Дівчина Бобула• 01 марта 2024

Дитина кидає ГВ 3 міс

Мало молока потоком не тече як при 1 і 2 дитині. Мені 40.
Малюк посмокче трохи потім пручається і плаче
Вже давали 2 р суміш на ніч
Порадьте як ви впоралися
Ще й на півдня треба буде вийти тобто зранку все одно суміш
Бо зцідити немає особливо
2 діток годувала до 2 років
неДоПриличий• 01 марта 2024
У меня такое было, называется ложный отказ от груди. Как раз в 3 месяца. Ни в коем случае не прекращайте ГВ. Кормите по требованию.
Плохо что утром смесь, сцеживайтесь, разгоните лактацию и все будет ок.

неДоПриличий• 01 марта 2024
И еще может быть такое и за того что предлагаете пить с бутылочки. С нее легче, чем высасывать сиську.
автор Дівчина Бобула • 01 марта 2024
Ответ длянеДоПриличий
Саме так і є. Він швидко випив вчора перед сном і заснув..чоловік каже от бачиш... і типу всі такі молоко не таке йому... блін
Одні стреси ще й молоко тепер
Нашли в капусте• 01 марта 2024
Тю. Я не фанат ГВ. Ви вже три місяці відокремили,я б кинула. І вам легше в дитина і наїжена і спить краще. Проблем не бачу.
Loveandstyle• 01 марта 2024
В 3 это норма. Это откат такой у них. Там нужно максимально постараться, прикладывать, есть для стимуляция лактации продукты. Нормально, это кризис, который пройдёт быстро
автор Дівчина Бобула • 01 марта 2024
Ответ дляLoveandstyle
У мене ніколи такого не було. Проте ті рази я була в декреті що їсти, пити?
Библиотекарь• 01 марта 2024
Ответ дляНашли в капусте
И я тоже. Первый на ГВ до 2х лет, второй до 3х мес, разницы никакой. Зато хоть выспитесь все и мама не привязана.

Нашли в капусте• 01 марта 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Ой з сином мене всі змушували треба..до рік і місяць дотягнула послала всіх і кинула але син був на докормі з 4-5м недостатньо молока було. З дочкою мене вже не чипали з 4м докорм, ГВ зійшло на нет. І в 8м повністю відмова. Якби зараз то максимум 3-4м я ще б може погодилася на ГВ і все
автор Дівчина Бобула • 01 марта 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Я впевнена, що імунітет дітей на ГВ кращий
Та і якось компенсувати свою відсутність по півдня дитинці
Нашли в капусте• 01 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Взагалі немає такого взаємозв´язку про імунітет. Я наприклад на штучному, не хворіла в дитинстві і зараз не хворію. Дочка теж практично без ГВ не хворіє, навіть в садочку не хворіла. Син був більше на ГВ хворів часто. І так у багатьох серед знайомих. А відсутність можна компенсувати і без ваших грудей
Зайканалужайке• 01 марта 2024
Ответ длянеДоПриличий
+100, такой же опыт.
Кишмишная Мая• 01 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
науково це не доказово, немає зв´язку
Библиотекарь• 01 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Скорее нет. Если судить по двум моим и трем племянникам, самый здоровый у нас ребенок, который на ИВ с рождения. А самый болезненный наверно мой, который на ГВ до 2х лет.
автор Дівчина Бобула • 01 марта 2024
Ответ дляБиблиотекарь
Дякую що заспокоїли
Мальчун-задирун• 01 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
У меня было мало молока сначала, молокотсосом ’раздоилась’ .Особенно ночью хорошо сцеживать . Потом кормила до 2 лет
Бабця в мештах• 01 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Одні стреси ще й молоко тепер
Та ну,маячня,двічі було таке,а третьому стало не таке. Дійсно схоже на тимчасову відмову від груді,якраз в 3 місяці,плюс пляшку даєте. Ви дивіться,як Вам простіше,все таки троє дітей. Але садити на суміш при наявності молока це зараз надзвичайно дорого.
Мені ще допомагав молокосос авент механічний. Швидко зцідила пляшку,поставила в холодильник. Дитину підгодували,хоч раз. Якщо не вистачало,то тоді вже суміш
неДоПриличий• 01 марта 2024
Доказово не доказово…. Включайте голову люди і буде все гуд у вас без доказових лікарів… звичайно ж ГВ корисніше, ніж суміш, бо це ПРИРОДНЬО
Бабця в мештах• 01 марта 2024
Вибачте,і по ціні не зрівняти,зараз ціни ненормальні. Автор,годуйте зараз і потерпіть ще з тиждень,воно має налагодитися. Годуйте,скільки фізично і морально зможете,прямо на стінку дертися за ГВ теж не варто
No problems• 01 марта 2024
Ложный отказ, почитайте.

автор Дівчина Бобула • 01 марта 2024
Ответ дляБабця в мештах
Дякую я дійсно трохи у нервах з цими проблемами. Потрібно сконцентруватися і пити рідину
Электричка• 01 марта 2024
Не годувати сумішшю. Було так само як у вас, викинула бутилку і все налагодилося. До року годувала.
Мира всем• 01 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Значит переводите на смешанное: ГВ и смесь. Утром смесь, вечером (когда с работы придете) ГВ.
НЛОша• 01 марта 2024
Ответ дляДівчина Бобула
Ви це просто собі видумали. Немає цьому підтвердження окрім бризкаючих слиною фанатів гв. Робіть так як хочете саме ви.
МЕСТО_Встречи• 01 марта 2024
Та ніяк, потроху перейшли спочатку на змішане, а потім на суміш повністю. Мені так навіть краще було,значно легше того безтолкового гв. Їла дитина свою суміш о 12 ночі і потім о 6 ранку, то ми хоч спали. Не як із старшою дитиною на гв, що я ніч із жахом чекала, бо кожні 1.5-2 години вона просиналася пісяти і обов´язково верещала, щоби годували І так день за днем, півтора року.
МЕСТО_Встречи• 01 марта 2024
Але в нас відмова пішла не тільки через те, що слабше потік з грудей та дитині ліньки його тягнути, а ще через те, що вона в 2 місяці вирішила чогось спати всю ніч)
То я спочатку груди давала,потім сумішшю догодовувала, але нічних годувань не було, бо я навіть її розтолкати поїсти не могла, і уві сні чогось не смоктала, то так молоко моє зійшло нанівець.