Гребеник• 18 февраля 2024

Порекомендуйте онлайн школу англ.мови для дитини

Добрий вечір.
Дівчатка,порекомендуйте школу англ.мови для онлайн занять дитині 12 років.
В кого позитивний досвід є чи навпаки.
Зараз маю пропозицію від JustSchool.З вашою допомогою буду намагатися визначитися.
Neweve• 18 февраля 2024
East-West Bridge Center
автор Гребеник • 18 февраля 2024
Ответ дляNeweve
East-West Bridge Center
Дякую,загуглю
marata• 18 февраля 2024
Grade, Green country
svitirok• 18 февраля 2024
Грин Кантри. Дочь там преподавала студенткой. Все интересно для детей и серьезно для преподавателей
elenandfriends• 18 февраля 2024
Якщо вашій дитині потрібна дійсно англійська, то точно не JustSchool , мій син починав займатися там, за пів року занять змінилось десь 6 викладачів, кожного разу дитині потрібно було звикати до нової людини, до того, як ця людина себе поводить, як викладач, і на до дачу всі викладачі, це студенти , форма викладання на їх платформі, ну якась дуже примітивна, я б не радила.
Any• 18 февраля 2024
Ответ дляmarata
Grade, Green country
+1 за Грейд. Він де Перший кембриджський центр (контора одна, просто дві юрособи)