Чернівці. 6 березня в школу прийшла поліціянтка і познущалася з дітей. Принижувала дітей, примушувала присідати і стояти в планці, а якщо дитина не могла стояти, її знизу били ногою в живіт, і говорили "Не реви, ти ж мужик". (Тепер з 10 років мужиками людей вважають, скоро на фронт відправляти будуть?)
Також пані поліцейська дуже цікавилась заробітною платою батьків. Залякувала 10-річних дітей штрафами для їхніх батьків і повістками ТЦК.
А найжахливіше, що за цим всім спостерігали класний керівник і шкільний психолог!
У відео є фотографія "злочинців", до яких прийшла представниця ювенальної поліції - 5-В клас. Нібито на запрошення директора.
Директорка Чернівецької гімназії "Інтеграл" Віра Сопетик на камеру сказала (це треба бачити, абсолютно безграмотна особа, кілька слів не може зв´язати), що "Це профілактична робота з дітьми." "Вони опускають волоси".
Поліціянтка була навіть не в формі.
Ekaterina17• 12 марта 2024
Читала це все , слухала голосове , дитина записала , жесть , хай сама скаже , що таке підмет і віджимається 40 раз
Чим все скінчилося ?
Директрису прибирають ? А цю поліцейську ?
Чим все скінчилося ?
Ekaterina17• 12 марта 2024
Ответ дляoboeva
Родители жалобу пусть на нее пишут,что тут обсуждать.
Там і скарга і телебачення все є
Janeke_in_UA• 12 марта 2024
Когда к сыну в класс пришли полицейские(как раз тоже пятый класс был), то запугала перед этим завуч, что сейчас полиция вас заберёт. Сами полицейские мирно рассказали о поведении и тд и удалились. И то дети перепугались не на шутку и через одного родителям звонили, что была полиция в классе. А тут... Представить сложно шок детей.
Ekaterina17• 12 марта 2024
Ответ дляoboeva
Надеюсь поставят полицейскую на место, пьяная что ли была,чего так в себя вдруг поверила.
Директор вообще ниже всякой критики.
Пишуть , що вона вчилась у цій школі і над нею так само знущались ця ж директор ці ж вчителі
Кругова порука
Ekaterina17• 12 марта 2024
Ответ для-Ань-
Тільки розпіарили, що в кожному закладі освіти буде поліцейський, начебто для захисту, і тут такий скандал з поліцейською!
Повно відео про ’діяльність поліціянтки’ в чернівецькій школі. Ось ще відео, новини ТСН:
То її з посади хоч зняли ?
Чи вона коханка чиясь там ?
А шо ваш мер ? То вже амеба , мовчки як та криса все в свої кишені тільки
Чи вона коханка чиясь там ?
Ответ дляАnnеt
Нужно учить детей защищать свои права и при малейшем нарушении звонить родителям. почему дети терпели и не позвонили родителям?
Діти бачать, що батьки теж терпіли: сказали батькам не заходити в школи/садочки, то батьки і не заходять, не проводжають дітей до класу.
А батьки - учасники освітнього процесу! Список учасників освітнього процесу написано в законі ’Про освіту’, в законі ’Про повну загальну середню освіту’.
Sergeevna-a227• 12 марта 2024
Ответ дляLotusA
Теперь так будет в каждой школе, как в тюрьме, а эти сраные полициянтки как надзиратели на зоне....((
Та пи@дюлей ей дать надо сучке
Постійно нагадуйте своїм дітям, що вони люди. Що вони не повинні виконувати все, що їм скажуть вчителі / директор / поліцай. Що дорослі особи не мають права трогати дитину, хватати, кудись тягнути.
Якщо тобі сказали щось зробити, а ти не хочеш, відчуваєш що це неправильно - відмовся.
Старших дітей в школах примушують якісь документи підписувати - вчіть дітей нічого не підписувати. За дітей до 18 років відповідальні батьки!
На уроці фізкультури якщо погано себе почуваєш - не треба через силу бігати тільки тому, що вчитель підганяє. Так і померти можна (були випадки дитячих смертей на уроці фізкультури).
Sergeevna-a227• 12 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Нет, её надо уволить и судить за нанесения вреда здоровью несовершеннолетних детей
А пиз@лей она получит уже на зоне
Совершенно верно!
Но злость такая взяла. Вот и написала
Ответ дляEkaterina17
Чим все скінчилося ?
Директрису відсторонюють від роботи на 5 днів - до 15 березня, поки працює комісія управління освіти.
Мабуть, як завжди, не знайдуть суттєвих порушень.
Поліцаї теж своїх мразей завжди відмазують.
DianaBibizyana• 12 марта 2024
Ответ для-Ань-
Я в шоці , невже таке ймовірно сьогодні . Хоч би батьки задню не давали, і довели цю справу до кінця