Пустощі-веселощі• 04 марта 2024
Бабуся і город: почалося
Привіт всім) Буду рада отримати поради, бо сама вже не виводжу. Кожен рік одне й те саме. Моя бабуся, ніби схиблена на городах. Я живу взгалі окремо, з того городу брати нічого не хочу — вона сама більше змушує брати. Доводиться допомагати, інакше це нерви, це дорікання. Але проблема в тому, що їй постійно мало, бо он у сусідів рачки щодня стоять діти та внуки на городі, а в неї ні. Я розумію мати город для задоволення, аби посадити трохи для себе і доглядати, але коли це вже маніакально, аби сусіди похвалили, то це просто переходить всі межі. Я маю роботу, свою родину і не можу все кинути, аби тільки на городі стояти. І багато щастя від того городу? Як такими нервами його садити та доглядати, то краще піти і купити картоплю та овочі. Діти бабусині — хто допомагає, а хто ні, бо теж вже задовбалися. У нас як весна приходить, то це просто жесть якась. Вона наче наперегонки із сусідами і хоче всім показати, яка вона хазяйновита, а те якою ціною — її не хвилює. Я перестала відповідати на дзвінки її, бо мені набридло вислуховувати це ниття за городи. Не подумайте, що я якась невдячна онучка — ні, я завжди і допоможу, і куплю, і вислухаю, але коли це вже шкодить моїй психіці і потім я приїжджаю від неї вся знервована, що чоловік переживає за мій психологічний стан, то це вже щось та значить. Що хто порадить? Може, у вас в самих є такі рідні, то як чините у такій ситуації?
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Ответ дляПозитивна
На даче 4-е сотки две остановки на электричке? Вы точно были в селе и понимате масштаб высадки картошки в селе и на такой даче? В сельских масштабах я не видела очереди, как деокуптруют, специально тут объявление напишу. Приезжайте, сажайте, копайте, продавайте кто хочет. Только за оплату за землю государству за землю, типа как за коммуналку, надеюсь буду отбиваться от желающих горожан.
Я понимаю все масштабы. Я ответила об огородах. Моё село рядом с городом и сразу после деокупации были предложения купить двор. На форумах моего города куча желающих арендовать дачу или огород с выкупом, или за небольшую аренду. А вы хотите, чтобы люди бросили жилье в городе и уехали в села? Тема не о том.
Крем для арбуза• 04 марта 2024
Зберіться всі і вирішіть засіяти конюшиною той город.
Бабусі залишити на грядки і пару відер бараболі.
Хай копирсається в задоволення.
Ми сварками до цього дійшли.
Цей інстинкт непереможний-мама після інсульту і інфаркту так і продовжувала повзти на город.
Поки не перевезла до себе
Хай копирсається в задоволення.
Ми сварками до цього дійшли.
Поки не перевезла до себе
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Ответ дляО_Юми
В мене свекри такі. Мене не займають,бо я відразу чітко сказала, що я про ці городи думаю. Чоловіка інколи лише, а от старшому брату чоловіка достається по повній. Але там не лише город, там взагалі клініка, все має бути краще, ніж у сусідів: піди покоси за забором, піди побіли дерева в саду, піди наноси землі від річки, піди змети сніг з забору (я не жартую, змети сніг з забору, Карл). І так нон-стоп. Якщо в людини якісь інші плани, то починаються маніпуляції. Страшне
Підмети сад та доріжки. Кажуть і город вимітали, але я того не застала.
Невісточка ж• 04 марта 2024
Ответ дляМуркошечка
Скиньтесь с остальными близкими родственниками и наймите человека с села пусть он ей помогает . Скажите, что онлайн обучение или что то и вам не до огорода
Бабці не потрібна чужа людина.
Бабці потрібно щоб саме діти і онуки там впарбвались, бо ашолюдискажуть.
Невісточка ж• 04 марта 2024
Моя свекруха таж ниє, що я не допомагаю на городі. Але я відразу сказала, як вона в приватний будинок переїхала, що її горо - її проблеми. В мене спина хвора і ті грядки мені даром не потрібні. Хай саджає стільки, скальки може обробити або ківтник розіб’є. Але ж ні, потрібно з лопатою бігати і копати кожен вільний клаптик землі, потім нити, що воно не вродило/пропало.
Городиною мені не тикає, бо я оплачую комуналку. А комуналки там стільки, що могла б зимою засипатися тими огірками і помідорами.
Позитивна• 04 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
Тема о том, что на примере автора и у меня также история это выглядит так. О, у вас отпуск аж 14 дней с 5 мая, а у вас же выходные на рождество, Пасху. То вы приедете и картоплю другий раз засадимо, першу викопаємо, ще дерева обріжемо, цибулю переберемо, квасолю полущімо и перекопємо від тикву землю, там не багато всього 4 сотки залишилось. Т.е. порешали уже и распланировали наш отдых без нас, а не приехать никак нельзя, потому что оказывается давление. Срочно летить, бо я з городом сама не впораюсь, тому що ваші доводи що лука вистачить того, що отримаю за оренду паю я не врахувала. Вопрос в манипуляции родственников, которые считают, что мне и моей семье этот огород нужен так же как и им. Паралельно ещё в доме лад навести покрасить забор. А на работе потом отдохнёшь. Ты ж городская, нахрен тебе отпуск, на картошке самый лучший вариант
Форс мажор• 04 марта 2024
Ответ дляПозаземний розум
Якщо город великий зараз повно техніки яка все зробить максимально
Ви знаєте вартість цієї техніки? Як з нею вправлятись, обслуговувати? Чи наймати, скільки коштує? То колись робили сусідам за пляшку, тепер всі добре рахують.
Простіше купити продуктів.
Мудробаба• 04 марта 2024
Ответ дляАнонимарик
Бабця на таке не піде, вона ж хоче похизуватися тим, що вся родина до неї біжить і всі дружно працюють. А не працкю сторонньої людини.
Та і при таких розкладах дешевше їй вже вирощені овочі купити ніж когось наймати.
Автор, я бы просто відповіла Ні і все. Хай ображається, хай що хоче робить. Можете запропонувати хіба що купити їй ту картоплю восени,працювати самій категорично ні
Всі дружньо працюють і пісні співають 😄
Позаземний розум• 04 марта 2024
Ответ дляФорс мажор
Простіше купити продуктів.
Мене влаштовує вартість обробки городу технікою чи найнятими людьми. Вам простіше то купуйте, я вирощую своє і фінансах не обмежена.
Крем для арбуза• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
меня в этом году тема с огородом тоже накрыла... но я единственная дочь и одинокая мать... быстрее сдохнуть там можно... сил нет
Садіть багаторічні сортові квіти.
Потроху продаватимете.
Непоганий приварок.
Потроху продаватимете.
Непоганий приварок.
Мудробаба• 04 марта 2024
Авторе, знайдете відповідь повідомте.
Я в тому році майже (2 рази весною їздила) відмовилася від збиткового проєкту ’Батьківська дача’. Так зі мною мати 2 місяця взагалі не розмовляла. ’привіт - пока’. Ну таке собі, суцільне психічне насилля. 🤯
жінка незаміжня• 04 марта 2024
Ответ дляМолчунья
Біля квітів стільки ж роботи, як і біля картоплі. Чи ви думаєте, між квітами не ростуть бур´яни? Діти асфальту ...
В мене не ростуть бурьяни, бо квіти їх заглушили. Догляд за квітами менший чим за овочами. я бабуся, яка нікого не достає щоб допомогли, моя старенька мати ходить на город щоб зробити зарядку, та зайняти свій час, а не щоб похвастатись сусідам врожаем))) Свекор ще якийсь час хотів загнати нас на свій город, але його теж вже попустило. Купили тример для буддяків. собі садить щоб поїсти салатик. Бо ми не беремо в нього нічого, а овочі на зиму привозимо.
Позитивна• 04 марта 2024
Ответ дляРаботать надо
Все як на цьому гумористичному відео ))))
То точно)
жінка незаміжня• 04 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
В мене свекруха досі огород вимітає мітлою. але то вже від того що не знає куди себе діти, та трохи деменції. Бо собачі какахи при вході вона не прибирає, брезгує, а в кінці города. порається з мітлою, бо там її собака не бігає.
Мая твая не панимать• 04 марта 2024
у нас все еще хуже
бабушка живет далеко ездить к ней нет возможности я работаю
в результате на том огороде упахивается моя мама пенсионерка
а овощи с него бабушка отдает семье внучка который в 30 километрах от нее живет и ни разу не помогал(
а нанимать никого нельзя бо шососедискажут.я каждый год с мамой ругаюсь изза этого
Я такая - жду трамвая• 04 марта 2024
Просто сказать, что вы не будете ездить на тот огород. Вообще не будете. Скажите , что взяли подработку на выходные и у вас теперь вообще нет выходных. Всё. К вам не обращаться.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 марта 2024
Ответ дляЯ шалунья
все познается в сравнении.
я знаю что огород - тяжело и марудно.
но вот сегодня пересмотрела передачу про немцев. у них дачу и земельный участок нельзя купить, только арендовать. люди в Европе могут за грядку 4 на 4 метра платить 150 евро в месяц (боюсь сбрехать насчет суммы). и они платят, чтобы свое что-то вырастить - это люди среднего возраста, не старики.
короче, когда свое критикуете и жалуетесь, стоит также ценить то, что имеете.
сюда же комменты про бабушек, которым в 87 никто не помогает. у многих людей нет мам, не то что бабушек. или есть, но тяжелобольные.
я знаю что огород - тяжело и марудно.
До чого одне до іншого? То їх вибір. Як і вибір бабусь врахувати я на городі. Без мене будь ласка
Без QR коду• 04 марта 2024
Ответ дляЯ шалунья
все познается в сравнении.
я знаю что огород - тяжело и марудно.
Майже в центрі Берліну моя тітка має дачу 4 сотки.
Оплачує комунальні витрати і благоустрій. Ніяких космічних платежів немає.
Городів там ніхто не розводить, все задля відпочинку з онуками: гамак, мангал, квіти.
РокерША• 04 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
+100
Мої бабусі були 1926 і 1929 років народження, то й на старості років човгали на город і щось там робили, бо як це так- нічого НЕ робити?!
Мої до 82х (до самої смерті) працювали, дійшло до смішного - батьки переїхали у приватний будинок у самісінькому центрі міста,перевезли бабусю та дідуся, зробили супер ремонт на той момент (початок 2000х), а на ділянці замість квітів та газону були помідори та перець)) і курятник))
Але хоча б постійної допомоги не просили, допомагали ми їм за можливості і людей на важкі роботи наймали
ПодругаМужа• 04 марта 2024
Ответ дляКупи слона
Поясніть бабусі, що вам все одно на думку її сусідів, що вони чужі люди і вам не цікаво що вони думають про вас, про бабусю і про всю вашу родину, що це немає ніякого значення
А вона відповість , що їй не всеодно і добра сім´я повинна допомагати. І які сусіди щасливі, що гарних дітей і онуків виростили, які на городі раком стоять. І як їй соромно, що в неї такі негожі.
ПодругаМужа• 04 марта 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
А що доводити. Не брати городину і не виходити на город. Навіщо когось переконувати?
Ну так будуть же самі надриватися, поки не впадуть. А за лежачими все одно дітям дивитися.
Моторошні троянди• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Шлите мать лесом- выбирайте себя )
Моторошні троянди• 04 марта 2024
Ответ дляПодругаМужа
В ситуации автора смотреть детям- не внукам
Или в Европу свалить быстро )
Форс мажор• 04 марта 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Садіть багаторічні сортові квіти.
Потроху продаватимете.
Непоганий приварок.
Потроху продаватимете.
Непоганий приварок.
Ви це як собі уявляєте? Щоб їх продавати, треба мати кому робити пакування, відправки, вести сторінки в фб і на інших сайтах. Це нормальна робота, щоб на цьому заробляти. А випадково проданий кущ погоди не зробить. Автор займатиметься чи мати? А якщо село віддалене, то нова пошта і паливо весь прибуток зжеруть.
Попельшка• 04 марта 2024
Ответ дляКрем для арбуза
Хай копирсається в задоволення.
Ми сварками до цього дійшли.
Поки не перевезла до себе
Хай копирсається в задоволення.
Ми сварками до цього дійшли.
Поки не перевезла до себе
Справа в тому, шо в їхньому житті нічого більше не було/немає крім того городу. Що ще вона може собі дозволити? Подорожувати? Піти з подружкою в кафе? Ходити у спортзал, на танці, у якийсь клуб за інтересами? Все життя простояла раком на тому городі, і помре на ньому
Це все через нашу ментальність і бідність
Огірок та Помідорчик• 04 марта 2024
Ответ дляВареничніца
Очень Вас понимаю, задолбал этот огород!!! Вот опять: ноги болят, сердце болит, так плохо, но огород садить буду. Блин, да ну купим всё и даже больше, всё равно не особо огород урожаем радует, нет, нужно убиваться. И сразу: ну планируйте так, чтоб приезжать, помогать, это вам не зима, отдохнули и хватит. Бесит неимоверно
А у неё там есть условия?
Ну вот реально: душ, туалет в хате, отопление, интернет нормальный, а не 1 точка?
Если есть, тут сложнее
А если нет - я б сказала, что вот когда сделает условия такие, что можно 3 дня например спокойно жить в селе как в городе, ибо на 1 день в село ехать никакого смысла нет вообще - тогда и будем приезжать 😏
Очень действенный метод
Если есть, тут сложнее
Очень действенный метод
Тішуся неперетішуся• 04 марта 2024
Расскажите бпбушке что вам надо на свою пенсию зарабатывать, так как государство в будущем ее давать не будет, учеба, работа- некогда. С удовольствием приедете проведать, но раз берет огород то рассчитывать она должна только на себя.