Україна понад усе!• 05 февраля 2024
Що б таке випити?
Є ліки від таких симптомів? Нема настрою, все дратує. Чоловіка хочеться придушити. Кожен його жест, крок, дія викликає у мене агресію. Здається, що вже ненавиджу його. Моє є ліки Пофігін?
Патриоточка• 05 февраля 2024
Можливо у вас депресія. До психіатра за призначеннями. Такі ліки просто так не можна радити
Бешене сарі• 05 февраля 2024
Ответ дляПатриоточка
Депресія зовсім не така
from Ukraine• 05 февраля 2024
автор, вам в качестве лекарства - поваляться целый день в постели, если есть возможность ))
Україна понад усе!
• 05 февраля 2024
Ответ дляБешене сарі
Депресія зовсім не така
Не депресія. До дітей ніжна і добра. Бісить чоловік тільки.
Патриоточка• 05 февраля 2024
Ответ дляБешене сарі
Депресія зовсім не така
Та розкажіть це людині з клінічною депресією)))
Звісно вона діагностується лікарем і потрібне дообстеження. Але відсутність настрою та агресія це одні з ії симптомів. Всі заспокоюючі магнії тоді до одного місця
Патриоточка• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
А. Тоді ви дісно просто його просто ненавидите. Розлучайтеся, що тут вдієш?
Патриоточка• 05 февраля 2024
Ответ дляГубной рояль
Сейчас каждый второй мнит, что у него депрессия
Нажаль психіатрічні поліклініки дійсно повні. І це не жарт. Це вплив війни насамперед
Сосиска_Втесте• 05 февраля 2024
В мене від гормонального фону часто залежить настрій. Можливо, в у вас так.
Україна понад усе!
• 05 февраля 2024
Ответ дляКупи слона
І що та скотина вичудила, що хочеться його придушити?))
Багато чого. Я його дуже любила. Дуже сильно. Мабуть і зараз люблю. Він звик до цього. Я вже йому більше як мама. Нянька, обслуга. Він не знає де його речі. Надоїло.
Купи слона• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
За один день він не зміниться. Поговорили б з ним, пояснили ситуацію. А то він і не в курсі, що винен. А ви вже за сковорідочку взялись))
Україна понад усе!
• 05 февраля 2024
Ответ дляКупи слона
Все він розуміє і знає. Давно вже прошу. Не чує, йому зручно. Егоїст вищого гатунку.
Купи слона• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Дайте мужику детальну інструкцію, що робити. А там видно буде
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Перестали ощущать в нем опору.
Мой муж за годы войны стал, как ребенок. Ничего ему не интересно. По дому что-то перестал делать. Про ребенка вообще молчу. приходит с работы и в интернет уходит.
Стал апатичный и беспомощный. Потерял смысл, интерес, стимул.... Даже к своему здоровью наплевательский относится.
Заболел , а лечиться не хочет. Говорит ’Лучше дома умереть, чем на фронте в окопе’.
Очень сложно на него такого смотреть. Сначала вызывал сочувствие и желание пожалеть и подбодрить .
Сейчас раздражение и гнев. Мне тоже сложно, но если я спущу все на тормозах, то кто будет нести ответственность за ребенка? Недавно узнала, что он не погашал кредит уже 4 месяца. Не потому, что денег нет. А потому что все вокруг ’пофиг’.
Я постепенно уже перебрала на себя все бытовые обязанности по семье.
А какой пример он подает сыну (((
Україна понад усе!
• 05 февраля 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Перестали ощущать в нем опору.
А какой пример он подает сыну (((
Про приклад сину промовчу. Вже давно він не приклад. Йому не потрібно нічого. І так було завжди. Просто все брала на себе, думала так треба. Надоїло. Дома мужика господаря не було ніколи. Він нічого не бачить, все зроблю я. До якогось моменту я з цим мирилась. Більше не можу.
Чемодан-Вокзал-Майами• 05 февраля 2024
Ответ дляУкраїна понад усе!
Я могу подписаться под каждым словом. Но пока живу.
Уверена, что одной мне морально сложнее. Проблемы никуда не денутся вместе с мужем.