Кукарачка• 07 февраля 2024
В Юск донорам знижка
В Юск донорам до кінця квітня -15 на все
Треба або посвідчення донора або довідка що здав кров у цьому році з 01.01.24
Фенте Фря• 07 февраля 2024
Круто! Це дуже гарна ініціатива.
А я сьогодні там дещо купувала, то задонатила їм 20 грн. (Повʼязане з донорством крові). Не встигла розпитати, бо почалась тривога в області в хотіла швидко піти з магазину
Кукарачка
• 07 февраля 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
Є люди, які за станом здоров’я не можуть бути донорами.
І що?
Кукарачка
• 07 февраля 2024
Ответ дляФенте Фря
Круто! Це дуже гарна ініціатива.
Так, це гарна ініціатива . Кров зараз потрібна як ніколи
Наизнанку• 07 февраля 2024
Ответ дляКукарачка
Так им та кровь нужна, что в Киеве аж один пункт оставили! Идиоты. Это оф сайт. А дочитала, два пункта, раньше было 11.
Херсон це Україна• 07 февраля 2024
Ответ дляЭскиз бесконечности
И к чему это? Я не могу сдавать, болела Боткина.
Муж сдал онкодетям, сейчас служит. Был бы дома, могли пойти что то купить
Ля-ля-ля• 07 февраля 2024
Ответ дляНаизнанку
Так если желающих сдавать раз-два и обчелся, зачем их на каждом шагу открывать?
Малинка• 07 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
В Харкові теж зменшили кількість пунктів. Але по замовленню (при певній кількості людей) можуть надати транспорт, щоб людей доставити до місця здачі та повернути назад
Ля-ля-ля• 07 февраля 2024
Ответ дляМалинка
В поліклініках і лікарнях часто влаштовують день донора.
Малинка• 07 февраля 2024
Ответ дляЛя-ля-ля
Це також є
НеГолосую• 07 февраля 2024
Кровь не сдавала ни разу, но в Германии стала потенциальным донором костного мозга. В Украине тоже любой желающий, которому позволяет здоровье может присоединиться.
Бокс-орун• 08 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
тем, кто болел Боткина-уже можна сдавать, если прошло 6 мес
Херсон це Україна• 08 февраля 2024
Ответ дляБокс-орун
Не слышала такое, надо узнать.
Если так, то хорошо
Кукарачка
• 08 февраля 2024
Ответ дляХерсон це Україна
Не слышала такое, надо узнать.
Если так, то хорошо
Можна. Станції переливання зараз мають якісь нові сепаратори для очищення крові. У світі це давно одна було робити. Ось до нас дійшло перед новим роком