Життє Бентежне• 15 марта 2024

Чого Різдво зробили в один день з католиками, а Пасху ні?

Якщо йти до Європи - то в усьому!
неДодекаэдр• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так. І друзі деякі.
Ну так мы в Украине работаем,чтобы ваши родственники лечились, ходили по чистым улицам, чтобы они получали пенсию вовремя. А вы тут пишете о каких-то налогах, из которых Германия нам помогает. Сами прекрасно знаете, почему Германия Украине помогает.
И какая вам разница, что мы будем отмечать и когда?
Фантазерша• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Изначально нам так преподносилось: чтобы не так, как у москалей. Но почему тогда Пасха «так»? 9 мая - не так, а 8 марта так. Бред
Нет, никогда так не преподносилась.
Svitlo_• 15 марта 2024
Ответ дляИМХОля
У Біблії вказана конкретна дата?24 квітня?
В Біблії вказано - на другий день єврейської паски. Євреї паску святкують з дня виходу з Єгипту і знали як її вираховувати. А тут прийшли язичники зі своїми григоріанськими і юліанськими календарями і знають як правильніше чим євреї?
Love_Love_Love_• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Я в Германии. Скоро год будет, как работаю и плачу налоги, с которых потом выделяется помощь вам.
Ого, яка ви матьора))))
А ви могли б не платити налоги?
Дую на вітер• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Навпаки на григоріанський
25 грудня - по григоріанському
7 січня по юліанському, який вже не використовують
Ні, ми перейшли на Новоюліанський, за яким Пасха 25 січня. І так, до совєтів Різдво теж святкувалося завжди 25 січня, потім новий рік, а совєти нищили церкву і тому зробили усе навпаки, аби замістити святкування Різдва, яке завжди було важливе для українців, на святкування Нового року. Це все історія.
А Пасха не фіксується , а розраховується по- іншому, тому у православних не збігається з католиками.
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Ого, яка ви матьора))))
А ви могли б не платити налоги?
Налоги только в Украине не платят. Любят сидеть на минималках, а все остальное получать в конвертах.
Love_Love_Love_• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Навпаки на григоріанський
25 грудня - по григоріанському
Ви читали що я написала?
Кастрюлька• 15 марта 2024
Ответ дляMs. Android
Зачем перепись? В парке, в магазинах, коллеги и т д. все 7 поздравляли)
А мы её святкували 7го, знайомі не святкували теж і більше сподобалось, бр більша увага до Різдва, а не НР, потім всі свята не тягнуться ще до 19.01, швидко закінчуються. Будемо так святкувати, відчуття інші, кращі.
Дую на вітер• 15 марта 2024
Не розумію, чому заборонено редагувати повідомлення, тому так відправляю, Різдво 25січня, а не Пасха«Ні, ми перейшли на Новоюліанський, за яким Різдво 25 січня. І так, до совєтів Різдво теж святкувалося завжди 25 січня, потім новий рік, а совєти нищили церкву і тому зробили усе навпаки, аби замістити святкування Різдва, яке завжди було важливе для українців, на святкування Нового року. Це все історія.
А Пасха не фіксується , а розраховується по- іншому, тому у православних не збігається з католиками»
Love_Love_Love_• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Ну так і не умнічайте що ви комусь допомагаєте. Платите податки за законами країни де живете, не подобається щось не платіть. Бо ви не лише нам допомагаєте, а і половині світу, не втомлюйтесь там сильно дивіться
маринабаранова• 15 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Получается они по другому считают дату, правильно?
Я тоже не могу понять почему в разные даты праздник)
Выше писали что как-то от солнцестояния отсчитывают. Так тогда должны по идеи даты совпадать..
Православные вычисляют дату Пасхи: после весеннего равноденствия 22 марта - первое полнолуние, и - первое воскресенье, после него и будет Пасха. И Благодатный Огонь - сходит только в Великую Субботу, накануне.
lenulya12• 15 марта 2024
Болгария, Греция, Румыния - преимущественно православные. Отмечают 25 декабря Рождество, Пасху в один день с нами. Дело не в католицизме или православии, а в календаре. Е ли на то пошло, то царская Россия отмечала тоже 25 декабря. Это уже большевики поменяли Календарь. Кто отмечает Рождество 7 января, тот и Новый год должен отмечать 14 января. По всем канонам сначала идёт Рождество, потом Новый год. Истинно верующие люди раньше и Новый год не отмечали, так как пост- какой праздник и гуляния. Как сейчас сделали- это правильно. И не имеет никакого отношения к католикам. Просто мы привыкли, тяжело поменять привычки нескольких поколений.
Носки на подтяжках• 15 марта 2024
Удалено администрацией...
#Пойду_кгадалке• 15 марта 2024
Ответ дляСладкий лимончик
Девушки, а по теме? На автора налетели, а вот по сути никто не дал объяснения. Я тоже не понимаю, почему Рождество у нас теперь совпало, а вот Пасха нет. Мы по разному рассчитываем дату? Календарь то один теперь.
Календари разные. Мы перешли на новоюлианский православный календарь. Он совпадает с григорианским.
Девальвация• 15 марта 2024
Дивнішого питання ще не чула, хоча атеїст
Кусюче сонечко• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
От бубочки и ко
Ви ж там німців ще й активно просвіщаєте, яка Україна погана і президент негідник, так? Бог вам суддя, дайте нам спокій. Ми самі розберемося у себе вдома.
Кусюче сонечко• 15 марта 2024
Ответ длямистерЛяпсус
Автор, там все дело в календарях , но по теме - фиг его знает зачем перешли, наверное ’лишь бы не как у моцкалей’ а мне без разницы какие они праздники празднуют , моя семья и близкие празднуют 7го . Такая это ерунда - менять те календари, переименовывать те несчастные улицы , занялись бы в той раде чем-то полезным - дармоеды сраные !!
Мільйон раз пояснювалося це все, але ж ви навіть не вникаєте, що і чому перенесли. Фіг його знає, але Україна погана.
Сладкий лимончик• 15 марта 2024
Ответ длямаринабаранова
Во сколько не гуглю, везде ответ, что разница только в календарях. Вот что говорит гугл:
Дело в том, что Пасха обычно отмечается в первое воскресенье, следующее за первым полнолунием после весеннего равноденствия (но не ранее чем 21 марта). Только вот определяя этот день, православные и католики ссылаются на разные календари: одни используют юлианский, а другие – григорианский.
Но тогда у нас с ними теперь в один день должна быть, если верить гуглу..
Но не получается(
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Бо всі інші проблеми давно вирішено. Лишилося лише зі святами гратися і надумувати різні умовні пояснення )
Фантазерша• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Так не надумывайте.
К чему ваша тема?
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Німеччина допомагає зараз найбільше. От вийдуть німці на загальнонаціональний страйк і припиниться допомога - що робитимете ?
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляНоски на подтяжках
Удалено администрацией...
Это вы про себя? Вам виднее
Забрала і не сказала• 15 марта 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Навпаки на григоріанський
25 грудня - по григоріанському
ПЦУ перейшла на новоюліанський календар.

Григоріанський календар було запроваджено у ХVІ столітті у зв’язку з астрономічною неточністю юліанського календаря, яким того часу жила як східна, так і західна церква, папою Григорієм VIII. Це було ХVІ століття. І цей календар називається григоріанським за ім’ям декрету, яким він був запроваджений папою Римським Григорієм.
Звісно, православні не сприймали того календаря, який запроваджений був в Римо-католицькій церкві.
І на початку ХХ століття Константинопольський патріарх зібрав представників помісних православних церков. І сербський астроном перерахував календар і, залишивши вирахування Пасхалій і свят, які до неї причетні, тобто Вознесіння, Трійця, Великий піст, залишив, як ми його називаємо, старого стилю. І цей календар було названо новоюліанським. Він фактично співпадає з григоріанським, але це два різні календарі.
Фантазерша• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А вы причем?
Не выйдут. Они на работе.
мистерЛяпсус• 15 марта 2024
Ответ дляКусюче сонечко
Я где -то писала, что моя страна плохая ????? Вы точно умеете читать
Сиренькая• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Скільки вам років,що ви в одну купу ліпите пасху,8 березня,9 травня і різдво
Сиренькая• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
А що ви робитимете,коли вас німці погонять?
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляФантазерша
А вы причем?
Не выйдут. Они на работе.
Здесь постоянно страйки
автор Життє Бентежне • 15 марта 2024
Ответ дляСиренькая
Погнати тільки вас можуть
Фантазерша• 15 марта 2024
Ответ дляЖиттє Бентежне
Здесь постоянно страйки
Только по очереди. То ЛГБТ то наркоманы