Пустощі-веселощі• 04 марта 2024
Бабуся і город: почалося
Привіт всім) Буду рада отримати поради, бо сама вже не виводжу. Кожен рік одне й те саме. Моя бабуся, ніби схиблена на городах. Я живу взгалі окремо, з того городу брати нічого не хочу — вона сама більше змушує брати. Доводиться допомагати, інакше це нерви, це дорікання. Але проблема в тому, що їй постійно мало, бо он у сусідів рачки щодня стоять діти та внуки на городі, а в неї ні. Я розумію мати город для задоволення, аби посадити трохи для себе і доглядати, але коли це вже маніакально, аби сусіди похвалили, то це просто переходить всі межі. Я маю роботу, свою родину і не можу все кинути, аби тільки на городі стояти. І багато щастя від того городу? Як такими нервами його садити та доглядати, то краще піти і купити картоплю та овочі. Діти бабусині — хто допомагає, а хто ні, бо теж вже задовбалися. У нас як весна приходить, то це просто жесть якась. Вона наче наперегонки із сусідами і хоче всім показати, яка вона хазяйновита, а те якою ціною — її не хвилює. Я перестала відповідати на дзвінки її, бо мені набридло вислуховувати це ниття за городи. Не подумайте, що я якась невдячна онучка — ні, я завжди і допоможу, і куплю, і вислухаю, але коли це вже шкодить моїй психіці і потім я приїжджаю від неї вся знервована, що чоловік переживає за мій психологічний стан, то це вже щось та значить. Що хто порадить? Може, у вас в самих є такі рідні, то як чините у такій ситуації?
Купи слона• 04 марта 2024
Ответ дляПодругаМужа
А вона відповість , що їй не всеодно і добра сім´я повинна допомагати. І які сусіди щасливі, що гарних дітей і онуків виростили, які на городі раком стоять. І як їй соромно, що в неї такі негожі.
Нехай пишається тим, що її діти та внуки добре вчилися і зараз добре заробляють, що у вихідні відпочивати, а не стояти раком на городі заради економії та своєї картоплі в зиму
Червона ікорка• 04 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
Шлите мать лесом- выбирайте себя )
а совесть?
ЛісАпетная• 04 марта 2024
Ответ дляПодругаМужа
Ну так будуть же самі надриватися, поки не впадуть. А за лежачими все одно дітям дивитися.
Тому треба мінімізувати город та не брати городину. А надриватися знайдуть де. Мати чоловіка ходить сусідам допомагати, там веселіше.
ФруктЕщеТот• 04 марта 2024
Ответ дляМуркошечка
Скиньтесь с остальными близкими родственниками и наймите человека с села пусть он ей помогает . Скажите, что онлайн обучение или что то и вам не до огорода
я так хотіла колись зробити, бо мені їхати було дорожче, ніж людину найняти.
і знаєте, ніхто в селі не хоче йти. ні за які гроші. бо у всіх своє хазяйство постійно. і просто нічим їх не заманиш на чужий город.
Моторошні троянди• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
а совесть?
Понятие до манипуляторов, к ней взывают у тех, кого надо заставить сделать то, что тебе надо.
А по совести оплатите потом сиделку, если сляжет
Червона ікорка• 04 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
да по сути вы то правы...
Моторошні троянди• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
да по сути вы то правы...
Понятие совесть должно работать в 2 стороны, а не угнетать близкого, прикрываясь ею
Червона ікорка• 04 марта 2024
Ответ дляМоторошні троянди
мне по совести ее жалко - частный дом, работы валом круглый год, но и себя с детьми жалко, работа на грани жизни и смерти, после дня каторги на след день и встать трудно, все болит, а никого не волнует, есть список работ которая должна быть сделана
Моторошні троянди• 04 марта 2024
Ответ дляЧервона ікорка
А что будет , если не сделаете?
Кроме манипуляций?
Телефон Рубика• 04 марта 2024
Ответ дляМуркошечка
Вы что, а что ж люди скажут? Нее, таким надо именно что дети и внуки пахали
Поросенка• 04 марта 2024
Ответ дляТелефон Рубика
Ага вы найдите в селе того, кто вам на огороде поможет. Нет таких, не хочет никто. А если кто и согласится, то им нужно поляну накрыть 3 раза в день и не смотря на это, стоять вместе с ними целый день раком на огороде. А потом еще тебя еще обсудят сто раз, найдут за что.
Мы с братом один раз не приехали копать картошку и все, все добавки сразу оставили, садят только возле двора немного. Мама даже смирилась, что я ее картошку не беру, говорю куплю мытую))
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 марта 2024
Ответ дляПодругаМужа
Я найму доглядальницю. Сама не буду
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 04 марта 2024
Ответ дляНевісточка ж
Бабці не потрібна чужа людина.
Бабці потрібно щоб саме діти і онуки там впарбвались, бо ашолюдискажуть.
Нічого, чітке ні швидко переконує
Обнимашкина• 04 марта 2024
Ответ дляЯ_и_моя_собака
В мене мати така була. Я з іншого міста приїджала їй допомогати. Але з часом я теж сказала, що пару разів на рік, не більше. Вона більше квітів висадила, менше картоплі, але покинути дачу не могла, казала що в квартиті закисне влітку, вона в мене живчиком була. І пару трійку разів на рік то і мені ненапряжно було, а навпаки. Вона на дачу завжди щось смачненьке брала, віно, що сама зробила, згадую с теплом. Але рак забрав дуже швидко. В жовтні ми закривали дачний сезон, а в квітні її вже не стало(
Співчуваю Вам... Я з Вами згодна, мама - це святе, це тепло, любов і найкращі моменти...
От тому й хочу, щоб вони побули подовше здорові, а не добивали себе важкою працею(( Але це ніяк їм не доведеш..
Мій чоловік трохи допомагає: посадити картоплю, зібрати, шматок забора поміняти, ремонтує там весь час щось (в нього періодично є по кілька вихідних підряд) і т.д. Я взагалі не маю часу, дуже багато працюю, з дому, по годин 10. тому 2 вихідні присвячую домашнім справам і сім’ї. Ну не вистачає мене ще на городи, та й спину весь час лікую, з цим маю проблеми немаленькі((
Правда, батьки це розуміють, і давно перестали мене чіпати з цим питанням)
Петриківна• 04 марта 2024
Принесите ей справку с печатями, что вам нельзя такая нагрузка и надо беречь спину.
буреЛОМКА• 04 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Дівчата, всім співчуваю.
В мене 2 бабусі жили на різних кінцях одного великого села. Як згадаю...хоч розірвися між двома їхніми городами((
Блин ,бабушки странные ,это отголоски голода сказываются.
Вместо того ,чтобы пообщаться с внуками ,попить чаю ,сходить на речку ,огородыыы.,коровы ,куры ,кони выпасать .
Нафиг надо ?!
Трусиковед• 04 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Це правда. ’Он у Люди діти та внуки виходять всі гуртом допомагати, а в мене якісь люди порпаться будуть на городі, дожилася’. Оце таке вона видаватиме. Їй треба, аби всі робили, як вона хоче, але ж так не може бути
Не ведіться. Скажіть, що Ви достатньо заробляєте, щоб купити ті всі овочі.
Якщо захоче, то ще і їй привезете. Скільки там вона їсть.
Не прохожу мимо• 04 марта 2024
Ответ дляПустощі-веселощі
Автор
Засейте все травой ))
Посадите саженцы, деревья
Засейте все травой ))
Посадите саженцы, деревья
Мотористка• 04 марта 2024
Ответ дляПопихтю та й годі
Там бабця може бути проти чужих людей.
Скоріше за всього треба всім показати які в неї діти та онуки роботящі і тд
Инстагра_мерша• 04 марта 2024
Ответ дляХуАнита
Гроші є? Восени купіть бабці пару мішків картоплі,цибулі,моркви і буряків і хай любується не лише своїм а і докупленим. Вона стільки не з´їсть,буде роздавати сусідам для свиней. Я таке точно знаю. Будете маніпулювати,як ти могла віддати,я ж гроші платила,для тебе старалася,щоб ти на городі не горбилася,купала тобі якісне і тд.
А взагалі- це безвихідь,старенькі помішані на городах.
Не поможет. Проверено. Все равно надо рачки всем семейством. Потому что у Маньки или Дуськи все стоят.
Инстагра_мерша• 04 марта 2024
Ответ дляСмячиком
у меня никогда не было любящей бабушки ((
вообще никакой не было ((
А где тут любящая бабушка? Пока это бабушка-командир.
Инстагра_мерша• 04 марта 2024
Ответ дляСама купляю квіти
В мене мама така. Уже дерева обрізані. Тільки мови про дачу і крики якщо відмова. Нервується, потім тиск. На городі без її дозволу ні копнути ні ступити, кожен крок має бути з її дозволу, бо там машинку витопчеш, там квітки. Але воно все одне на одному і дерева метр одне від одного, джунглі, але нічого зрізувати не можна, бо то вона десь доставала.
Співчуваю автор, вони роблять винними нас, але нас ніхто не питає чи треба то нам.
Отстаивайте себя. Границы свои. Это же манипуляции такие регулярные. Уверена. У нас такое тоже было. Как же это достало в один прекрасный момент.
Инстагра_мерша• 04 марта 2024
Ответ дляtereska
Засадіть фруктовими деревами, поставте альтанку в саду, як варіант.
О) вы очень далеки от таких родичей и огородной темы. А обрезать те деревья, а траву покосить, а собрать плоды. А лечить от жуков и пауков. А красить, чистить ту альтанку. Тут иное. Стиль жизни такой у поколения бабушек и мам старше 60-65. Есть исключения. Редкие.
Кров з молоком• 04 марта 2024
ви як моя мама. треба говорити, а не просто нервувати з цього приводу.
я не хочу і не роблю. в мене немає ні часу, ні сил, ні здоров*я на ті городи. ні бажання.
поки моя мама цього не зрозуміла - їздила кожні вихідні своїй мамі допомагати. як тільки нарешті навчилась говорити ’ні’, так відразу бабушку і попустило з городами.
Червона ікорка• 04 марта 2024
Ответ дляJifer
На західній плантації полуниці під агроволокном. Думпю, є технологія
каждый год половина ростков отмирает, их надо прорывать, и растут новые
Ловлю капці• 04 марта 2024
Поставьте ей высокий забор, чтоб соседи не видели что она там делает и ее не тревожило их мнение
Що тут порадити - поки автор дозволяє собою маніпулювати, то так і буде ця пісня про город продовжуватись.
В мене просто - можу і хочу, то допомагаю. Не можу і не хочу - не допомагаю, без зайвих пояснень. Я доросла людина в мене своє життя і своє бачення. Город не справа життя та смерті.
Хто не розуміє - його справи. Мене це не обходить.