Поліпривіт всім• 25 марта 2024

це може бути отит?

сину (4р) сьогодні вухо витирала, бо вода ляпнула, а він почав обурюватись типу шоб не чіпала. питаю «болить?», він «неприємно». кілька днів назад була схожа ситуація.
це може бути отит? це єдиний симптом, температури немає, на вухо не скаржився, поки не притиснула козелок. проте загалом він дуже чутливий до того шо йому не подобається чи неприємно і завжди обурюється.

отит один раз був, але тоді прокинувся серед ночі зі сльозами шо болить вухо. але і не памʼятаю чи була тоді температура. тоді то було як ускладнення після грві. а зараз не хворів. останній раз в січні.

бігти до лікаря чи шо робити? спостерігати? чи може це початок і через пару днів так само серед ночі буде біль?
Мой завтрак• 25 марта 2024
Я бы закапала отипаком

Ane4ka-9cee• 25 марта 2024
В мого сина часто отити, то це завжди біль страшна, до сліз
Барабан для дорослих• 25 марта 2024
А на другое ухо нажмите. Как реагирует?
автор Поліпривіт всім • 25 марта 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
А на другое ухо нажмите. Как реагирует?
так само - «не чіпай, мені неприємно».
питаю «так само як боліло коли ходили до лікаря?»
каже «нє»
тоді інакше питаю «яке вухо болить ліве чи праве?»
каже «ніяке»

🥴
Барабан для дорослих• 25 марта 2024
Ответ дляПоліпривіт всім
так само - «не чіпай, мені неприємно».
каже «нє»
каже «ніяке»

🥴
Я бы пока никуда не бежала. Может действительно просто неприятно.
Капли есть? Наблюдайте.
автор Поліпривіт всім • 25 марта 2024
Ответ дляБарабан для дорослих
Капли есть? Наблюдайте.
дякую ❤️
мене вже ці дитячі болячки з розуму зведуть, як не одне то інше 🫠
я не схильна чуть шо бігти до лікаря, але сьогодні шось піднапряглась з цими вухами…