Весела бджілка• 09 февраля 2024

Айхерб. Вартість доставки.

Вітаю. Давно не робила замовлення. Підкажіть, будь ласка, по вартості доставки.
Зробила замовлення на 50дол, обрала доставку міжнародну, все пише безкоштовно, коли доходжу до оплати - з´являється оплата трохи більше 2дол.
Наповнюю корзину до 90дол - доставка новою поштою залишається 4дол.
Що я роблю не так? Чи так і є - і доставка у будь-якому разу буде платною?
автор Весела бджілка • 09 февраля 2024
Ось скрін. 90дол загальна сума, 60дол на оплату. І все-одно доставка платна.

Куплю орехи• 09 февраля 2024
Значить у ваш регіон не доставляє Міст безкоштовно. У мене ще в корзині дає вибрати перевізника і пише вартість доставки, я обираю Міст, від 55 доларів безкоштовно.
автор Весела бджілка • 09 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
В Київ не доставляють безкоштовно?
Куплю орехи• 09 февраля 2024
Ответ дляВесела бджілка
В Київ не доставляють безкоштовно?
Доставляють, значить ви обрали саме Нову Пошту, вона не доставляє безкоштовно. Поверніться у корзину і виберіть Міст експрес.
Куплю орехи• 09 февраля 2024
Ось тут, оберіть те що з літачком
автор Весела бджілка • 09 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Мист теж платна
Куплю орехи• 09 февраля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Мист теж платна
Там я вам зверху фото додала, подивіться, найвище, там літачок намальований і написано, що від 55 доларів доставка безкоштовна. Приїзжає воно Міст експрес.

автор Весела бджілка • 09 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Ось тут, оберіть те що з літачком
Обрала. Перед самою оплатою нараховує доставку трохи більше 2 дол.
Не розумію що це таке. Весь гугл перелопатила(((
Куплю орехи• 09 февраля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Дивно якось, я постійно замовляю, доставка безкоштовна.
автор Весела бджілка • 09 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Та отож. Я більше року не замовляла нічого, хотіла замовити.
Зараз спробую на літачку не поштомат, а відділення обрати.
Куплю орехи• 09 февраля 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3305498-26
Може спробуйте в цій темі ще запитати, це загальна для iherb, можливо там дівчата підкажуть, що це може бути.
автор Весела бджілка • 09 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
Дякую.
Відділення пропускає безкоштовно. Дивно. Нащо тоді поштомати пропонувати.
КротоТо• 09 февраля 2024
Подскажите, пожалуйста, а фио, адрес доставки заполнять на украинском или английском? Заранее спасибо всем за ответ.
автор Весела бджілка • 09 февраля 2024
Ответ дляКуплю орехи
За посилання окремо дякую - попередня тема закрита, вона була у мене у вибраному.
Куплю орехи• 09 февраля 2024
Ответ дляКротоТо
В мене на українській заповнено.
Куплю орехи• 09 февраля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Дякую.
Обирайте тоді відділення, чудно якось.
naxodki_youtube• 09 февраля 2024
Ответ дляКротоТо
я англійською заповняю
Счастье_же_вот_оно• 10 февраля 2024
Ответ дляКротоТо
Будь-якою мовою
Счастье_же_вот_оно• 10 февраля 2024
Ответ дляВесела бджілка
Дякую.
В мене нічого не міняється при виборі поштомату