Курочка• 21 марта 2024
Порекомендуйте майстра по перетяжці дивану. Київ
Потрібно перетягнути тканину на кутовому дивані. І може приблизно ціни на сьогоднішній день. Буду дуже вдячна!
Курочка
• 21 марта 2024
Ответ дляok1904
По цінам я перетягувала в червні минулого року. Вибрала тканину, розібрав, погрузив, перетягнув, зробив заміну зношених елементів, привіз, заніс, зібрав, 7000, диван . Новий такого плану від 14тис
Дякую
Курочка
• 21 марта 2024
Ответ дляok1904
Можу порекомендувати майстра з Борисполя, але мабуть доставка, з´їсть всю вигоду, хоча в нього своя машина.
Дякую