Недолуга спроба фсб скинути все на нас остаточно посипалась
хехе
и что-то в видео мужчины не похожи на задержанных.
хехе
ellllena.ua• 24 марта 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
’По поводу несостыковок - уже всё расписано.’
Де розписано?
Ви так багато написали емоційного і жодної конкретики.
Так і не відповіли на питання, навіщо ’постанову’ потрібно було робити за 16км від бл@дорашського кордону.
А, і ще.
Якщо постановка, то нащо таджиків? Брали б вже в ’актори’ слов´ян, типу українців половили (був же там вкид про наклеєні бороди). А так ризик міжнаціональних і міжрелігійних зіткнень, як у коменті вище написано.
Де розписано?
А, і ще.
Таджики ни хрена не расскажут кроме своей даты рождения и ’паруськинепонимай’. Там хоть печень бей, хоть уши отрезай, никого сдать физически не сможет.
Ответ дляНамСвоюРобити
Де розписано?
А, і ще.
Де розписано?
А, і ще.
Цікаво, чому вони тих таджиків так жорстоко публічно катують, якщо мали б остерігатись міжнаціональних міржрелігійних заворушень.
Можна уявити, як там зараз кожного не словʼянина рве від цих фото та відео.
Тут прочла одну версію і майже впала із здивування, аж не очікувала, пишуть тепер, що то не українці, бо дуже все ’круто, складно, сильно розумно’ як для нас , то американці та Європа, щоб з середини розвалити їх, бо це може підняти всіх таджиків, які проживають в рашке
Ответ для vihola
Потому что это именно то, что надо рос. обывателю. публичные казни, пытки. смерти уже их не заводят. надо больше насилия
НамСвоюРобити• 25 марта 2024
Ответ для vihola
Так ці публічні катування для того, щоб заспокоїти кацапів і не допустити підтримки ультраправих. Вони вчора вже таке почали розганяти, що кадирку витягли з грізними заявами.
Ответ дляНамСвоюРобити
Тобто ультраправих вони більше бояться ніж заколотів неруських? Чи по черзі будуть катувати на камеру тих і тих аби всім догодити.