Педиатор_я• 02 марта 2024

Нет вам прощения! Сколько крови на ваших руках

зорi• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
Убивают они, а спастись кто не даёт, закрыв возможность выехать из страны где война?

Мое мнение субъективное, как и ваше)
у нас огромная страна.миллионы людей по инету и тв все узнают.я живу спокойно.и вы можете.если опасно-на время сто км переедьте.есть куча вариантов.вам заграница нужна?не все имеют 1000евро на аренду выкинуть каждый месяц.не все имеют лошадиное здоровье за 1200евро на заводах впахивать.
зорi• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
В чем она проросийская? Разве я не правду пишу и в Украине открыты границы для гражданских?
хоть слонов вывозите-границы открыты.все абсолютно.люди туры уже на лето бронируют.для мужчин-смотрите закон кому можно.это ж и ребенку ясно
Ольга-f5e3• 02 марта 2024
Ответ дляmeatlug
То МЕНІ ви нафіга це пишете?
Не нервничайте так, женщина! Если ещё не заметили, тут все друг другу пишут
Kira2022• 02 марта 2024
Ответ длязорi
Ну вашему то открыты с мамой инвалидом, а моему и большинству работоспособных мужчин граница закрыта, а значит и их семьи вынуждены рисковать собой постоянно.
Kira2022• 02 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Таким чином, відіб´є з іншими чоловіками Бахмут, повбиває побільше рашистів, позбиває всі шахеди-ракети, і головне, обов´язково у полі, не над домами. Це ж так просто
Ага, а реально просто умрет в первом же бою как большинство гражданских.
meatlug• 02 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Мои соболезнования семье.
Kira2022• 02 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Так, берете дитину і їдете. Де неправда в моїх словах? Ви ризикуєте життям дитини? Дитини. Берете дитину і їдете, і ніхто вас не зупине. Вже не знаю як розжовувати.
А муж? Получается мне надо бросить мужа и перечеркнуть свою жизнь как женщины, что бы спасти ребенка?
Ольга-f5e3• 02 марта 2024
Ответ дляmeatlug
Мои соболезнования семье.
Какой семье?
Еленка14• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
А як боронитися від вбивць? Що ви пропонуєте? Можете волшебной паличкою помахати.
Чим ваш чоловік кращий за інших, які в окопах?
Еленка14• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
Так вам же дитину треба спасати. Хто вам винен, що ви т ... регулярного сексу хочете? Влада?
Kira2022• 02 марта 2024
Ответ длязорi
Переехать можно, но где безопасно, то там или работы нет или аренда по драконовским ценам, за что там жить?
Kira2022• 02 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Он не лучше, а просто другой, гражданский, а воевать должны военные и силовики.
L-i-s-a-92af• 02 марта 2024
Ответ дляБаба Йога
Так и есть. А ПВО ставят в городе , потому что их мало, и не могут всю территорию захватить. Если б меньше тырили, хватило б и на ПВО , а так увы. Кто там роди корчит глаза закрывает - вы закрываете глаза на правду !
Если б раша-сволочи не запускали,то и сбивать не нужно было БЫ.
Вы такого в варианта в своих рашистских методичках не рассматриваете?
Kira2022• 02 марта 2024
Ответ дляЕленка14
Хм, для вас муж это только секс? Для меня это близкий человек, с которым я живу большую часть всей своей жизни и планирую ещё столько ко же прожить, если разрешить власть.
Еленка14• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
Немає в нас такої кількості військових та силовиків. Це по-перше, а по-друге, хто буде утримувати порядок за межею фронту? Зараз кількість розбоїв, розборок та просто військових снаряд у населення зашкалює.
Чи ви хочете, щоб на виш виклик не було кому приїхати?
Ирина-bbd0• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
Сори. Инстинкт безопасности это не половой инстинкт.
Если написать еще развернутей.то женщины хотят выехать с мужчинами.прикрываясь безопасностью детей(не важно что это.любовь.неспроможнисть самой быть с детьми.ревность к любовницам и прочий набор из тем )
Это норма .но нужно открыто это писать.
Ибо с детьми Вы можете хоть сегодня выехать самостоятельно
L-i-s-a-92af• 02 марта 2024
Ответ дляМій не такий
А чому кацапки? Всі все розуміють і без кацапок. Тільки зараз набіжать боти і почнуть писать, а шо не збивать? Звісно той об´єкт куди воно летіло ціннійший за життя людей.
Ви нормальна?
Еленка14• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
І що мені до вашого чоловіка. Мій чоловік теж близький, чому на це не подивилися, що я з ним вже 20 років, вже майже приросла, а сидить в окопі замість вашого?
І хвате, товариш кокошніца вже писати, бо гидко просто.
летта• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
вы писали - перечеркнуть жизнь как женщины... Да, когда вопрос ребром, я перечеркну, ради ребенка
L-i-s-a-92af• 02 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
А странно.что сразу тема в зеленского переводится.а не в гнойную кацапию
Как раз странного тут ничего нет,все по-методичкам.
Kira2022• 02 марта 2024
Елена 14, ну вы или не пишите мне или не блокируете)

Всего хватает с избытком и знаю я это не по наслышке, так что, эти сказки оставьте другим.
Еленка14• 02 марта 2024
Кіра2022, дрись наросію і хватить мені писати.
Kira2022• 02 марта 2024
Ответ дляИрина-bbd0
Это норма .но нужно открыто это писать.
Ну лично я то как раз и не могу, а в целом если семья то они и должны вместе выезжать, а иначе семье конец.
L-i-s-a-92af• 02 марта 2024
Ответ дляfreedom_2015
Мені пофіг на владу -минулу ,теперішню чи майбутню ,але люди не мають ніколи забувати ,що ворог в нас расія і всі 140 000 000 вбивць там підтримують цей тероризм .Різниця тільки в підтримці- замовчують ,або радіють
Kira2022• 02 марта 2024
Ответ дляL-i-s-a-92af
Ви нормальна?
Нормальная и так большинство думает
Ирина-bbd0• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
Почему Вы не можете.если за детей переживаете?
Тут просто не ясно что основной посыл . Или за детей страшно или мужа тут одного не оставлю))
Это же разные плоскости
Кстати.ваши уже создали тему) на эту тему)
Ирина-bbd0• 02 марта 2024
Ответ дляKira2022
Нормальная и так большинство думает
’Большинство’ это манипуляция)))
L-i-s-a-92af• 02 марта 2024
Ответ дляluizka
З січня 2023 року Росія веде проти України цілеспрямовану і дуже масштабну дезінформаційну кампанію, спрямовану як на українську, так і на західну аудиторію. Вона має розгалужену мережу виконавців, щедре фінансування і низку чітко поставлених Кремлем завдань, серед яких дискредитація військово-політичного керівництва України, розкол українських еліт, деморалізація ЗСУ і дезорієнтація українського населення.
Американському виданню The Wasington Post вдалося документально підтвердити розмах цієї кампанії, що стало новим епізодом у багаторічних викриттях дезінформаційної машини Кремля.

Видання в деталях розповіло, як близько року тому за вказівкою Кремля була розгорнута серія «інформаційно-психологічних операцій» (ІПСО), що призвела до появи тисяч публікацій у соціальних мережах і сотень сфабрикованих матеріалів, створених «фабриками тролів» і поширених в Україні та в Європі.

Журналістам WP вдалося переглянути понад 100 кремлівських документів, отриманих однією з європейських розвідувальних служб. Дезінформаційна кампанія, серед іншого, була націлена на підрив довіри до Володимира Зеленського і намагалася використати на користь Москви напруженість між ним і колишнім головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним.

NV розповідає про найголовніше з цього матеріалу.

Кирієнко і Ко: хто і як у Кремлі організував ІПСО-кампанію проти України
Головний організатор кампанії — перший заступник глави адміністрації президента РФ Сергій Кирієнко, наближений до Володимира Путіна посадовець. У січні 2023 року він доручив групі російських чиновників і політтехнологів домогтися необхідного рівня присутності в українських соцмережах задля поширення дезінформації.

Фактично було створено дві групи. Кампанію, зосереджену на дестабілізації всередині самої України, очолив один з найближчих заступників Кирієнка Олександр Харичев, відомий у деяких московських колах як «фіксер», оскільки саме він відповідає за прогнозований для Кремля хід виборів у РФ. Ще раніше створили також «європейську» пропагандистську групу, націлену на підрив підтримки України в країнах Заходу, зокрема у Франції і Німеччині. Нею керувала Тетяна Матвєєва, ще одна заступниця Кирієнка і очільниця департаменту розвитку інформаційно-комунікаційних технологій в Кремлі.

Чотири основні цілі для «української» групи Кирієнко виклав на зустрічі 16 січня 2023 року. Йшлося про просування в соцмережах України чотирьох ключових тем:

дискредитація військово-політичного керівництва України (розпалювання дискусій щодо «батальйону Монако» і привілеїв для родин еліти, перемовин за спиною Зеленського, брехні про розпродаж західної зброї та нерівномірні відключення світла на користь високопосадовців),
розкол українських еліт (просування тем передвиборчої боротьби, протистояння між владою Києва і ОП, нібито прихованих домовленостей влади України і нібито президентських амбіцій Залужного тощо);
деморалізація ЗСУ (перебільшені втрати тощо)
дезорієнтація українського населення.
Результати кампанії, за планом Кремля, мали б вимірюватися кількома конкретними показниками:

очікувалося, що Москві вдасться знизити рейтинги «ключових кадрів в офісі Зеленського, українському уряді та командуванні Збройних сил України»,
однією з цілей було збільшити кількість українців, які вірять, що еліта країни працює лише на себе;
ще однією ознакою успіху мало б стати зростання кількості публічних конфліктів та відставок в уряді.
Отримані WP документи свідчать, що «прогрес» кампанії відстежували майже щотижнево на зустрічах у Кремлі. Московські «стратеги» ІПСО проводили презентації, демонструючи найпопулярніші пости, які були розміщені в українському сегменті соцмереж за попередні дні, і підраховуючи їхні результати. Також вони звітували про щотижневі опитування щодо рівня довіри до Зеленського та військового керівництва України, пише WP
На цьому форумі їх робота очевидна.
Не перестаю дивуватися модерації,яка нічого з цим не робить.
L-i-s-a-92af• 02 марта 2024
Ответ дляКокоСина
Цікаво спостерігати як деякі дури звинувачують владу, ппо наше , ще когось...Лише не пуйла і не вбивць узькомордих, які знищують Україну і українців
Нічого цікавого в тому немає
Відвертих тролів модератори мають банити довіку,а з командою ’ ждуніх’,які постійно виправдовують рашу,ще й дискридетуючи ЗСУ-то вже треба в СБУ скріни скидати
L-i-s-a-92af• 02 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Если б они ещё были те укрытия.
А когда тревоги постоянно, то с тех укрытий и не выходить?
Прям постоянно
Когда тревоги,да,не выходить