Мульйонерша• 21 февраля 2024
Задам дивне питання.
Ваші батьки ( хтось один з них, з ким спілкуєтеся) знають, цікавляться де ви живете?
Якщо наприклад, в різних містах, або навіть в одному, вони знають вашу точну адресу, питали колись? Якщо ви знімаєте, чи ділитеся інформацією що поміняли місце проживання?
Кили и Манджаро• 21 февраля 2024
да. в гостях пару раз були, потім перестала запрошувати, але знають де живу
Балаболка• 21 февраля 2024
Дивне питання дійсно. Дивлячись які у вас відносини з батьками. Якщо ви не спілкуєтесь, то звідки їм знати вашу адресу. У родинах з нормальними відносинами батьки знають де живе їх дитина.
Весняний Марафон• 21 февраля 2024
звісно знають, іноді в гості приїжджають але за домовленістю коли мені зручно.
Не виправдовуюсь• 21 февраля 2024
сейчас знают и ключи есть. В молодости часто меняла квартиры, в те времена точный адрес не знали, зачем им это? Мы в разных городах живем, а папа вообще работал в др стране
Мульйонерша
• 21 февраля 2024
Ответ дляБалаболка
Так, зараз відносин нема взагалі вже.
Просто почитала тему про погані відносини з матір´ю і згадалося.
Коли навіть спілкувалися, то за 2 роки війни мати ні разу не поцікавилася де я живу, тільки на словах говорила що дуже за мене переживає. І сестра аналогічно.
Та й до війни було так само.
Балаболка• 21 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Так, зараз відносин нема взагалі вже.
Та й до війни було так само.
Тоді це нормально. Людям,якщо пофіг на вас, то і ви про них не думайте.
Мульйонерша
• 21 февраля 2024
Ответ дляБалаболка
Та вже не думаю, принаймні намагаюся.
Дівчина заглядєніє• 21 февраля 2024
Свекри 2 роки не можуть запамʼятати назву країни і яка мова тут, де ми зараз живемо)
Мульйонерша
• 21 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Може вони хоч в блокнотик записали)
Балаболка• 21 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Та вже не думаю, принаймні намагаюся.
То й все, нащо їм ваша адреса? Якщо щось термінове у них трапиться, то нехай телефонують.
Мульйонерша
• 21 февраля 2024
Ответ дляБалаболка
Так, подзвонила мати 1 раз, щоб я дала свої паспортні дані, щоб отримати допомогу на мене після прильоту ( вибило вікна).
Тепличная• 21 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Так, зараз відносин нема взагалі вже.
Та й до війни було так само.
Знаєте, ви не думаєте, що ви теж в поганих відносинах винні.
Я з мамою зідзвонююсь кожен день, вона старенька, слухаю про політику,новини, болячки в 150 серіях і т д. Мені то слухати нафіг не треба,але людина потребує уваги і годину ранком і годину ввечері я всеодно спілкуюсь.
Мій син інтроверт, він ніколи не запитає, не подзвонить, говорить декілька слів на день, закритий. Я точно знаю, що спілкування не буде коли він зїде, я то буду дзвонити, але то буде розмова однієї хвилини : да, ні, незнаю, все.
Так що дивіться на себе.
Бути подругами то треба працювати над відносинами обох сторін
Так що дивіться на себе.
Тепличная• 21 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Де живете?
Мульйонерша
• 21 февраля 2024
Ответ дляТепличная
Так що дивіться на себе.
Там купа всього. І ні, я не думаю що винна. Я старалась багато років, вибачала купу всякої фігні, так мене ще й на гроші кинули.
Це не історія про те, де не складається спілкування через різні погляди і т.д.
Тут про реальні підстави, брехню і підлість.
Тепличная• 21 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Ну то забийте.
В мене батько і брат такі. Я не знаю і знати не хочу. Хоча болить і розриває з середини
Мульйонерша
• 21 февраля 2024
Ответ дляТепличная
Ну то забийте.
Так, нажаль болить. Краще б взагалі забути що вони є на світі.
Але то таке, треба жити тут і зараз і піклуватися про тих, хто дійсно є близьким
Навіть не знаю навіщо написала цю тему)
Може, хотіла почути, що це нормально, коли батькам на тебе пофіг. Просто щось тригернуло.
Навіть не знаю навіщо написала цю тему)
Тепличная• 21 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Навіть не знаю навіщо написала цю тему)
Ні, не нормально коли батьки зраджують, підставляють,використовують.
Це боляче, але треба навчитись з цим жити.
Я коли бачу як на свята гуляють дідусі, бабусі, ведуть внуків в магазини, купують їм подарунки,коли гуляє вся сім´я, я приходжу додому і реву. Мені 45, це біль яку навіть висококласний психолог не прибрав за 2 роки
Мульйонерша
• 21 февраля 2024
Ответ дляТепличная
Я прочитала цей ваш коментар і сама заплакала
Але я намагаюся це трансформувати в інші думки, про те, що я ніколи не буду такою. Про те, що треба цінувати близьких ( реально близьких, бо родичі і близькі це далеко не завжди синоніми).
Тепличная• 21 февраля 2024
Ответ дляМульйонерша
Тримайтесь, обіймаю.
Анонимба• 21 февраля 2024
Коли жила на зйомі, батьки не знали адрес до моментів, коли щось потрібно - наприклад, їдуть в гості, або якісь документи вислати. Просто не було необхідності. Знали про сам факт зміни адреси і приблизно район, а детальніше й не питали, бо в чужому місті це їм нічого не каже.
Коли є своє житло, так само. Вони старші люди, до мене без моєї присутності не потрапляють, бо півкраїни між нами і візит - це не так просто і зручно, як хотілось би.
Секс-Бомба• 22 февраля 2024
Останні роки ми живемо у Києві, не кажу, бо все одно не приїдуть. Знають район приблизно щоб хвилюватися за нас під час тривог)