хутряна володарка• 02 марта 2024
Мілупа. Прикорм
Дівчата хто пробував давати малечі мілупу? Як вона вам? Купила перший раз дала гречану, а вона так її добре їсть, рота відкриває... Пюре так не їла, як її. Але ж на вигляд суцільні хлоп´я.. чи є там щось корисного від гречки взагалі.. як ви її давали? Спробувала на воді і додала свого молочка, хочу спробувати ще з яблуком чи бананом
Кракадэ• 02 марта 2024
Сподобалася каша))
Мої діти їли мілупу безмолочну. Гречаної не було безмолочної, але вівсяна, мультизлакова, кукурудзяна йшла добре.
Ацетилсалициловая кислота• 02 марта 2024
В основному даю hipp та гербер. Але Мілупу їсть вівсянку безмолочну. Також подобається
хутряна володарка
• 02 марта 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Там багато цукру. Дуже багато.
Спробувала не відчула ні граму, навпаки без смаку
Захекалася читать• 02 марта 2024
Ответ дляхутряна володарка
Спробуйте ще почитати склад
Кракадэ• 02 марта 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Там багато цукру. Дуже багато.
Можливо ви за молочну?
Безмолочна в мʼяких упаковках завжди була без цукру.