Ноу коммент• 14 марта 2024
Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?
Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Оле Лукойе• 14 марта 2024
Ответ дляГанцю в кєдах
Сам факт, що він спостерігав за тим, як знущаються над людиною його друзі - це вже причина навіть не спілкуватись з такою особою, вже не говорячи про сімейне життя. Звісно зі своєю совістю можна пробувати домовитись. Я б також чекала результатів. Якщо б прийняла рішення, що для мене речі зазначені у першому речені не мають значення. Думаю, що чоловік автора з друзями цю ситуацію з повією розрулять.
Може, напився і спав в кутку?
Дружина має підтримати чоловіка хоча б до результатів аналізів та слідства
МАМА НИКИТКИ-2• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
не було ще допиту.
Звинувачення пред’явили і відпустили? Ще й без допиту.
Ви таки троль.
Скажений гудзик• 14 марта 2024
Ответ дляДідова баба
Ну да, в нашей стране же никогда женщин не насилуют
Совершенно верно. То , что на нас напали, не делает нашу нацию святой.
Сама вумна тутички• 14 марта 2024
Тема ясно трольная, но супер, пишите в журналы, статейки заказные, денег то будет нормально так. Фантазия и полет мысли отпад) А тут че сидеть, время только переводите.
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ага,и все сразу бегут сюда. Вас развлекать и рассказывать как любят своего идеального мужа. Вы идеальный контингент для тролликов.
Я эту тему через 5 минут забуду
А куда бегут с таким? На улицу? К соседям? К подружкам? Или это всё-таки не то, о чем нужно знать окружающим, а вот левым тётками с форума можно и написать
Одяг та сумки• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
якби ви знали мого чоловіка , ніколи б такого не сказали. він просто на це не здатен. ми разом вже 26 років
якби ви знали який мій тато інтелигентний чоловік. Таким його знають усі знайомі. А родичі знають яке він авно . Моя подруга найкраща з якою дружимо вже 25 років мого тата бачила дуже часто . А ось коли він її не побачив і став розмовляти як завжди - то в неї щелепа майже відпала. Люди двулічні ви цього не знали? Ось і чоловік ваш згвалтував і за груповуху отримае гарно. І наразі кошти усе не вирішують) тому лапшу зніміть і очі відкрийте дітям- що тато їх гвалтівник
Успокойся_Успокойся• 14 марта 2024
Ответ дляMs. Любмая жена
Співчуваю.
У моєї знайомої, подруги дитинства теж жестяк: дитині було 7 міс, він сказав, що пішов на корпоратив, сам з коханкою прийняв наркоту якусь і дуба дав на орендованій квартирі на новий рік.
Триндець канєшно. Але з другого боку наче і помста відразу. Ну типу шоб ти здох скотина і він і здох. Повний капець.
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ви таки троль.
добре, розповім вам.
той, хто викликав - друг нашої родини. один з тих, хто був там. кримінальну справу ще не завели. це було просто попередження.
Помаранчова душа• 14 марта 2024
Ответ дляАлла_Я1
Жесть) я просто сама військова і мій чоловік служить зі мною) і ми добре знаємо хто і для чого устраює такі туси) ми з такими намагаємося не спілкуватися, навіть якщо це великі командири... ні тут в зоні бойових дій, ні тим паче у цивільному житті ( в відпустках). Ходимо або самі в сауну, або з чемною компанією)
Все ж таки вважаю, що нормальні чоловіки з чоловіками-гульонами ніколи не знайдуть спільної мови)
Помиляєтеся
Є винятки, повірте
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
До цього коментаря я ще вам співчувала. А тут...ви така ж як і він🤬
ЛісАпетная• 14 марта 2024
Ответ дляОле Лукойе
Може, напився і спав в кутку?
Ага,тому говорить що хлопці трохи переборщили
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляЛісАпетная
він це сказав коли мова зайшла про поранення повії
а не загалом про ситуацію
Сама вумна тутички• 14 марта 2024
Ответ дляДідова баба
Ой, опять секта мойнИтакой подкатила
Автор тоже донедавна не знала, чем муж в сауне занимался. И тоже была уверена, что он не такой
Та не, Дарья донцова наверное на советчицу припёрлась. Выдохлась и хочет бесплатное развитие своего романа. Зачем платить литературным неграм задогого, тута бесплатно подскажут))))
МАМА НИКИТКИ-2• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Жінка Чикатіло теж з ним років 25-27 жила. Не бачила, чи не хотіла бачити і знати.
Оле Лукойе• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
чоловік всі 26 років мене на руках носить, ні разу навіть голос не підвищив. завжди ніжний, веселий, турботливий. розумний.
Автор, зараз просто вислухайте його і повірте йому.
І чекайте результати.
Потім будете приймати рішення
І чекайте результати.
Потім будете приймати рішення
Байрактара• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
добре, розповім вам.
Яке попередження, більше не ґвалтувати повій?
Ну я вже вам писала, що ви троль
ЛісАпетная• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
а не загалом про ситуацію
То наносити увіччя повії,це трохи переборщіли? Ви себе чуєте?
ПешитеБесАшипок• 14 марта 2024
Співчуваю Вам, але можливо і не винен, думаю урок винесе з цього добрий, бувають такі ’друзі’, що і підставити можуть. Терпіння Вам, тримайтеся, я уявляю як це боляче.
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
добре, розповім вам.
Попередження чого?
Мозговая пилочка• 14 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Удалено администрацией...
Ну ви і мразь
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Ну я вже вам писала, що ви троль
ні. щоб він почав щось робити. щоб поговорив з іншими.
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляmiks
Ой, які ж ми нєжні.
Т.етдля вас норма узнать такое про мужа? Однако
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я не вірю що він винен
не можу в голові 2+2 скласти
вот давайте по порядку... во что вы не верите??? С сауны он пришел уставшим - значит не спал. Он сказал ,что мужики переборщили - значит видел. Во что вы не верните?
Скажений гудзик• 14 марта 2024
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Удалено администрацией...
Шановна адміністрація! Забаньте цього користувача назавжди, за підбурювання до важких протиправних дій, порушення кримінального кодексу.
Ms. Любмая жена• 14 марта 2024
Ответ дляУспокойся_Успокойся
Такого шоку насправді нікому не побажаєш. Цього ідіота не шкода ані крапельки, але знайома була абсолютно розчавлена психологічно кілька років.
Ноу коммент
• 14 марта 2024
Ответ дляИграю у края
він прийшов втомлений, бо всі після сауни втомлені. там жарко, парко. я коли з подругами ходила у басейн, то просто пила коктейлі. але все рівно втомлювалась чомусь.
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Значить на нього заявили? Що інші жінки? Дзвонили вам? Чи там самі холостяки були?
скорее всего вызвали его первого, так как он заказывал сауну и проститутку. только его номер можно было идентифицировать.
Прилипало• 14 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
Автор, вы подумайте, может и к детям вашим пристает? У вас девочка? Я бы задумалась. Если дети ещё маленькие, то начнет приставать, когда вырастут 100%. Вы жена насильника и педофила. Живите с этим теперь.
Почему это педофил? Секс с совершеннолетним половозрелым человеком это педофилия?