Люблю Украину• 07 февраля 2024
Укрпошта: як швидко вам приходять посилки?
Якийсь треш. Замовила на Шафі речі Укрпоштою. Що одна, що друга посилка десь зависли... В останнє трекаються 3 лютого на якомусь сортувальному центрі. Вже майже 10 днів ідуть 🤬
Мені цікаво, це через те, що замовлення з Шафи чи всі посилки так їдуть повільно?
Раніше замовляла періодично Укрпоштою, то такого не було.
А, і ще відправляла нещодавно замовлення по олх доставці, така ж ситуація була. Я вже думала, що посилку загубили. Що за хрінь?...
В наступний раз плюну й замовлю НП. Хоч і дорожче, зате на наступний день вже отримуєш. Вирішила зекономити...
Будьте так ласкаві• 07 февраля 2024
А в когось міжнародне замовлення застрягло на митному відділенні?
Я б такое не носила, но продаю• 07 февраля 2024
Автор, те ж саме.
З Луцька на Київщину їде з 31 січня. З 2 лютого і досі висить на сортувальному центрі...
Укрпошта завжди повільно, але це щось геть дивне
Своего не предлагать• 07 февраля 2024
10 днів щось взагалі забагато, хоча дивлячись звідки йде. Якщо по місту то й за два дні приходить. Якщо кудись у село або інше місто, то +-4 дні
Вишня на торті• 07 февраля 2024
Автор,по всякому бывало и 3дня,и 10...Когда 10,звонила на сортировку(она в Харькове лежала 4дня),узнавала она вообще есть или посеяли...
Куратор дебошей• 07 февраля 2024
Шафа работает с укр почтой стандарт, а например, олх доставка с укр почтой экспресс. Так что сами понимаете.. около недели приблизительно по Украине,ну может чуть меньше
ФФФФристайла• 07 февраля 2024
5 днів йшла. В середньому 3-5 днів. Бувало, що і 2 тижні, а бувало, що загубили, то розбиралися, знайшли
Послушная• 07 февраля 2024
Зависит от маршрута. И никак не зависит от Шафы. Сегодня пришла посылка, отправленная вчера из Киева в Сумы. В маленькое село без стационарного отделения вполне может идти две недели.
Люблю Украину
• 07 февраля 2024
Ответ дляПослушная
Іде в Київ вже 10 днів. Одна посилка з Мукачева, інша з Калуша.
Люблю Украину
• 07 февраля 2024
Ответ дляКусман Сиру
Звоните в коллцентр иногда помогает быстро находят в отделении
Спробую, дякую.
Люблю Украину
• 07 февраля 2024
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Автор, те ж саме.
Цікаво, в чому причина... Завтра спробую подзвонити їм.
бЭйбА• 07 февраля 2024
У мене з Києва в Київ йшла 6 днів ) на сортувальному застрягла, це стандартна тема
Куратор дебошей• 07 февраля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Это подозрительно, я бы им уже все телефоны оборвала и все фбуки исписала
Альфред Шнитке• 07 февраля 2024
Ответ дляПослушная
Да что вы говорите. А не хотите из Киева в Вышгород (Киевская область на секундочку) этой долбаной шафой шла 8 (!!) дней, из Киева в Харьков - 10 дней. И всё та же шафа
Уже думала, люди от посылок откажутся
Марічка• 07 февраля 2024
Відправляла лохсайтом 2 посилки: перша 3.02 виїхала з сортувального центру в Житомирі, і з кінцями; друга виїхала з відділення в Дніпрі 5.02 і теж з кінцями, ппц((
Я б такое не носила, но продаю• 08 февраля 2024
Ответ дляЛюблю Украину
Спробуйте. Може щось і сталося там цими днями у них, тому що це вперше, щоб аж так довго посилка йшла. Але, бачу, дівчата тут відписують, що таке буває. Інший раз і подумаєш, чи економити..
Послушная• 08 февраля 2024
Ответ дляАльфред Шнитке
Уже думала, люди от посылок откажутся
шафой не идет ничего
Я б такое не носила, но продаю• 09 февраля 2024
Всім привіт! Кому ще не прийшли посилки, може буде цікаво. Бот укрпошти каже, що на сортувальних центрах зараз у них затримки, вони над цим працюють та закликають поставитись з розумінням
Так що чекаємо..