубаю олівлє• 29 января 2024
Отговорите меня от худи
Запало прямо, ну вот не нужно оно мне, напишите, что фу и я успокоюсь)
Бойова• 29 января 2024
Ответ дляПьяная вишня
Чулова
Шнурки можна замінити, зав´язати.
А коси з губ ви так і будете носити
Уравнобешенная• 29 января 2024
Худі як худі. Не фу, але простяцьке, нецікаве. На що там можна було запасти?)
Гірчинка• 29 января 2024
Мне нравится, я б купила ))) но не за последние деньги, а за лишние, потому что и худи лишнее, как я поняла ))
Гірчинка• 29 января 2024
Ответ дляУравнобешенная
А яке цікаве, можна приклад? )
Задолбулька• 29 января 2024
На худи или на скидку запали? Оно у вас уже в корзине?)
Сколько по скидке, кстати, стоит?
Задолбулька• 29 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Після того як такі лого на всіх турецьких підробках
Так что теперь, оригинал вообще не носить из-за подделок?))
Гірчинка• 29 января 2024
Ответ длямуха в кедах
Турецьки підробки і оригінал дуже легко розпізнати, підробку видно за кілометр та на мд фешн оригінали )) Але гесс це звичайний бренд, яка необхідність брати підробки цього бренду? ))
Рубаю олівлє
• 29 января 2024
Ответ дляГірчинка
Вот правильно Вы поняли))
Уравнобешенная• 29 января 2024
Ответ дляГірчинка
А яке цікаве, можна приклад? )
Я б взяла таке, що менше схоже на спортивне. Можливо більше оверсайз або вкорочене, без логотипу на всі груди, без дитячих шнурочків. А це таке як на базарі біля метро продають. Бренд для мене - не показник))
Спішу - перекидаюсь• 29 января 2024
Ответ дляУравнобешенная
Ви як моя сестра
Купила світдо лимонного кольору - говорить ’фу, яке не цікаве’
Для неї цікаве - це колір ’леопард,’, зі стразами, закльопками
Смаки різні)
Рубаю олівлє
• 29 января 2024
Ответ дляЗадолбулька
А Томми сколько подделок..
Рубаю олівлє
• 29 января 2024
Ответ дляЗадолбулька
Сколько по скидке, кстати, стоит?
Уравнобешенная• 29 января 2024
Ответ дляTammy21
А які у вас вимоги до худі?
Не маю жодних вимог до худі))
Це просто річ. Мені не подобається, автору навпаки. На мою думку, саме це худі не варте, щоб на нього аж ’западати’.
муха в кедах• 29 января 2024
Ответ дляГірчинка
Одне й те саме.
Гірчинка• 29 января 2024
Ответ дляУравнобешенная
А що з брендом? Це звичайний бренд, нічого особливого, а худі мені подобається, наприклад.