Color never seen before• 29 февраля 2024
Ответ дляsur_sur
Особенно впечатлило ’лители’
А ’не дели’ и ’ни кто’ ?
Ответ дляsur_sur
Ну, это вы уже придираетесь,)) ’самоллеты’ опять же)
Видимо для просветленных учиться в школе было слишком сложно. Видения на голову давят
Ответ дляlesya-0405
Поділіться своєю впевненістю, так хочеться, щоб ви були праві, а ваші слова пророчими🙏
Та будь-ласочка, ділюсь: вірю в наших воїнів-захистників, що свої життя готові віддати за нас усіх, за наші оселі, наші землі і ріки, в українців, шо мають неймовірні добрі серця,у донати, у людей по всьому світі, що допомогають нам будь-якою підримкою. Ви бачили наших хлопців і дівчат з передка? От скажіть мені, будь ласка, вони варті нашої віри в них? Чим ми можемо їм допомогти? - свічки, пиріжки, донати і віра!!! в кожного...хто там... за нас!
Просто вірю в силу нашого древнього народу більше ніж у різні такі інформаційні вкиди.
Ответ дляwolfhits@
Віри замало.
Ответ дляJimson
Сформулируйте, пожалуйста, что именно вы считаете победой?
Рассчитываю на вдумчивый, развернутый ответ. Предпочтительно своими словами.
О, я б залюбки Вам написала оду про перемогу України і моє баження цієї мегаподії 2024, якби не Ваш зухвалий 2-й абзац. Розраховуйте далі...
Ответ дляJimson
Теперь позволю себе развить мысль автора.
Основная озвученная задача - снижение темпа потери территорий. Не удержание или наступление (этот бред даже комментировать не стану), а именно замедление скорости потери территорий. Пишу это не в первый раз, кто отслеживает мою писанину, подтвердит.
Вот такая хреновая правда.
А какой в этом смысл? Получается итог все равно одинаков будет, но только позже?
Natalia505• 29 февраля 2024
Ответ дляwolfhits@
Гарний допис але нажаль віра без зброї нічим не допомагає. Хочеться вірити в здоровий глузд тих, хто її може надати.
Natal_ka91• 29 февраля 2024
В той же час новини що фронт посипеться до літа без підтримки. Думаю, що всі прогнози варто робити після виборів в США
pamidoroff• 29 февраля 2024
Уже 10 лет идет, с чего бы заканчиваться? Вы следите за линией фронта по Едыному марафону или по Дипстейт?
Ответ дляpamidoroff
Вчера читала, что отбили несколько окупированных населенных пунктов
pamidoroff• 29 февраля 2024
Ответ дляKrasivaja_ja
Кто отбил? Вы карту видели? Авдеевка была самый укрепленный НП и уже в тылу.
Ответ дляpamidoroff
Вот такое читала