10 марта в 16:24

Борг за газ

Маємо борг за газ -Нафтогазу. Хотіли зробити реструктуризацію, але їх відділення на Сході України. Повідомили по телефону,що передали до суду. Які суд виносить рішення хто знає,напишіть.
Кидстаффовка 10 марта в 16:25
В Привате нельзя оплатить?
автор Тихомандражная 10 марта в 16:25
Ответ дляКидстаффовка
В Привате нельзя оплатить?
Ні.
Альдебаран 10 марта в 16:26
Заочное решение. Долг + судебные издержки+ услуги исполнителя (а он может по новому закону быть частным). Блокировка карточек. Погасите все оплаты, снимут арест.
Кидстаффовка 10 марта в 16:26
Ответ дляТихомандражная
Ні.
И под дозвониться и попросить прислать реквизиты для оплаты, я так с домофоном делала
Кидстаффовка 10 марта в 16:27
Ответ дляАльдебаран
Заочное решение. Долг + судебные издержки+ услуги исполнителя (а он может по новому закону быть частным). Блокировка карточек. Погасите все оплаты, снимут арест.
Или деньги со всех счетов снять, все распродать и свалить в Европу
4 1
Бокс-орун 10 марта в 16:28
Великий борг?
автор Тихомандражная 10 марта в 16:29
Ответ дляБокс-орун
Великий борг?
30000
Дівка в намисті 10 марта в 16:31
Ответ дляТихомандражная
30000
Снимут с вас судебный сбор 1100 грн, 10% работы виконавчей (3000 грн). Работу адвоката, если он был. И сам долг.
Бокс-орун 10 марта в 16:32
Подзвоніть, попросіть договір на реструктуризацію. Поштою пришллють Вам, якщо Ви в Україні
Чеширская кошечка 10 марта в 16:32
Ответ дляКидстаффовка
Или деньги со всех счетов снять, все распродать и свалить в Европу
Якщо так рубати, то ще й кредитів набрати по максимуму де тільки можливо

Звучить як жарт, але саме так, багато і зробили свого часу
Дівка в намисті 10 марта в 16:32
https://court.gov.ua/fair/
Если подали в суд, то может уже открыто провадження по справи. Вбейте своё ФИО в строке ’сторона по справи’,поищите.
автор Тихомандражная 10 марта в 16:37
Ответ дляБокс-орун
Подзвоніть, попросіть договір на реструктуризацію. Поштою пришллють Вам, якщо Ви в Україні
На початку січня звертались по електронній почті,просили зробити реструктуризацію,нам відповіли,що передадуть спеціалістам. Пройшло два місяці і спеціалісти нарешті позвонили. Сказали,що на той час можна було зробити,а зараз ні тому,що передано до суду.
автор Тихомандражная 10 марта в 16:43
Ответ дляДівка в намисті
https://court.gov.ua/fair/
Если подали в суд, то может уже открыто провадження по справи. Вбейте своё ФИО в строке ’сторона по справи’,поищите.
Дякую.Ні немає.
Дівка в намисті 10 марта в 16:47
Ответ дляТихомандражная
Дякую.Ні немає.
Если есть приватовская электронная подпись ЕЦП, то вообще вы можете зарегиться в Электронном Суде.
https://id.court.gov.ua/
Юрлица обязали теперь все иски подавать имея свой кабинет в Эл. Суде. А газпоставщики юрлица, по-любому. Так что если вдруг подадут, то может вам придёт извещение в ваш кабинет в ЭСуде, копия дела, клопотання, ухвалы, ришення.
автор Тихомандражная 10 марта в 16:48
Ответ дляДівка в намисті
Если есть приватовская электронная подпись ЕЦП, то вообще вы можете зарегиться в Электронном Суде.
https://id.court.gov.ua/
Юрлица обязали теперь все иски подавать имея свой кабинет в Эл. Суде. А газпоставщики юрлица, по-любому. Так что если вдруг подадут, то может вам придёт извещение в ваш кабинет в ЭСуде, копия дела, клопотання, ухвалы, ришення.
Спасибо большое.
Дівка в намисті 10 марта в 16:56
И на сайте стан розгляду судових справ можете забить в поиске сам Нафтогаз (правильное название компании), посмотреть открытые дела, жмёте на выбранную строчку, сверху покажет варианты, жмёте Судови ришення и открывается инфа по конкретному делу, жмёте построчно на каждую строчку по делу, открывается новой вкладкой каждое заседание по делу. Там просто, понятно. Так сможете посмотреть какие уже есть дела по долгам за газ, какие выносят судьи решения.
Пургену мне 10 марта в 16:56
Ответ дляТихомандражная
На початку січня звертались по електронній почті,просили зробити реструктуризацію,нам відповіли,що передадуть спеціалістам. Пройшло два місяці і спеціалісти нарешті позвонили. Сказали,що на той час можна було зробити,а зараз ні тому,що передано до суду.
Розгляд буде навіть без повідомлення боржника. Рішення стягнути борг у формі судового наказу.
Крім боргу, як уже сказали, буде стягнуто судовий збір.
Якщо в стислий термін не сплатите, то ще 10% від суми боргу виконавча служба з вас стягне у вигляді виконавчого збору.
Заблокують усі банківські рахунки боржника, включаючи соціальні.
Забодаєтесь потім розблоковувати, навіть після погашення боргу.

П.С. Якщо є чим платити, терміново гасіть борг і зустрічну заяву в суд, що у позивача немає підстав для судового стягнення. Тоді проскочите без додаткових витрат
автор Тихомандражная 10 марта в 16:58
Ответ дляДівка в намисті
И на сайте стан розгляду судових справ можете забить в поиске сам Нафтогаз (правильное название компании), посмотреть открытые дела, жмёте на выбранную строчку, сверху покажет варианты, жмёте Судови ришення и открывается инфа по конкретному делу, жмёте построчно на каждую строчку по делу, открывается новой вкладкой каждое заседание по делу. Там просто, понятно. Так сможете посмотреть какие уже есть дела по долгам за газ, какие выносят судьи решения.
Спасибо
Дівка в намисті 10 марта в 17:01
Ответ дляПургену мне
Розгляд буде навіть без повідомлення боржника. Рішення стягнути борг у формі судового наказу.
Крім боргу, як уже сказали, буде стягнуто судовий збір.
Якщо в стислий термін не сплатите, то ще 10% від суми боргу виконавча служба з вас стягне у вигляді виконавчого збору.
Заблокують усі банківські рахунки боржника, включаючи соціальні.
Забодаєтесь потім розблоковувати, навіть після погашення боргу.

П.С. Якщо є чим платити, терміново гасіть борг і зустрічну заяву в суд, що у позивача немає підстав для судового стягнення. Тоді проскочите без додаткових витрат
Так вышло у брата. Заблокировали все карты, приват снял всё деньги по письму выконавчей, ещё и должен 28 тыс до сих пор. Приплюсовали 4000 грн, это 10% вык. Службе. Работает не официально, долги висят, просвета нет.
Пургену мне 10 марта в 17:15
Ответ дляДівка в намисті
Так вышло у брата. Заблокировали все карты, приват снял всё деньги по письму выконавчей, ещё и должен 28 тыс до сих пор. Приплюсовали 4000 грн, это 10% вык. Службе. Работает не официально, долги висят, просвета нет.
Нужно искать просвет. Сейчас, в качестве второго шага, могут тупо отключить. Хорошо если просто опломбируют кран. А то могут и трубу обрезать. А долг будет расти (за доставку).
И обратно подключить влетит в копеечку.
Губка Боб 10 марта в 17:17
Ответ дляТихомандражная
30000
Я бухгалтер по зарплате. Вот только недавно получила виконавче провадження, теперь удерживаю с сотрудницы долг за газ. И что меня удивило, что сумма у нее небольшая, чуть больше 3000 грн, но плюс судебные издержки и вознаграждение приватному виконавцю, получилось уже около 4000 грн А у вас в 10 раз больше, странно что раньше в суд не подали. Если официально трудоустроены, то придет ВП на работу и будут с вас удерживать эти 30 тыс, плюс вышеперечисленные расходы. По 20 процентов в месяц до полного погашения долга. Если не трудоустроены, могут описать имущество, наложить арест на все банковские счета, привлечь коллекторов
автор Тихомандражная 17 марта в 16:35
Ответ дляПургену мне
Розгляд буде навіть без повідомлення боржника. Рішення стягнути борг у формі судового наказу.
Крім боргу, як уже сказали, буде стягнуто судовий збір.
Якщо в стислий термін не сплатите, то ще 10% від суми боргу виконавча служба з вас стягне у вигляді виконавчого збору.
Заблокують усі банківські рахунки боржника, включаючи соціальні.
Забодаєтесь потім розблоковувати, навіть після погашення боргу.

П.С. Якщо є чим платити, терміново гасіть борг і зустрічну заяву в суд, що у позивача немає підстав для судового стягнення. Тоді проскочите без додаткових витрат
Доброго дня.Не підскажете блокують рахунки всіх зареєстрованих чи лише боржника?
Пургену мне 17 марта в 17:50
Ответ дляТихомандражная
Доброго дня.Не підскажете блокують рахунки всіх зареєстрованих чи лише боржника?
Переважно однієї особи.
А тут, все індивідуально.
По суті, спочатку мають блокувати власника особового рахунку.
Однак, інколи власник рахунку - фікція чи щось подібне. І тоді під роздачу можуть попадати власники, співвласники чи просто зареєстровані особи (особливо, якщо це зареєстровані там дорослі діти, що сплачували з своїх рахунків за батьків).

Коли великий борг, а власник о/р помер чи неплатоспроможний, то можуть зразу на всіх зареєстрованих.
Але це винятки.

Самий тривіальний варіант - на власника о/р. А у разі несплати боргу і через суд, то тупо відрізають.
автор Тихомандражная 17 марта в 19:44
Ответ дляПургену мне
Переважно однієї особи.
А тут, все індивідуально.
По суті, спочатку мають блокувати власника особового рахунку.
Однак, інколи власник рахунку - фікція чи щось подібне. І тоді під роздачу можуть попадати власники, співвласники чи просто зареєстровані особи (особливо, якщо це зареєстровані там дорослі діти, що сплачували з своїх рахунків за батьків).

Коли великий борг, а власник о/р помер чи неплатоспроможний, то можуть зразу на всіх зареєстрованих.
Але це винятки.

Самий тривіальний варіант - на власника о/р. А у разі несплати боргу і через суд, то тупо відрізають.
Дякую.
hrystia 19 марта в 17:09
В мене така ж ситуація, як у вас, автор. Поки що, прийшло попередження, що подають до суду. Погасити борг нічим. Не знаю, що робити.
автор Тихомандражная 19 марта в 17:50
Ответ дляhrystia
В мене така ж ситуація, як у вас, автор. Поки що, прийшло попередження, що подають до суду. Погасити борг нічим. Не знаю, що робити.
Нас вже подали 13 березня. Дізналась на сайті ,який порадили в цій темі.
hrystia 19 марта в 19:12
Ответ дляПургену мне
Переважно однієї особи.
А тут, все індивідуально.
По суті, спочатку мають блокувати власника особового рахунку.
Однак, інколи власник рахунку - фікція чи щось подібне. І тоді під роздачу можуть попадати власники, співвласники чи просто зареєстровані особи (особливо, якщо це зареєстровані там дорослі діти, що сплачували з своїх рахунків за батьків).

Коли великий борг, а власник о/р помер чи неплатоспроможний, то можуть зразу на всіх зареєстрованих.
Але це винятки.

Самий тривіальний варіант - на власника о/р. А у разі несплати боргу і через суд, то тупо відрізають.
А якщо власник о/р рахунку помер, зареєстрована дочка і двоє неповнолітніх дітей? Прийшло попередження про оплату боргу, а платити нічим(
Пургену мне 19 марта в 20:06
Ответ дляhrystia
А якщо власник о/р рахунку помер, зареєстрована дочка і двоє неповнолітніх дітей? Прийшло попередження про оплату боргу, а платити нічим(
Платить спадкоємець або повнолітня зареєстрована особа.
При чому є роз´яснення Верх.суду, що смерть власника не знімає відповідальності з спадкоємця (зареєстр.мешканця) щодо оплати боргів.

Хто спадкоємець? Вступила у права наслідування? Якщо дочка і спадок отримала, то взагалі без варіантів. Повна сума боргу, навісять судові витрати + 10% виконавче провадження. І відріжуть, а за приєднання купу грошей треба буде сплатити.

Єдине, якщо не вступила у права наслідування, то можна пробувати відстрочити до моменту отримання майнових прав на спадкове майно.
Але..... Зараз споживання за зареєстрованою там дочкою і борг її. Тому, в принципі, для дочки без варіантів. Або шукати кошти в домовлятися про реструктуризацію боргу, або чекати поки відріжуть і навісять додаткові борги (судовий та виконавчий збір).
hrystia 19 марта в 20:16
Ответ дляПургену мне
Платить спадкоємець або повнолітня зареєстрована особа.
При чому є роз´яснення Верх.суду, що смерть власника не знімає відповідальності з спадкоємця (зареєстр.мешканця) щодо оплати боргів.

Хто спадкоємець? Вступила у права наслідування? Якщо дочка і спадок отримала, то взагалі без варіантів. Повна сума боргу, навісять судові витрати + 10% виконавче провадження. І відріжуть, а за приєднання купу грошей треба буде сплатити.

Єдине, якщо не вступила у права наслідування, то можна пробувати відстрочити до моменту отримання майнових прав на спадкове майно.
Але..... Зараз споживання за зареєстрованою там дочкою і борг її. Тому, в принципі, для дочки без варіантів. Або шукати кошти в домовлятися про реструктуризацію боргу, або чекати поки відріжуть і навісять додаткові борги (судовий та виконавчий збір).
Дякую за відповідь.
hrystia 19 марта в 20:17
Ответ дляПургену мне
Платить спадкоємець або повнолітня зареєстрована особа.
При чому є роз´яснення Верх.суду, що смерть власника не знімає відповідальності з спадкоємця (зареєстр.мешканця) щодо оплати боргів.

Хто спадкоємець? Вступила у права наслідування? Якщо дочка і спадок отримала, то взагалі без варіантів. Повна сума боргу, навісять судові витрати + 10% виконавче провадження. І відріжуть, а за приєднання купу грошей треба буде сплатити.

Єдине, якщо не вступила у права наслідування, то можна пробувати відстрочити до моменту отримання майнових прав на спадкове майно.
Але..... Зараз споживання за зареєстрованою там дочкою і борг її. Тому, в принципі, для дочки без варіантів. Або шукати кошти в домовлятися про реструктуризацію боргу, або чекати поки відріжуть і навісять додаткові борги (судовий та виконавчий збір).
А Нафтогаз може провірити чи дочка вступила у спадок?