Доброго і мирного вечора всім. Можливо є хтось, хто вже скористався програмою Євідновлення, в саме встановлював вікна та подавав звіт про використання коштів. Якщо мені нараховано було певну суму на відновлення відкосів, але фактична сума робіт вища ніж та, що вказана в чек листі, будуть в мене проблеми через це? А також якщо я не виконаю всі роботи, передбачені чек листом, чи може це мати якісь наслідки? Наприклад, я не хочу міняти балконний блок, бо через це мені доведеться міняти додатково шпалери...
Forever_young• 21 марта 2024
Приходила комиссия,через некоторое время в дии заявка приостановлена. Звоню узнать причину-говорят оставляйте звернення и ждите письменный ответ. Ну что,прождала я месяц,ничего. Окна выбило ещё в 2022,писец...естественно я живу не дома....
Ответ дляForever_young
Ого( а коли подавали. Зараз виплачують нормально, наскільки я розумію. Чи то мені повезло..
Forever_young• 21 марта 2024
Ответ дляsofjya
Заявку подавала в сентябре 2023. У меня ни фига не выплачивают...Злая...при том что дом памятник архитектуры
Forever_young• 21 марта 2024
Ответ дляsofjya
Спробуйте на урядову гарячу лінію дзвонити і залиште скаргу
Так я и звонила туда.
Вот смотрите,что они указали в причине. Вы понимаете,в чем причина?
Ответ дляForever_young
Так я и звонила туда.
Не розумію(( а що з місцями загального користування? Вони вціліли? Бо є такий пункт, що якщо вони пошкодженні , то не відбувається компенсація до моменту усунення пошкоджень. Але це лише моє припущення
луганчанка• 21 марта 2024
Ответ дляnutty
В мене досі так. З весни 22го.
Це не заява, це - інформаційне повідомлення. Ви повинні подати заяву про виплату. Вона подається тільки в тому випадку, коли Ваше майно є в державному реєстрі речових прав. Поки не внесете майно в ДРРП, заявку подати не зможете
луганчанка• 21 марта 2024
Ответ дляForever_young
Так я и звонила туда.
Може, Ви не надали потрібний пакет документів?...
луганчанка• 21 марта 2024
Ответ дляsofjya
А комісія приходила?
З приводу Вас: Ви повинні виконати всі роботи, які вказані в чек-листі, бо якщо буде верифікація, то Ви її не пройдете.
Forever_young• 21 марта 2024
Ответ дляsofjya
Це сходи,під´їзд?
Ціле,тільки вікна вибило
Forever_young• 21 марта 2024
Ответ длялуганчанка
Я вносила через дію
Forever_young• 21 марта 2024
Ответ длялуганчанка
Все що треба було,надала. Там в дії інакше і не можна подати. Поки не зареєструєш в реєстрі,і не завантажиш всі документи,не підтвердиться заява
луганчанка• 22 марта 2024
Ответ дляsofjya
Дуже дякую за відповідь. І які це матиме наслідки?
Повернете кошти державі (нецільове використання)
Ответ длялуганчанка
Але якщо кошти не будуть використані по роботам, які я не планую виконувати, а просто повернуться на державні рахунки, то як можна трактувати їх як нецільове використання? Я перечитала декілька разів Положення про Євідновлення, але не можу знайти відповіді на свої питання. Вибачте за нав´язливість