po_li_na-49a8• 24 марта 2024

Ігіл опублікували оригінальне відео бійні, відзняте самими нападниками

Недолуга спроба фсб скинути все на нас остаточно посипалась

хехе
и что-то в видео мужчины не похожи на задержанных.
ellllena.ua• 24 марта 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
’По поводу несостыковок - уже всё расписано.’
Де розписано?
Ви так багато написали емоційного і жодної конкретики.
Так і не відповіли на питання, навіщо ’постанову’ потрібно було робити за 16км від бл@дорашського кордону.

А, і ще.
Якщо постановка, то нащо таджиків? Брали б вже в ’актори’ слов´ян, типу українців половили (був же там вкид про наклеєні бороди). А так ризик міжнаціональних і міжрелігійних зіткнень, як у коменті вище написано.
Таджики ни хрена не расскажут кроме своей даты рождения и ’паруськинепонимай’. Там хоть печень бей, хоть уши отрезай, никого сдать физически не сможет.
PinkyPink• 24 марта 2024
Ответ дляГоворилка
Нападающим проще было в Магадане отсидеться, чем через границу сразу же ломиться.
Взагалі їм простіше було просто ту білу рено скинути і хрін би їх хто серед сотень тисяч таджиків в Москві впізнав
Говорилка• 24 марта 2024
Ответ дляPinkyPink
Бороды бы побрили, да костюмчик с бабочкой надели.
Говорилка• 24 марта 2024
Ответ дляellllena.ua
Зато идеальные кандидаты для виновного. Переводчик их показания перевести может ’как нужно’
vihola• 24 марта 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Де розписано?

А, і ще.
Цікаво, чому вони тих таджиків так жорстоко публічно катують, якщо мали б остерігатись міжнаціональних міржрелігійних заворушень.
Можна уявити, як там зараз кожного не словʼянина рве від цих фото та відео.
vihola• 24 марта 2024
Ответ дляPlushaa
фото
Цікаво, тутешні кокошники про теракт в крокусі так само думають, що вони самі винні, бо на сильних не нападають, не треба було нариватись, дипломати браковані. Чи палять вдома свічки у томіка пушкіна.
Alexandra• 24 марта 2024
Тут прочла одну версію і майже впала із здивування, аж не очікувала, пишуть тепер, що то не українці, бо дуже все ’круто, складно, сильно розумно’ як для нас , то американці та Європа, щоб з середини розвалити їх, бо це може підняти всіх таджиків, які проживають в рашке
vihola• 24 марта 2024
Ответ дляМарипосса285747
Я смотрела... Не знаю даже что сказать...когда менты уши режут...
Це кожна тутешня «какяразніца» повинна побачити». Але звісно, ніхто з них не прокоментує.
автор po_li_na-49a8 • 24 марта 2024
Ответ для vihola
Потому что это именно то, что надо рос. обывателю. публичные казни, пытки. смерти уже их не заводят. надо больше насилия
vihola• 24 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
Але в цей момент кожен не русскій з російським паспортом чи дозволом на проживання уявляє себе на місці затриманих.
asjaua• 24 марта 2024
Ответ для vihola
Бо рускіє коли хотять сраліна, вони думають що йося буде для всіх, крім них) от такий фокус-крокус
-Инга-• 24 марта 2024
Ответ дляpo_li_na-49a8
нужно повышать градус, это только так работает.
Пока крышку не сорвет
НамСвоюРобити• 25 марта 2024
Ответ для vihola
Так ці публічні катування для того, щоб заспокоїти кацапів і не допустити підтримки ультраправих. Вони вчора вже таке почали розганяти, що кадирку витягли з грізними заявами.
vihola• 25 марта 2024
Ответ дляНамСвоюРобити
Тобто ультраправих вони більше бояться ніж заколотів неруських? Чи по черзі будуть катувати на камеру тих і тих аби всім догодити.