-Ань-• 12 марта 2024

Чернівці. Поліціянтка прийшла в школу і познущалась з дітей. 5-В клас.

Чернівці. 6 березня в школу прийшла поліціянтка і познущалася з дітей. Принижувала дітей, примушувала присідати і стояти в планці, а якщо дитина не могла стояти, її знизу били ногою в живіт, і говорили "Не реви, ти ж мужик". (Тепер з 10 років мужиками людей вважають, скоро на фронт відправляти будуть?)
Також пані поліцейська дуже цікавилась заробітною платою батьків. Залякувала 10-річних дітей штрафами для їхніх батьків і повістками ТЦК.
А найжахливіше, що за цим всім спостерігали класний керівник і шкільний психолог!
У відео є фотографія "злочинців", до яких прийшла представниця ювенальної поліції - 5-В клас. Нібито на запрошення директора.

Директорка Чернівецької гімназії "Інтеграл" Віра Сопетик на камеру сказала (це треба бачити, абсолютно безграмотна особа, кілька слів не може зв´язати), що "Це профілактична робота з дітьми." "Вони опускають волоси".

Поліціянтка була навіть не в формі.

Мимо_шла• 12 марта 2024
Я в шоке, быть мужским полом в стане уже просто опасно, даже если тебе 10
Nathalie27• 12 марта 2024
А що кажуть батьки?
Ekaterina17• 12 марта 2024
Читала це все , слухала голосове , дитина записала , жесть , хай сама скаже , що таке підмет і віджимається 40 раз

Чим все скінчилося ?
Директрису прибирають ? А цю поліцейську ?
oboeva• 12 марта 2024
Родители жалобу пусть на нее пишут,что тут обсуждать.
Ekaterina17• 12 марта 2024
Ответ дляoboeva
Там і скарга і телебачення все є
Ольга-f5e3• 12 марта 2024
А кто бил детей ногой в живот??
oboeva• 12 марта 2024
Ответ дляEkaterina17
Там і скарга і телебачення все є
Надеюсь поставят полицейскую на место, пьяная что ли была,чего так в себя вдруг поверила.
Директор вообще ниже всякой критики.
Janeke_in_UA• 12 марта 2024
Когда к сыну в класс пришли полицейские(как раз тоже пятый класс был), то запугала перед этим завуч, что сейчас полиция вас заберёт. Сами полицейские мирно рассказали о поведении и тд и удалились. И то дети перепугались не на шутку и через одного родителям звонили, что была полиция в классе. А тут... Представить сложно шок детей.
Ekaterina17• 12 марта 2024
Ответ дляoboeva
Директор вообще ниже всякой критики.
Пишуть , що вона вчилась у цій школі і над нею так само знущались ця ж директор ці ж вчителі

Кругова порука
Аnnеt• 12 марта 2024
Нужно учить детей защищать свои права и при малейшем нарушении звонить родителям. почему дети терпели и не позвонили родителям?
автор -Ань- • 12 марта 2024
Тільки розпіарили, що в кожному закладі освіти буде поліцейський, начебто для захисту, і тут такий скандал з поліцейською!
Повно відео про ’діяльність поліціянтки’ в чернівецькій школі. Ось ще відео, новини ТСН:
Ekaterina17• 12 марта 2024
Ответ для-Ань-
https://www.youtube.com/watch?v=dTH14RGlC8s
То її з посади хоч зняли ?
Чи вона коханка чиясь там ?
А шо ваш мер ? То вже амеба , мовчки як та криса все в свої кишені тільки
DianaDee• 12 марта 2024
Система це зло
автор -Ань- • 12 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Діти бачать, що батьки теж терпіли: сказали батькам не заходити в школи/садочки, то батьки і не заходять, не проводжають дітей до класу.
А батьки - учасники освітнього процесу! Список учасників освітнього процесу написано в законі ’Про освіту’, в законі ’Про повну загальну середню освіту’.
Luxurygirl• 12 марта 2024
Рабы должны знать свое место
LotusA• 12 марта 2024
Теперь так будет в каждой школе, как в тюрьме, а эти сраные полициянтки как надзиратели на зоне....((
Sergeevna-a227• 12 марта 2024
Ответ дляLotusA
Та пи@дюлей ей дать надо сучке
DianaBibizyana• 12 марта 2024
В шоці, без коментів
Мимо_шла• 12 марта 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Та пи@дюлей ей дать надо сучке
Нет, её надо уволить и судить за нанесения вреда здоровью несовершеннолетних детей
А пиз@лей она получит уже на зоне
автор -Ань- • 12 марта 2024
Постійно нагадуйте своїм дітям, що вони люди. Що вони не повинні виконувати все, що їм скажуть вчителі / директор / поліцай. Що дорослі особи не мають права трогати дитину, хватати, кудись тягнути.
Якщо тобі сказали щось зробити, а ти не хочеш, відчуваєш що це неправильно - відмовся.

Старших дітей в школах примушують якісь документи підписувати - вчіть дітей нічого не підписувати. За дітей до 18 років відповідальні батьки!

На уроці фізкультури якщо погано себе почуваєш - не треба через силу бігати тільки тому, що вчитель підганяє. Так і померти можна (були випадки дитячих смертей на уроці фізкультури).
Sergeevna-a227• 12 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
А пиз@лей она получит уже на зоне
Совершенно верно!
Но злость такая взяла. Вот и написала
Мимо_шла• 12 марта 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Совершенно верно!
Но злость такая взяла. Вот и написала
Понимаю, у меня у самой шок от этой новости. Хочется надавать и полицейской,и учителям
murmurik• 12 марта 2024
Ответ дляSergeevna-a227
Та пи@дюлей ей дать надо сучке
Не только ей , а и директру, психологше и класной, и пинка под зад
mammyanny• 12 марта 2024
Ответ дляmurmurik
Покликала, щоб нагадати що в дітей є не тільки права, а ще й обовʼязки 🤦‍♀️
murmurik• 12 марта 2024
Ответ дляmammyanny
А морды полицаюги нигде нет?
Мимо_шла• 12 марта 2024
Ответ дляmammyanny
Стесняюсь спросить, а что за обязанности показали детям?
автор -Ань- • 12 марта 2024
Ответ дляEkaterina17

Чим все скінчилося ?
Директрису відсторонюють від роботи на 5 днів - до 15 березня, поки працює комісія управління освіти.
Мабуть, як завжди, не знайдуть суттєвих порушень.

Поліцаї теж своїх мразей завжди відмазують.
mammyanny• 12 марта 2024
Ответ дляМимо_шла
Та подивіться у відео з новин, то звідти цитата
Мимо_шла• 12 марта 2024
Ответ дляmammyanny
Ааааа, какой пипец
DianaBibizyana• 12 марта 2024
Ответ для-Ань-
Я в шоці , невже таке ймовірно сьогодні . Хоч би батьки задню не давали, і довели цю справу до кінця