Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Мама фіфті цента• 14 марта 2024
Ответ дляЖенщинас
Почему? Вспомните девушку с Николаева, которую пытались сжечь после группового изнасилования на квартире. Там кстати двое из участников были женаты, у кого-то ребенок маленький
Это было в моём районе, двоих из них я знала, в школе пересекались..
Оба были тихие, тот у кого ребенок, вообще был душка.. я была в шоке
Распутница• 14 марта 2024
Ответ дляДідова баба
А вы из тех, кто в розовых очках и у кого мойнИтакой?
меня больше мнение автора интересует. Она знала , что ее муж по проституткам ходит?
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляКотогосподиня
Чим ці покидьки кращі за рашистів, що гвалтують наших дівчат??!! От чим кращі ті підстаркуваті борови, що познущалися з молоденької дівчини?? Це люди?? Це чоловіки?
Автор, з вашою донькою таке станеться, теж будете боровів виправдовувати??
Бідна дівчина, від злиднів мала продавати своє тіло, а тут стадо покидьків.
Поки найкращі сини тримають небо над нами, підстаркуваті хохли- борови знущаються над дівчатами за яких нема кому постояти
Я вам тайну открою, но не все военные святые. Но это уже другая история
VIKYSIA• 14 марта 2024
Ответ дляАлла_Я1
Нікого не бентежить, що чоловік святкує день народження з музиками в сауні? Чи це в сім´ях зараз таке нормально? Чи я щось пропустила у житті
Может все вместе отметили семьями, а на другой день мужиками в сауне
Мастер Класс• 14 марта 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Та полюбому сама приїхала , сама собі все порвала. А вони всі героїчно віднєкувалися
они просто не хотели,а она как давай анусом и промежностью на них накидываться,что ож порвала так отмахивались...
Яйцеголовая• 14 марта 2024
Ответ дляВ курсі діла
І мій нещодавно був на дні народження в бані, кращий друг святкував, було до 10 чоловіків, половина військових, всі одружені.
честно, не понимаю такого формата отдых
Голова колгоспу• 14 марта 2024
Я сначала поверила. И даже жалела автора.
А вот сейчас мне тема отдает тролизмом. А вам?
ЧорноброваЯ• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ви що знущаєтесь? я знала, що там було зранку, по-вашому ?
А когда вас вызвали на допрос? Девушка что, сразу не пошла в полицию? Если это все произошло ночью условно
Теща дочки• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
розголос - одне з того, що я боюсь. враховуючи що чоловік генеральний директор. єдиного в Україні дистриб´ютора
Готуйте гроші.
І немалі.
Вас для чогось же викликали?
А не повинні.
Менти розкрутять вас всіх на повну катушку
Да_Я_ТакаЯ_• 14 марта 2024
Співчуваю.
Я не розумію, як ви можете зараз сидіти там одна. Я б сама йому такий допит дома зробила, краще будь якого слідчого, і вже б все давно вияснила і прийняла подальші рішення
Гл. Амурная• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Будемо хоть знати, хто тут постійно, бездарно троллить.
форум отбитых
везде мерещатся троли
жизнь похлеще иногда бывает
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляЧорноброваЯ
сьогодні викликали. вчора вона пішла в поліцію. а мій чоловік прийшов додому. бо в ніч з 12 на 13 був у сауні
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Викликали всіх? Чи тільки вашого ?
Обращеница• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
С насильником? Фуууумляяяяя.
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляКудрі кручу сама
Викликали всіх? Чи тільки вашого ?
мого самого першого.
Поторописька• 14 марта 2024
Ответ дляVIKYSIA
Так её разорвали это криминал и таких садюг садить надо
Надо🙄і садять то два різні береги правосуддя, але однієї ріки
Але, ви можете вийти з плакатом
Підтримати
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
Ответ дляОбращеница
С насильником? Фуууумляяяяя.
я не вірю що він винен
не можу в голові 2+2 скласти
Обращеница• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
він міг бути п´яним і взагалі не бачити, що вони роблять.
О! Пошла защита насильника.
Скажений гудзик• 14 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
тоже такая мысль закралась-может девушка хочет бабла срубить?
И для этого разорвала себе промежность и анус?
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляРаспутница
Это все, что вас интересует? Не состояние пострадавшей, а факт измены?
Обращеница• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я не вірю що він винен
не можу в голові 2+2 скласти
Возьмите калькулятор.
ЧорноброваЯ• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
А остальные участники? Если их еще 16, как с ними? Вы узнавали что- нибудь?
КараПузовна• 14 марта 2024
Автор, вы подумайте, может и к детям вашим пристает? У вас девочка? Я бы задумалась. Если дети ещё маленькие, то начнет приставать, когда вырастут 100%. Вы жена насильника и педофила. Живите с этим теперь.
Крим мій• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
а з ким мені поговорити? може піти сусідам розказати? чи подругам, які це розтріпають? ні, дякую. краще тут, анонімно.
Развод и все
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
мого самого першого.
Значить на нього заявили? Що інші жінки? Дзвонили вам? Чи там самі холостяки були?
Распутница• 14 марта 2024
Ответ дляДідова баба
а как автор может помочь прояснить состояние пострадавшей? или пострадавшая тут отзовется?
Мама фіфті цента• 14 марта 2024
Ответ дляЖенщинас
Ой, , я перепутала, вы пишите про другую историю в моём городе.. тех я не знала.
А вот в моём районе была подобная история, только девушку после всего пытались задушить..
автор Ноу коммент • 14 марта 2024
чоловік всі 26 років мене на руках носить, ні разу навіть голос не підвищив. завжди ніжний, веселий, турботливий. розумний.
Мастер Класс• 14 марта 2024
Ответ дляСкажений гудзик
не ну а шо,скучно жить было решила подразвлечься
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Ну да, в нашей стране же никогда женщин не насилуют