ШанельКуКу• 09 марта 2024

что думаете о войне, куда она нас приведёт в конечном итоге?

просто хочу почитать ваши мисли, война в тупике русские продвигаются но очень медленно, переговори запрещени законодательно
Люсильда.ua• 10 марта 2024
Ответ дляAnonim-571f
’расцвет экономики’ ви когда то в это верили
Ну я хотя бы верила в стабильность экономики. И в моей семье такой небольшой период был. Жили скромно, но стабильно. Могли себе позволить весь необходимый минимум. Ремонт, отдых, еду, одежду, лечение. Годы писать не буду. Это когда доллар был по 5, а потом по 8 грн. В Киеве нормально жилось.

Ольга-f5e3• 10 марта 2024
Ответ дляПавлодарская
Кроме терракта такого масштаба как наша война

Так что мало ли
Та всё. Терракт обещали в течении 48 часов, так что кина не будет
Павлодарская• 10 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Ну и рф начала «операцию» не обещанного 19го
Ольга-f5e3• 10 марта 2024
Ответ дляПавлодарская
Ну тогда ждите
СhanelKa• 10 марта 2024
Ответ дляCoffee is Love
Не може, тому що ніхто не випустить вбивць чи гвалтівників. Про це навіть мова не йшла.
Тим не менш ви настійливо продовжуєте поширювати ці брехні невідомом з якою метою.
Як це ніхто ніколи не випустить?
А закон Савченко ? Давно вже випускали
І не на війну, в просто так
RaminaSonne• 10 марта 2024
Ответ дляCoffee is Love
Ну тобто вся ця гнила система була нашим чоловікам зручна рівно до початку війни, правильно?
До неї ніхто не почухався щось змінити.
Ми не звикли нести відповідальність за наші дії і саме тому наразі ми обурені, коли нас змушують те робити.
Так, жорстоко. Але це чиста правда. Я не кажу, що ми зобов´язані мовчки вмирати, але без наших дій не змінится НІЧОГО.
Система системі рознь.
Коли просто крали наші податки собі в кишені, і люди були вимушені геть усі питання вирішувати за власний рахунок - то один масштаб. А коли різко - так, різко - закрили кордони, закрили людей, як звірів у клітці і влаштовують на них полювання серед білого дня у всього світу на очах - то те вже інший рівень днища. І, так, як до цього ще можна було жити у цій країні і тягнутись якось - то наразі про це й мови нема.
Елена1265• 10 марта 2024
Не знаю, к чему приведет. Надежда только на переговоры. Других путей все закончить не вижу
Jhenya_Sh• 10 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
То есть, если нет гарантий, то родину защищать не нужно?
Родина неодушевленная, ей не больно. Земле вообще пофг, на такого повидала за миллионы лет ))
А вот человека не вернешь, и жизнь ему зппасную никто не выдаст
Jhenya_Sh• 10 марта 2024
Ответ дляCoffee is Love
З ваших слів виходить трохи інакше: що до деяких пір людям чомусь було зручно жити саме в Україні, а під час війни чомусь різко виявилося що держава погана і ніц не дала нам.
Людям и в Украине жилось нелегко, но они приспособились
Точно так приспособятся и к другой реальности, лишь бы не покидать свой дом. Так что жили они тут вовсе не от таких хороших условий жизни, которые им предоставило государство. Не надо преувеличивать его заслуги )))

Карамелінка• 22 марта 2024
Ответ дляОльга-f5e3
Обычно все терракты происходят тихо. Никто за них не пишет и анонсы не делает
Вот и терракт.