Шмоточницаца• 26 марта 2024
В кого військові?
Скільки ваш військовий чоловік,брат ,сват і т.ін не виходив максимально на зв´язок ?
Великий сатирик• 26 марта 2024
Останній раз групу з роти чоловіка не могли вивести 50 днів. Не було з ними зв´язку.
КондуктЕр тролейбуса• 26 марта 2024
Якщо не виходить на зв´язок більше 10 днів та немає контактів командирів, треба звернутися у військомат за місцем мобілізації. Там далі будуть з´ясовувати.