lilu1990• 29 февраля 2024

А хто казав, що Європу не зачепить?

⚡️⚡️У розпорядження Bild потрапила аналітична доповідь, яку уряд ФРН представив Бундестагу. Фактично йдеться про сценарій війни росії проти НАТО і Німеччини, що складається з чотирьох етапів.

Автори документа зазначили, що така атака спровокує «фундаментальну зміну ситуації у сфері безпеки для всієї Європи»:

— Перший етап передбачає компанію з дезінформації, яка проводитиметься у ЗМІ, соцмережах та всіма іншими можливими способами.
— Другий етап розвитку конфлікту полягає в концентрації російських військ біля кордонів НАТО. Відповіддю на це стане посилення прикордонного контингенту альянсу. Випадки кібератак та диверсій будуть частішати, космічні супутники виведуть з ладу. Влада не виключила атаки на атомні реактори, хімічні підприємства та гідротехнічні споруди у містах країн.
— Третій етап буде пов´язаний з точковими ударами із застосуванням конвенційної та не конвенційних типів зброї, подібні удари можуть бути нанесені за цілями на території ФРН. При цьому велика кількість космічних супутників буде знищена.
— Четвертий етап передбачає прорив російських військ аж до Німеччини. На цій стадії бойові дії вестимуться у повітрі, морському просторі та на території ФРН. Зіткнення між країнами вийде за межі планети, і в космосі вперше спалахне «конфлікт глобального масштабу».
Ishoy• 29 февраля 2024
А кто сказал, что не зацепит?

Marusia.• 29 февраля 2024
Як задрало все це.
Dumky• 29 февраля 2024
Це всього лише припущення
Espresso_caffe• 29 февраля 2024
это ппц товарищи
неужели все должны мучаться из-за одного упыря?
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляDumky
Це всього лише припущення
та невже
Seehund• 29 февраля 2024
Короче понятно звёздные войны, часть xxxx
Piracanta• 29 февраля 2024
Ответ дляIshoy
А кто сказал, что не зацепит?
Я помню, вы на начало этого года глобальную войну напророчили.
Dumky• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
та невже
То коли має зачепити? Це все балачки та припущення.
Marinsvet• 29 февраля 2024
Уже лучше абрестовича почитать. Каждый кому не лень делает все более громкие заявление, чтобы поднять градус накала. У нас в стране уже война, пусть сами падают в обморок от своих припущень

автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляDumky
Ну да ну да
LudaSHS• 29 февраля 2024
Ага читала в Билд сегодня тоже, да желтая газета, для они печатают для определенных целей. Но в мире нет ничего стабильного уже.

Там и Дуда двинул речь, ’ на Нато не пойдет, Если!!! Мы ( они нато) будут готовы’!
Т е вооружены

Блин , так дайте Украине больше..
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS

Т е вооружены

Блин , так дайте Украине больше..
Через такі жовті газети якраз зручно робити різні вброси
LudaSHS• 29 февраля 2024
Еще новости
’Прем´єр-міністерка Естонії приєдналась до заяв про можливе введення сухопутних військ на територію України.

🌚’

Эти боятся больше всего
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляDumky
Це всього лише припущення
Ви ще сумніваєтеся в адекватності путіна після всіх його феєричних виступів? Воно кончене

А його популярність від пабєд тільки зростатиме. Хлопак зловив зірку і то серйозну
Lena8020• 29 февраля 2024
July38• 29 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Еще новости

🌚’

Эти боятся больше всего
Ну хіба не можна всім разом задавити суку??? Одна паскуда колотить всім світом
РойЛеля• 29 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
это ппц товарищи
А я би по іншому сказала, невже мучиться маємо тільки ми?!
Мені якось обідно, бо я не планую більше ніде жить
July38• 29 февраля 2024
Ответ дляLena8020
фото
Alex_Kri• 29 февраля 2024
они тоже пилят бюджет

РойЛеля• 29 февраля 2024
Ответ дляMarinsvet
Як ви кажете, абсрестович якраз нічого хорошого не говорить з тих пір, як виїхав.
Так шо слухать його не для покращення настррю тепер
Natal_ka91• 29 февраля 2024
Та хз,якщо це реальний сценарій, то значить в нас тоді вже буде повна ж*па. Хай і далі тягнуть з допомогою.
автор lilu1990 • 29 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS

Т е вооружены

Блин , так дайте Украине больше..
А чи не схоже це все на ситуацію з Чехословаччиною перед початком Другої світової війни як каже Портніков. Тільки її ділили два тижні а нас два роки

А ’найцікавіше’ все ще попереду
vviki• 29 февраля 2024
Ну якщо за межі планети то не тільки Європа
РойЛеля• 29 февраля 2024
Ответ дляLudaSHS
Еще новости

🌚’

Эти боятся больше всего
Хай діють, якщо бояться.
При чому ворушаться і стараються хай.
І головне, хай поспішать! В теорії і розмовах все і багато всі дають, але де воно, бляха?!
vinika• 29 февраля 2024
Ответ дляJuly38
Ну может когда их коснется, перестаеут быть импотентами да прибьют тварину
VA 11• 29 февраля 2024
Ответ дляEspresso_caffe
это ппц товарищи
Уже бы ликвидировали хуйла давно и делу конец. Чтобы другим не повадно было. Весь мир сцыт старого полоумного деда. Пипец!
LudaSHS• 29 февраля 2024
Ответ дляlilu1990

А ’найцікавіше’ все ще попереду
Тот же Портников допускает заморозку и низкую интенсивность. Т е тогда не мы Чехословакия
Will_Be...• 29 февраля 2024
Ответ дляvinika
Нас коснулось - и что? Большая часть до сих пор свято верит, что их не коснется, и помогать фронту не обязательно.
Espresso_caffe• 29 февраля 2024
Ответ дляVA 11
та это жесть, мыши плакали и продолжали есть кактус
какого-то маньяка упоротого, который не желает с креслом распрощаться и трепет нервы всему миру терпят
VA 11• 29 февраля 2024
С диктаторами и террористами в цивилизованном мире должен быть один выход - ликвидация. Всё. Есть границы у каждого государства, законные. Кому-то своего мало, хочется играть в войнушку, нахрен пулю в лоб.