Ноу коммент• 14 марта 2024

Чоловіка звиновачують у зґвалтуванні. Як жити далі?

Позавчора у чоловіка був день народження, який він відмічав у сауні з кумом та друзями родини.
Сьогодні його викликають в поліцію, звиновачують у груповому згвалтуванні: згвалтували повію, потерпіла прийшла з синцями, побоями, розірваною проміжністю і анусом. Все зафіксовано. Його і друзів викликали. Всі одружені. Не знаю, як далі діяти , як розлучитись. Все ніби в тумані. Підтримайте, будь ласка. Мамі говорити про це не хочу, з подругами не поділишся.
Скажений гудзик• 14 марта 2024
Ответ дляКотогосподиня
Чим ці покидьки кращі за рашистів, що гвалтують наших дівчат??!! От чим кращі ті підстаркуваті борови, що познущалися з молоденької дівчини?? Це люди?? Це чоловіки?
Автор, з вашою донькою таке станеться, теж будете боровів виправдовувати??
Бідна дівчина, від злиднів мала продавати своє тіло, а тут стадо покидьків.
Поки найкращі сини тримають небо над нами, підстаркуваті хохли- борови знущаються над дівчатами за яких нема кому постояти
І знаходяться ж тут зовсім відбиті баби, які ще виправдовують тих боровів і у шерлоків граються.
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
я буду жити з ним далі.
Ого, тобі точно троль. Молодець, автор, я навіть повірила
Стервочка• 14 марта 2024
Ответ дляPrervana
Вот вангую, что обычные проститутки в достаточном количестве уже приелись
Я как раз работаю с ген. директорами иностранных фирм) Ну не вяжется у меня вся эта история. Это же не полиция и не номенклатурные работники. Там немного другой контингент. И 17 человек в сауне у меня тоже не вяжется) Если бы их было 3-5, ну ещё можно поверить.
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляКараПузовна
Автор, вы подумайте, может и к детям вашим пристает? У вас девочка? Я бы задумалась. Если дети ещё маленькие, то начнет приставать, когда вырастут 100%. Вы жена насильника и педофила. Живите с этим теперь.
Бабы больные
Уже и педофилом его клеймили
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Це зрозуміють тільки ті, хто знає права людей
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
втомлений дуже був. прийшов ще раз помився і мене обняв
я хотіла поприставати - сказав, що втомився
заснув
я його весь час обіймала гладила і цілувала
не можу повірити
вот вам и ответ. после бани обычно дома не моются(
Сама вумна тутички• 14 марта 2024
Одно непонятно, автор. Я знаю что мой муж и его друзья такого ни сделают, и бл. не приглашают, знаю что люди адекватные. А здесь ни с того ни с сего замечательный муж, друзья и кумовья явно не 20 лет от роду участвуют в таком трешаке? До того все были белые и пушистые?
Женщинас• 14 марта 2024
Ответ дляПоторописька
Як можна зґвалтувати повію?
Очень просто. Проститутка не обслуживает группавухи, видно пошла на отказ, уроды ее и изнасиловали. Уверена, что еще и бухие были.
Гл. Амурная• 14 марта 2024
Ответ дляСкажений гудзик
И для этого разорвала себе промежность и анус?
Это еще не ясно, может там и нет ничего и менты в связке
У нас 5 лет суды шли с мошенниками и только когда накрыли шайку- лейку, то тогда и закончилось в нашу пользу. Так что и экспертизы подставные и прочее может быть.
Я не оправдываю, но не исключаю таких вариантов
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляРаспутница
а как автор может помочь прояснить состояние пострадавшей? или пострадавшая тут отзовется?
А как инфа о возможных предыдущих похождениях мужа вам что-то прояснит?
МАМА НИКИТКИ-2• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
можливо вона виїхала до одного. а їх було 17 чоловік.
17??? То повію подарували. Це подарунок.
Ну що ж, автор, навряд чи замнуть цю справу. Буде громко. Справа взагалі не вісяк. Розкриття такої справи деяким чергові зірочки на погони подарує.
Так шо, констатую. Групове зґвалтування+ групове зґвалтування надприродним способом+ нанесення шкоди здоров’ю як мінімум середнього ступінь важкості. І ваш чоловік 100% брав участь. Більше того, він першим її мав.
Так шо, років на 10-12 любити ви його будете лише під час свіданок.
Ну і про те, що буде дуже громко в міст, де ви живете думаю вам розказувати не потрібно.
Бабка_в_кедах• 14 марта 2024
Ответ дляДідова баба
Ну да, в нашей стране же никогда женщин не насилуют
Ага,и все сразу бегут сюда. Вас развлекать и рассказывать как любят своего идеального мужа. Вы идеальный контингент для тролликов.
ona3233• 14 марта 2024
Ответ дляН@Диете
Знаю подобный случай. В гараже с любовницей грелись - включили мотор и оба учадели насмерть
И таких историй тысячи. 😓
Муж моей сестры так умер, с любовницей.
ЦібаФу• 14 марта 2024
Тут всі такі наївні, чи як? Повія- це 99% власне і був подарунок вашому чоловіку. Не вірю, що він ’лише спостерігав’. Спочатку напевно замовлялась лише для нього, а потім вирішили ’спробувати’ всі бажаючі.
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляГл. Амурная
тоже такая мысль закралась-может девушка хочет бабла срубить?
И порвала себе жопу
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
заснув
не можу повірити
и он бы вам рассказал, если бы он там спал, упал без сознания и прочее. он уставший приехал, а не выспавшийся((( сами перечитайте свои ответы(( ваш мозг отказывается принять реальность. я бы на вашем месте звонила остальным женам и слушала, какую историю рассказывает каждая из них. Пока они там мужиками не придумали одну единую версию
Распутница• 14 марта 2024
Ответ дляДідова баба
а почему вас это интересует?
Зілля до весілля• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
ви що знущаєтесь? я знала, що там було зранку, по-вашому ?
Автор, 99% що ваш чоловік приймав участь. Алкоголь і стадо самців роблять своє, яким би він класним сімянином не був.. він же каже ’хлопці переборщили’. Значить був при тямі, інакше б кричав нічого не знає. Приймав участь. Прийміть це.

Дівчину дуже жалко. Чоловіка ні....я б не змогла простити. Коханку - так. Але не групове згвалтування.. таким місце на зоні.
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
чоловік всі 26 років мене на руках носить, ні разу навіть голос не підвищив. завжди ніжний, веселий, турботливий. розумний.
Вы чекатило помните? Вы помните как о нем соседи отзывались?
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляМозговая пилочка
Вас тільки це хвилює?
По ходу да
Птица Говоруша• 14 марта 2024
Люди, одні вмирають з окопах, цілодобово під обстрілами, родин не бачать місяцями, а інші здорові бицюри гвалтують повій, 17 кабанів одну жінку! Не має в мене жалю до такої худоби, це якась перевернута реальність. Ви що думаєте це перший раз такий вид відпочинку в них?
Нашли в капусте• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
Значит спускал пар в другом месте
Человек не может 26 лет быть всегда позитивным
Кудрі кручу сама• 14 марта 2024
Ответ дляГолова колгоспу
Я сначала поверила. И даже жалела автора.
А вот сейчас мне тема отдает тролизмом. А вам?
Да, я тоже . Надо отдать должное, троль неплохо закрутил 🧐
Дідова баба• 14 марта 2024
Ответ дляСама вумна тутички
Ой, опять секта мойнИтакой подкатила
Автор тоже донедавна не знала, чем муж в сауне занимался. И тоже была уверена, что он не такой
ЛісАпетная• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
І по банях ходить з повіями?
Играю у края• 14 марта 2024
Ответ дляБайрактара
Автор, після цього допису, вже і я думаю, що ви троль.
’я хотіла поприставати’ після зґвалтування, де знаходилося 17 людей🤮
перечитайте еще раз на какой вопрос отвечает автор
фан L.O.S.T.• 14 марта 2024
Ответ дляМама фіфті цента
Это было в моём районе, двоих из них я знала, в школе пересекались..
Оба были тихие, тот у кого ребенок, вообще был душка.. я была в шоке
И как жоны?
Скажений гудзик• 14 марта 2024
Ответ дляБабка_в_кедах
Будемо хоть знати, хто тут постійно, бездарно троллить.
А як ви будете знати, тролить вона чи ні?
Ви так залежні від того хто і що тут пише? Реальне життя може бути непередбачуванішим за будь-які вигадки.
miks• 14 марта 2024
Ответ дляНоу коммент
не знаю, я вийшла з поліції і втратила свідомість. потім дітей відвезла мамі і сама поїхала на свою квартиру
Ой, які ж ми нєжні.
Мама фіфті цента• 14 марта 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
И как жоны?
Развелась с ним, вышла замуж заново.