Гадаю_По_шнуркам• 04 февраля 2024
Чем интересуются сейчас девочки 9 лет
Хочу передать чисто символический подарок дочке очень далекой родственницы
Не рахую, а вважаю• 04 февраля 2024
Самый простой вариант денег на карточку перешлите или конвертик с деньгами)
Веселуха Муха• 04 февраля 2024
Ответ дляИрина_Б_
косметику и всякие девичьи мелочи
Не все 9-летние девочки пользуются косметикой
Гадаю_По_шнуркам
• 04 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Нет, этот вариант не подходит
Дюймовочка• 04 февраля 2024
Моїй 9 років - улюблений магазин A-shop. Шапки, рукавички, шкарпетки, капці, сумочки, брелоки, біжутерія. Полюбляє косметику, в неї її багато, але і мою таскає (з дозволу звісно). При цьому їй подобається читати книжки, картини по номерах, просто малювати, розмальовки антистрес, всяка лабуда з Акварелі - блокноти, маркери текстовиділювачи, папір для поробок, орігамі, квілінгу. З іграшок останнє гусак-обіймак.
Можу порекомендувати купити на весну такі мʼякенькі навушники, як замість шапки. А взагалі то йдіть в Сінсей. На приклад повʼязка для волосся та манжети для вмивання, розчіска та набір пензлів для макіяжу. Або плед та ланчбокс с Гаррісона Поттером. Моїй дуже сподобалось, вона фанат. Або піжаму купіть та капці. Вони в такому віці ще майже всьому радіють
Веселуха Муха• 04 февраля 2024
Ответ дляИрина_Б_
не пользуются ежедневно, но дома перед зеркалом сделать мейкап любят. Можно лаки, косметичку, резинки, расческу прикольную, духи…, все девочки хотят быть взрослыми)
Моя в 9 лет вообще не пользовалась декоративной косметикой. И сейчас, в 14 лет, не пользуется
Я не чарівниця вам• 05 февраля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
+
Я не чарівниця вам• 05 февраля 2024
Ответ дляИрина_Б_
косметику и всякие девичьи мелочи
Розовый вибратор
Я не чарівниця вам• 05 февраля 2024
Ответ дляИрина_Б_
Бредятина, прям все?