24 марта в 20:23

Чесно. Жалкуєте що завели собаку в квартирі?

Так/ ні , пишіть , будь ласка, в коментарях чому. Всім дякую за відповідь
Результат:
вже голосів: 320
152 (47.5%) Результат
96 (30%) Не жалкую, дуже щаслива
72 (22.5%) Жалкую, краще не заводити
Твоя космішна 24 марта в 20:25
Не жалею, но больше не заведу.
9 18 1
ВільнаНазавжди 24 марта в 20:25
Дивлячись яку собаку. Якщо дуже велику то це звичайно люди без мозгів
Да Щас же 24 марта в 20:26
Ні, бо я розумна і завела малого песика.
Все решта для мене, то тільки в будинку.
8 2
Пацака-задирака 24 марта в 20:26
Ответила за подругу) она любит собаку, но завидует мне, кошатнице, что гулять не надо. Не любит гулять с собакой жутко.
Губи до вух 24 марта в 20:26
Ні. Я завела собаку, яка ходить на лоток і не потрібно її вигулювати регулярно. Це був мій свідомий вибір.
1 3 9
В танке 24 марта в 20:26
Как можно жалеть о нем?
4 31 14
Зашла на 5минут 24 марта в 20:26
Для мене собака в домі, це жах
Шерсть, запах, фу
Джонсонюк 24 марта в 20:26
У нас джек рассел. Ніякої шкоди квартирі, ніякої шкоди сусідам. Миле, любляче створіння, лагідне і ніжне. Її всі люблять. А ми просто обожнюємо. Це не собака, а любов в чистому вигляді .
11 15
ЛЮБА 24 марта в 20:26
Есть 2 цвергпинчера, хочу мини бультерьера
1 6
ПлакалаВАвто 24 марта в 20:27
Очень сильно жалею что соседи завели. А еще го*но на улице достало!
2 28 9
Да Щас же 24 марта в 20:27
Ответ дляЗашла на 5минут
Для мене собака в домі, це жах
Шерсть, запах, фу
Так якщо засранци, то і собаки не потрібно
1 17
Nat-li 24 марта в 20:27
Жалею только о том, что они так мало живут 😪
4 18 1
Зашла на 5минут 24 марта в 20:28
Ответ дляДа Щас же
Так якщо засранци, то і собаки не потрібно
Зараз від собаки в любому випадку є.
Для мене це великий мінус, бо я реагую на запахи відразу
11 10
Да Щас же 24 марта в 20:28
Ответ дляПлакалаВАвто
Очень сильно жалею что соседи завели. А еще го*но на улице достало!
Мене з собакою теж чуже собаче гімно дістало, чесно. Але то не собаки, а люди винні.
Джонсонюк 24 марта в 20:28
Ответ дляЛЮБА
Есть 2 цвергпинчера, хочу мини бультерьера
Мені теж міні булі подобаються. І чоловік постійно їх дивиться в тіктоці. Якби не війна, то може б і завели, але через війну не хочу. Я дуже відповідальна і дуже переживальна.
Невісточка ж 24 марта в 20:29
Есть две собаки, ни разу не пожалела, это ж безусловная радость и любовь. Заводить еще планирую и только бездомных или отказников
1 8
Да Щас же 24 марта в 20:29
Ответ дляЗашла на 5минут
Зараз від собаки в любому випадку є.
Для мене це великий мінус, бо я реагую на запахи відразу
Моя собака чистіше за вас, я впевнена 😁
Вакцинована, регулярно відвідує грумінг, її там проф засобами миють доглядають. Ходить лікує зуби, і все інше у вет лікарні.
12 24
Сусідка знизу 24 марта в 20:29
Когда я была мелкая родители завели собаку.
Какой же это геморрой.
Начиная от ежедневных прогулок в любую погоду, заканчивая трудностями поездки отдыхать/командировку. Даже в другой город в гости с ночёвкой не съездить.
Ещё в детстве поняла,что собаку никогда
3 16
ЛЮБА 24 марта в 20:30
Ответ дляДжонсонюк
Мені теж міні булі подобаються. І чоловік постійно їх дивиться в тіктоці. Якби не війна, то може б і завели, але через війну не хочу. Я дуже відповідальна і дуже переживальна.
Я возьму , но чуть позже .
Партизанка 24 марта в 20:30
Це наш член сімʼї❤️ Як можна жалкувати🤔
ХвилювАллочка 24 марта в 20:31
Ні, мій пес важить 1,200. То любов 🥰
Часом думаю , де він раніше був. За тиждень до війни в мене зʼявився він, ми разом стільки пережили, я вже не можу без нього, а він без мене)
1 1 9
МастерЮля 24 марта в 20:33
Чего жалеть то .. умный , воспитанный , красавец , всегда рядом . Я смотрю фильм , он на охране 😹
1 17 1
Наизнанку 24 марта в 20:33
Нит. Не жалею
18 1
Зашла на 5минут 24 марта в 20:34
Ответ дляДа Щас же
Моя собака чистіше за вас, я впевнена 😁
Вакцинована, регулярно відвідує грумінг, її там проф засобами миють доглядають. Ходить лікує зуби, і все інше у вет лікарні.
У кожної собаки є свій собачий запах. І ніякі проф засоби не в стані його перебити. Проф засобами собака може пахнути добу, не більше, далі вже виділяють свій запах. І це жесть
Я не знаючи наявність собаки в домі, можу відразу це почути, зайшовши в помешкання
19 15
МастерЮля 24 марта в 20:34
Ответ дляСусідка знизу
Когда я была мелкая родители завели собаку.
Какой же это геморрой.
Начиная от ежедневных прогулок в любую погоду, заканчивая трудностями поездки отдыхать/командировку. Даже в другой город в гости с ночёвкой не съездить.
Ещё в детстве поняла,что собаку никогда
О миа .. моя собака в плохую погоду с подъезда вышла пописала и бежит быстрее меня домой .. так же приучен к пеленке , если я втыканула вывести пойдет туда .
Наизнанку 24 марта в 20:35
Ответ дляЗашла на 5минут
Для мене собака в домі, це жах
Шерсть, запах, фу
От вас волос и запаха гораздо больше. Поверьте
3 1 8 8
Партизанка 24 марта в 20:35
Ответ дляЗашла на 5минут
У кожної собаки є свій собачий запах. І ніякі проф засоби не в стані його перебити. Проф засобами собака може пахнути добу, не більше, далі вже виділяють свій запах. І це жесть
Я не знаючи наявність собаки в домі, можу відразу це почути, зайшовши в помешкання
Не знаю, які там собачі запахи. Я люблю запах свого собаки, хоча до запахів дуже чутлива
Неместная Я 24 марта в 20:35
Ответ дляЗашла на 5минут
У кожної собаки є свій собачий запах. І ніякі проф засоби не в стані його перебити. Проф засобами собака може пахнути добу, не більше, далі вже виділяють свій запах. І це жесть
Я не знаючи наявність собаки в домі, можу відразу це почути, зайшовши в помешкання
Серьезное заявление. С таким носом ищейкой на кокаин и наркотики можете работать)
Партизанка 24 марта в 20:36
Ответ дляЗашла на 5минут
У кожної собаки є свій собачий запах. І ніякі проф засоби не в стані його перебити. Проф засобами собака може пахнути добу, не більше, далі вже виділяють свій запах. І це жесть
Я не знаючи наявність собаки в домі, можу відразу це почути, зайшовши в помешкання
В деяких людей запах набагато гірший
8 2
Полуничка 24 марта в 20:37
Завела, оскільки в дитинстві завжди були собаки і я любила собак. Жалкую.
Коли вдома нікого немає - обовʼязково зробить лужу (тому постійно купляю пелюшки), також, коли сама, гризе дверцята кухні, щоб дістати, вивернути сміттєве відро і зжерти сміття (тому вже кілька років перегортаю стіл і підсувають до шаф, хоч сміття вже давно стоїть нкухоннтму балконі), шафи бризкали спец.рідиною для собак,щоб не гризла, але все до одного місця. Постійно шерсть всюди. Підбирає на вулиці постійно. Може адресувати на чоловіка, якщо їй здається, що він робить неправильні рухи до мене. Щодо дресування - уроки з ютубу, дуже слабкий результат. І так, багато значить характер - вона уперта, робить на зло. Мабуть, я люблю її, але дуже втомилась.