Куда_бежать• 24 февраля 2024
Кратко о том как работает скорая помощь в нынешнее время
Сегодня вечером начала кружиться голова, зрение стало расплывчатым на пару минут, выпила успокаивающее, пошла спать..поспать не удалось я была между сном и явью, в конце концов я быстро вышла и из этого состояния, поняла что-то не так, тело всё немело и будто гудело, не могло расслабиться, встала с постели, координация немного подвела, руки трусятся, сердце колотиться как при активном беге возможно, даже хлеще, дышишь и такое чувство будто сердце зажимает. Решила померять давление, давление высокое, звоню в скорую, в скорой говорят " у Вас не высокое давление", пытаешься объяснить что дома ничего от давления нет, травы и те закончились, говорят мол "едьте сами хотите в больницу, хотите в аптеку", карл, на дворе 3 часа ночи, машины своей нету, такси не работает, дома маленький ребёнок..пофигу. Спрашиваю "Вы приедете когда инсульт хватит?", и уже чувствую как начинаю повышать голос, оот безвыходности, на что получаю ответ "может у Вас с нервами проблемы? Может Вам успокоительного выпить?", меня посчитали психологически неуравновешенной, карл, а как может вести себя человек у которого сердце колотиться будто сейчас вылетит, руки трусятся, сложно соображать, тело вибрирует, в ушах звенит. В конце концов я говорю "кто будет нести ответственность если со мной что-то случится, Вы?", "говорите своё ФИО, я обращусь в полицию, и будем решать с ними", на что мне последовал ответ "я имею право не разглашать свои данные". Не страна, а бардак, в которой конституция на паузе, беззаконие, вечные реформы,.. я разочарована в нашей гнилой системе
Печальки.нет• 24 февраля 2024
Ответ дляКуда_бежать
У нас в городе такси не ездит ночью, комендантский час
Поэтому надо скорую, как такси использовать?
В рот не ложи• 24 февраля 2024
Ответ дляПерловая Кашка
как работает наша скорая в нынешншее время
звоню.. ребенку плохо, пока рассказываю, что случилось скорая уже звонит в дверь..это Киев
пока мама звонила в скорую папа без сознания..скорая уже без лифта на 5 этаже трезвонит в дверь и проводит реанимационные действия ( Умань)
теж саме ,прийняли виклик і з´єднали з лікарем яка виключилась тільки після приїзду машини
Да будет так• 24 февраля 2024
Ответ дляЛаскове телятко
Автор, забывайте о временах, когда скорая приезжала по каждому чиху.
Сейчас, действительно, повышенное давление и тахикардия - не повод вызывать скорую. А у вас, судя по описанию, таки ПА была.
Кстати, в Германии вас бы и с больницы отправили (если бы вы туда доехали) к семейному врачу. В лучшем случае - дали бы просто таблетку. А скорее всего - сказали, что давление не высокое. Попейте чай и ложитесь спать.
Сьогодні викликала швидку на приступ тахікардії. Через 8 хв.приіхали .
Мандолина Бу• 24 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Цитрамон+спазмолгон+ тепло на ноги и в горизонтальное положение для снижения нагрузки на сердце. рабочая схема при таких состояниях. Врач кардиолог виписала мужу. у которого такое давление частенько.
прим. Єто только если сердце здоровое и обследованное.
Мені поки кардіолог не виписала адекватне лікування з прийомом щодня, теж було спазмалгон+корвалол+грілка на ноги. Зараз не ’граюся’, приймаю щодня ліки, бо відчуття при гіпертонічних кризах і після них не з приємних.
Куда_бежать
• 24 февраля 2024
Ответ дляПечальки.нет
А если критично плохо, такое чувство будто умираешь, что ещё делать? Или ради развлечения думаете скорую вызывают? Сейчас естественно на такси приехала в больницу что бы разобраться что был за приступ
Живчик-счастливчик• 24 февраля 2024
Ответ дляМандолина Бу
в чоловіка не знайшли що лікувати. Тому реагуємо так. І ще він дозволяє собі взяти вихідний, та виспатись. Бо заганяє на роботі сам себе.
Сарафанное радио• 24 февраля 2024
Автор, на панические атаки скорая не приезжает. Сама страдаю, даже мысли не было скорую вызывать. Дыхание вам поможет, плюс карвалтаб, карвалол и тому подобное. Поверьте, за границей тоже скорая по такому поводу не приезжает.
Мандолина Бу• 24 февраля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
У мене від нервів і стресу були скачки тиску, все інше теж умовно здорове, але як згадаю, як ’накривало’ брр, коли 180/100 і трусить (спазм судин). В перший день війни тах тиск шандарахнув на адреналіні, що навіть міряти побоялась. Тепер хоч можна спокійно десь їхати, не хвилюватися, що ’накриє’ після емоійного навантаження в самий непідходящий момент.
Кумася• 24 февраля 2024
Ответ дляНа пів ставки
а вы не в курсе,что вторые роды стремительными бывают?
Звичайно, в курсі. Тим більше перші теж швидкі були. Це була неділя. В понеділок мала йти в пологовий. Ну і всеодно, я знала, але не уявляла, що можуть бути настільки швидкі. Підозрюю, що на швидкій теж думали, що мають більше часу😂
Живчик-счастливчик• 24 февраля 2024
Ответ дляМандолина Бу
135, то не 180.
Сарафанное радио• 24 февраля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Это паническая такая, задыхаешься, тело немеет, кажется что умираешь.
Мандолина Бу• 24 февраля 2024
Ответ дляЖивчик-счастливчик
135, то не 180.
Згодна, але нижній 103 замість 80 то теж досить неприємно, особливо коли вперше і не знаєш, що то і від чого такий стан.
Живчик-счастливчик• 24 февраля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Панічні атаки лікуються тільки у психолога. Вони пов´язані із смертю близьких родичів що ви пережили. Коли ви бачили мертву людину, то ви щось робили. І коли ви випадково через багато років повторюєте ту дію, підсвідомо організм викидає вас в той час і тепер вам кажеться що помираете ви.
Живчик-счастливчик• 24 февраля 2024
Ответ дляМандолина Бу
Згодна. Але у автора це вже не вперше, вона про це написала
наКоблучках• 24 февраля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Мне до менопаузы далеко, так как 21 год всего лишь
Простите, а зачем в 21 год дома тонометр? Мне 35, у меня его дома нет,как нет и мыслей его купить
Смайликівна• 24 февраля 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
У вас який тиск? Помножте ваші звичайні цифри на два. Це високий?
Звідки ви знаєте, який у автора робочий тиск? Для мене 135*103 це вдвічі вище мого нормального тиску і при таких цифрах я стояти на ногах не можу, голова болить страшно.
Ви можете множити, ділити, додавати, віднімати хоч на 2,хоч на 22. Але для гіпертонії і гіпертонічного кришу є чіткі критерії. Більше того, буває безсимптомно гіпертонія, коли вже виражається і серце, в нирки, і навіть із зором можуть початися проблеми, а голова не болить.
Немає ніякого ’мого’ , ’робочого’ тиску.
Я людина, що норм почувається при 90/50, чато тиск узагалі не прослуховуються, але при 135 швидку не викликаю.
Ці оці розмови - застаріла помилкова нісенітниця, яку нормальна доказова медицина 150 разів розвінчала
Трейдер кріпти• 24 февраля 2024
Декілька разів доводилося викликати, завжди приїжджали. Навіть чоловіку раз, скарга була на біль у грудині незрозумілий, дуже не допитувалася диспетчер.
Смайликівна• 24 февраля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Вы врач ставить панические атаки? Эгоистка..У Вас есть душа писать такое? Потом давление верхнее повысилось до 158, нижнее не помню
Потім, це в процесі дискусії в цій темі?
ПростоБелка• 24 февраля 2024
Біднесенька. Я так в 20 років викликала пару днів швидку, бо не розуміла, що зі мною робиться - здавалось, що вмираю. Тоді дізналась про панічні атаки, і так живу.
Але тоді швидка на все їхала, мені кололи щось заспокійливе і діуретичне. Я засипала, і на наступний день знов... Тоді мене вже повезли на третій раз в відділення, зробили кардіограму, і жіночка розповіла, що мені потрібно жити повним життям, що я здорова, і це все стрес. Як рукою зняло.
Але панічні атаки зі мною тепер назавжди. В стресові часи частіше, в веселі немає практично. Треба проробляти це все....
Кумася• 24 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
У дружини почалися пологи, а чоловік повіз старшу дитину до батьків. Замість того, що відвезти дружину до пологового будинку.
Ви, якщо не розумієте, то краще б мовчали, лиш би щось написати, щоб сильно розумною здатись? По вашому, ми з маленькою дитиною мали їхати в пологовий? Коли я зрозуміла, що почалось, я була впевнена, що в нас є ну година-дві точно. За цей час він не один раз міг зʼїздити до батьків і назад, і в пологовий в тому числі. Але коли він виїхав, я зрозуміла, що період схваток був дуже короткий (його фактично не було), і одразу почались потуги.І розуміючи, що вже народжую, звичайно здавалось, що з лікарями на швидкій в дорозі буде краще, ніж з чоловіком, який відношення не має до медицини.
AmazingLady• 24 февраля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Вам было не критично плохо
Кумася• 24 февраля 2024
Ответ дляЛісАпетная
Абсолютно логично. Что не так?
Старшему ребенку может 2-3 года, не думали? Его с собой не потащишь и самого не оставишь
Їй ще і двох не було. Дякую за розуміння ♥️ Поки він поїхав відвозити, я думала сходити в душ, зібрати ще потрібні речі, одягнутись і вже чекати його. Ну іноді все іде не так, як плануєш
САМ_ТАКОЙ• 24 февраля 2024
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
Вы прикалываетесь?
Ну а если у нее обычное давление 90/60, то 135 для нее очень высокое
У меня нормальное 130/80, при 160/80 уже не хорошо. А у подруги ее обычное 90, и при 160 она бы трупом лежала
Кумася• 24 февраля 2024
Ответ дляЛюбовь Калистратовна
Для ребёнка 2-3 года места в машине родителей не найдётся?
Так, і в родзалі теж якраз місце дитині, якій ще 2-х немає. Логіка 👍 Чоловік мав бути присутній на пологах, з дитиною він хіба б на вулиці чекав, але це не наш варіант. Навіть самий досвідчений акушер розуміє, що будь які пологи індивідуальні і щось передбачити наперед не завжди можна. Наприклад, я не уявляла, що період схваток може бути фактично відсутнім, тому і відпустила його з дитиною. І взагалі я могла бути вдома одна, пощастило, що був вихідний і чоловік був вдома.
Усміхайлик• 24 февраля 2024
Автор, ну по теме впечатление, что вы ипохондрик и все вам должны...
Я сейчас в прифронтовом селе, у папы был инфаркт, скорая через 20 мин приехала и по тел мне говорили, как действовать. Поэтому в таких то условиях грех жаловаться даже...
И совет, соберите минимальную.аптечку для дома
Кумася• 24 февраля 2024
Ответ дляКуда_бежать
Я не ганяю понты, но когда встречаешься с непонимающим и злыми людьми..становится скверно на душе, легко говорить когда сам не был в такой ситуации, а судить не зная и осуждать..говорить о самолюбии
Це не нормальний форум, підтримки і розуміння тут точно не дочекаєшся, а от змагання в дотепності відповідей точно👍 Не має бажання більше сюди заходити, це якесь кубло