Кіма кепка• Изменено 21 марта 2024
Чи має право школа вимагати таку інформацію?
Ми повинні написати, де будемо на канікулах - дома чи кудись поїдемо. Сказала, що це керівництво вимагає від неї.
Але мені цікаво -навіщо ця інформація школі і чи я маю право її не надавати? Яка їм різниця, де буде моя дитина?
Ms. Скромность• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
У вас є підстави це приховувати?
А навіщо розказувати, що квартира буде порожня і на який термін? І взагалі це не стосується школи.
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
А там вимагають сказати, чи всі з квартири виїдуть?
Ms. Скромность• 21 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
Ну война в стране,не просто так интересуются.
Причому тут війна? Такі питання і раніше були.
Директор Пляжу• 21 марта 2024
После заграницы ещё будут требовать дополнительные прививки. В любом случае я писала ’дома’
Плекаю думи• 21 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
2 дiтей,10 рокiв рiзниці,ніколи не питали.
Ms. Скромность• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А там взагалі думають, що їх не стосується те, які плани в родини? Я вважаю, це дебільне питання, причому не у всіх школах. Тобто, деяким директорам немає чим зайнятися.
КликОЛЬКА• 21 марта 2024
Ответ дляДиректор Пляжу
Нет такого. Несколько раз выезжали заграницу на каникулы, никаких прививок не требовали. Зачем сочинять как бабки на лавках
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляАnnеt
напишите, что к 1-му сентября будете в школе. остальное их не касается.
Так ще четверту чверть треба довчитися. Я думала, що мова про весняні канікули.
Ms. Скромность• 21 марта 2024
Ответ дляПлекаю думи
А у нас постійно була ця анкета.
КликОЛЬКА• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Конечно про весенние
КликОЛЬКА• 21 марта 2024
А у меня приложение кидстафф 10 раз на дню интересуется моим местоположением. Зачем🤔 Хочет узнать где моя квартира?
Ответ дляСтрибну в гречку
я игнорю все инициативности классной руководительницы. вечно у неё то сборы на что-то, то пройдите по ссылке и посмотрите видео, а кто посмотрел поставьте лайк и в вайбере отпишитесь. совсем подурели.
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
А у нас постійно була ця анкета.
І у нас. Це спускають з районо. І завжди!!! є невдоволені мамці, які починають хвилі гоняти. Ну напиши: вдома, в Африці, на полюсі - ніхто ж не перевіряє. Тим більше, передається лише статистика, а не список з прізвищами.
В гости звали?• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
Зачем вообще эта фигня?
Ответ дляСтрибну в гречку
а почему мамки, которым не нравятся тупые вопросы для галочки, у вас вызывают негатив, а к руководству вопросов нет?
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляАnnеt
Сподіваюсь це у вас з нею взаємно)
муха в кедах• 21 марта 2024
Ответ дляMs. Скромность
Не было никогда таких вопросов
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляВ гости звали?
Зачем вообще эта фигня?
Якщо вас і автора це дійсно цікавить, можна написати запит в управління освіти. Але ж далі темі на форумі справа не піде, так, автор?
В гости звали?• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
К меня такую фигню не спрашивают
Стрибну в гречку• 21 марта 2024
Ответ дляАnnеt
А у вас чому ігнор класного керівника, а не питання до її керівництва?
муха в кедах• 21 марта 2024
Ответ дляСтрибну в гречку
А зачем врать?