Чемодан-Вокзал-Майами• 02 марта 2024
Може хтось підказати по номерах на фарби для волосся?
Коси фарбую сама вдома, виходить не погано, рівномірно і т.п. , здається і сивину яка відростає теж зафарбовує нормально, правда через 3 тижні біля коренів її видно знову і знову фарбуюся, мій парикмахер ніколи мені нічого не радила з приводу вибору фарби, казала лише що зафарбовую добре і колір їй подобається, ну все ніби нічого, вчора вийшло так що попала в іншу перукарню , фарбувала волосся тиждень тому і перукар вже замітила сивину і порадила звертати на номери на фарбі... Щось казала що потрібно обирати щоб було написано 8.0 чи щось таке, або й більше... (Не зрозуміла правда де саме більше..), для того щоб гарно зафарбовувалася сивина, вобщем я не зрозуміла нічого, перепитала, вона мені пояснила ще раз, я знову взагалі нічого не зрозуміла, думала буду вдома подивлюся інформацію в Інтернеті..і знову нічого не можу зрозуміти )). Номер 8 є взагалі різні і геть світлий тон і темний, мабуть велике значення мають цифри після крапки, але не можу розібратися що вони значать.
Я фарбуюся лише двома фарбами на фото нижче, так як лише в цій фарбі мені подобається відтінок, вони у мене на волоссі виглядають майже однаково після покраски, ну одна з них трішки темніша, обидві з рожевим відтінком, але на одній з них 8 на іншій 7 , 12 після точки на обох..
То ж яку потрібно вибирати фарбу щоб гарно зафарбовувала сивину?
Вероятненько• 02 марта 2024
Основний тон, яким заіарбовуєте сивину, якщо 8, то після крапки має бути два нулі.
Саме 00 це для зафарбовування сивини. Це мені моя перукар так казала, то так і фарбуюсь
Мальовнича даль• 02 марта 2024
Ответ дляunser
Купите еще 9.00, 9.3 или 9.03 и смешайте две краски.
1 часть 9.3 и 2 части 8.12. Получится очень красивый цвет
Почему 9.00 Я поняла (натуральный ряд, хорошо закрашивает седину). А вот почему 9.3 советуете?
Престидижитатор• 02 марта 2024
Ответ дляunser
это вы на какой исходник (тон волос) советуете?
автор же свой родной цвет не указала. и я так понимаю, предварительно она не осветляется.
Вообще не факт• 02 марта 2024
Ответ дляunser
Не получится, это бытовая краска. Это в профах есть ряд для седины.
Фантазерша• 02 марта 2024
Ответ дляМальовнича даль
Компенсирует недостающие пигменты
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 марта 2024
Ответ дляunser
Ой ні... Так я експериментувати точно боюся, тим паче решту куди? Викинути?
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 марта 2024
Ответ дляПрестидижитатор
Так, забула вказати, у мене середній русий з сивиною... Ну не геть біла ще вся )), але вже гарно видно ((
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Автор покажите цвет сейчас.
Зараз не можу показати, так як цього разу взагалі використала іншого виробника, купувала колись в Єві по акції, знайшла в шафі )))
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 марта 2024
Вообще не факт• 02 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
Зараз взагалі ось такий
Був світліший?
Княгиня пітьми• 02 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
я думаю ваша мастер имела в виду проф краски. Тогда остатки никуда, они спокойно хранятся) В итоге по цене окраска выходит дешевле, чем тот же гарньер покупать. Если вы обычно один тюбик используете, то профа каждого оттенка будет идти половина, окислитель сразу литровую банку купить. В таком случае вы можете взять и 8.00, 8.12 и еще какую захотите, и смешать.
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 марта 2024
Ответ дляВообще не факт
Був світліший?
Коли фарбувала 8.12 то так
Чи маєте на увазі мій натуральний? Натуральний теж у мене світліший
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 марта 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Можливо , тому що вона ще щось таке казала якщо у мене є ваги , то можна відміряти скількись чогось і ще скількись чогось...
це вже для мене була остаточна точка намагання щось зрозуміти....
і я зрозуміла що це все не для мого розуму...
Княгиня пітьми• 02 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
смотрите сами, конечно :)
Чемодан-Вокзал-Майами
• 02 марта 2024
Ответ дляКнягиня пітьми
Я взагалі використовую все що в упаковці... Бутильок і тюбик )), а як ще можна по іншому навіть не знала що так можна
Княгиня пітьми• 02 марта 2024
Ответ дляЧемодан-Вокзал-Майами
можно) просто смешиваете в отдельной емкости, ее тоже можно купить в магазине с профкрасками. Получается выгодней, и вы можете больше влиять на результат