Пупс• 26 марта 2024

А давайте поділимо нашу квартиру

Є сім´я тато ,мама, дві доньки. Є квартира, яку купили для здачі і на освіту дітей. Коли школу закінчувала старша то ми хотіли продати квартиру і оплатити частково освіту їй за кордоном. Але вона була не впевнена що хоче тому прийняла рішення бакалаврат в Україні ,а вже магістратура закордоном. В цьому році вона закінчує бакалаврат ,а молодша школу. Старша живе закордоном вчиться і працює і зараз має гроші на навчання і без нас. В мене була впевненість що гроші від квартири обов´язково треба поділити порівну а от рідня ні. І вони тим чи іншим способом мені капають. А як ви бачите ви?
Зліпок ступні• 26 марта 2024
Сдавайте пока. Там видно будет.

Файна цьоця• 26 марта 2024
Только пополам. Если старшая захочет, то сама отдаст младшей.
Злюка-закусюка• 26 марта 2024
Дочери хотят поделить квартиру?
На привозе• 26 марта 2024
Тільки порівну якщо ділити
ПотеряласЯ Я...• 26 марта 2024
Думаю, що логічніше буде порівну, аби нікого не образити.
Злюка-закусюка• 26 марта 2024
Сдавать и жить с этих денег вам. Или копить со сдачи
черная мамба• 26 марта 2024
Поки не продавати. А потім дівчатам порівну, або як вони самі домовляться.
Кудряшка Сью• 26 марта 2024
После Вашей смерти поделят. Пока сдавайте, или деньги лишние?
Зілля до весілля• 26 марта 2024
поки це резервний фонд

Слобожаночка• 26 марта 2024
А младшая будет учиться и жить с вами? У вас с отцом есть накопления на пенсию, вы зарабатываете, сможете накопить еще на одну квартиру, напр?
автор Пупс • 26 марта 2024
Не продавати не вийде, бо навчання молодшої не потягнемо. Вона хоче закордоном.
Слобожаночка• 26 марта 2024
Квартира сейчас сдается, за сколько? И если продать ее , то за сколько?
Педиатор_я• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
А де саме закордоном хоче вчитися?
ТочноБудет• 26 марта 2024
Сдавать квартиру и за эти деньги оплачивать учебу не получится?
Доль Чекомбана• 26 марта 2024
А до чого тут родичі сунуться в даному питанні? Хіба що вони зацікавлена сторона, яка прагне відхопити свій шмат. А так: є ви, чоловік - вирішуйте
автор Пупс • 26 марта 2024
на пенсію є і ще поки працюєм. От цей продаж -щоб не торкатись заощаджень ,але їх не вистачить на ще одну квартиру.
Хачапууури• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
то краще лишити квартиру, а не заощадження...квартира ж може гроші приносити...та і продати в майбутньому її теж можна.
автор Пупс • 26 марта 2024
Ответ дляЗлюка-закусюка
Дочери хотят поделить квартиру?
Старша говорить що це ваше і вам приймати рішення. Молодша просить позичити на перші 1 рік навчання, а потім вона піде на роботу.
Хачапууури• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
ну то тим паче, заощадження не всі підуть на навчання.

Комиссия50%• 26 марта 2024
Якщо ви впевнені, що треба молодшій навчатися за кордоном, то квартиру ділити строго по-полам. Половину молодшій на навчання, другу старшій - можете на депозит покласти чи ще щось. Категорично не можна все на навчання молодшої.
автор Пупс • 26 марта 2024
Ответ дляТочноБудет
навчання не дороге, а от проживання.
вре_Динка• 26 марта 2024
Ответ дляТочноБудет
наврячди така квартира, за яку можуть пару тис дол в місяць мати
ГоловнаЯ• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
Ну так и дайте ей из сбережений .
Смысл квартиру продавать , которая приносит доход ?
Какая-то финансовая неграмотность
ГоловнаЯ• 26 марта 2024
Ответ длявре_Динка
К аренде докладывать из сбережений , тем более ребенок только год просит помогать .
автор Пупс • 26 марта 2024
Ответ дляДоль Чекомбана
звичайно що вирішуватимемо ми але вони ж не мовчать і сіють вже в мені сумніви. Як каже свекруха ’ не тільки світла що в вікні’ . Чоловік мовчить. Каже рішай
Блакитне небо• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
Візьміть краще кредит, і оплачуйте з оренди квартири
АдеКВАтная• 26 марта 2024
Зачем старшей, живущей заграницей, квартира в Украине?
Продавать тоже нет. Выехать из страны был ее выбор. Получат наследство - поделят.
вре_Динка• 26 марта 2024
Ответ дляГоловнаЯ
а ви знаєте які заощадження у автора? може там такі заощадження що не покриють. життя за кордоном дороге
Твоя космішна• 26 марта 2024
Ответ дляПупс
ок, то у вас не буде з заощаджень їй на перший рік? І таку ж суму старшій подаруєте потім, коли зможете. А квартиру здавайте
Блакитне небо• 26 марта 2024
Ответ длявре_Динка
Ну ужатись. Жити в гуртожитку, заощаджувати.
90 відсотків студентів так вчиться